"ראה"מ שמוגש נגדו כתב אישום בגין שוחד – לא יכול להיות ראש ממשלה"

יו"ר הקואליציה החדש דוד אמסלם אומר כי תחת כתב אישום – "ראש הממשלה נתניהו לא יוכל לכהן בתפקידו". צפו

יו"ר הקואליציה החדש, ח"כ דוד אמסלם, יוצא נגד ראש הממשלה ואומר כי תחת כתב אישום – ראש הממשלה נתניהו לא יוכל לכהן בתפקידו. "ראש ממשלה של מדינת ישראל שמוגש נגדו כתב אישום בגין שוחד – לא יכול להיות ראש ממשלה", אמר היו"ר החדש שהחליף השבוע את דוד ביטן שנחקר במשטרה .

יש לציין כי אמסלם הסתייג והסביר כי "במשטר דמוקרטי סביר, הגיוני, מאוזן, לא חוקרים ראש ממשלה שקיבל מחבר שלו סיגרים", אמר. "זה אבסורד וזה מדרון חלקלק. מחר למה שלא נעצור ונחקור ראש ממשלה אם הוא קיבל כמה חפיסות שוקולד?".

יו"ר הקואליציה ח"כ דודי אמסלם הגיב במוצאי שבת על דבריו בשבת ואמר: "צר לי לאכזב את השמאל והתקשורת, אבל זו עמדתי: להמלצות המשטרה מבחינה משפטית וציבורית אין שום משקל. מבחינתי שוחד זה קבלת מעטפות וכספים אסורים, לא סיגרים מחבר אישי. כתב אישום על שוחד במקרה הנ"ל אינו רלוונטי בכלל לנתניהו. שבוע טוב".

על כך שנכנס לנעליו של יו"ר הקואליציה החדש דוד ביטן, אמר אמסלם. "כאן נקלעתי לאירוע מבחינתי שהוא גם מצער, דוד ביטן הוא חבר אישי שלי, מאוד קרוב אלי ולכן יש לי הרבה צער", אמר אמסלם. "בנסיבות שנוצרו התבקשתי לבוא לתפקיד אז אני מבין ששם אני צריך להיות בשלב הזה של חיי ולכן אני מוצא את עצמי שם, יותר בקטע של שליחות. אמרתי לרה"מ שאיפה שאני נמצא טוב לי ושאני אוהב את מה שאני עושה יותר מהתפקיד הזה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.