ראוכברגר: "בכיתי יחד עם הבחורים"(וידאו)

הדרמה סביב הכוונה להרוס מבנה ישיבת 'פני שמואל' בשכונת בית וגן. יו"ר סיעת 'יהדות התורה' בעיריית ירושלים: "הייתי במקום ובכיתי, זה לא הגיוני חוסר המקום שם". {בראיון לקוקר}

הדרמה סביב הכוונה להרוס מבנה ישיבת 'פני שמואל' בשכונת בית וגן. יו"ר סיעת 'יהדות התורה' בעיריית ירושלים: "הייתי במקום ובכיתי, זה לא הגיוני חוסר המקום שם".

בעוד כשבועיים צפוי להיהרס מבנה ישיבת 'פני שמואל' בשכונת בית וגן בירושלים. בראיון ל'קוקר' אומר נציג 'דגל התורה' אליעזר ראוכברגר "נכון שזה מבנה לא חוקי אבל המצוקה של הישיבה היא מצוקה בלתי רגילה היא נוראה ולכן צריך בנושא הזה לפעול ולטפל ברגישות הכי גבוהה".

https://vimeo.com/160787953

לדבריו "לא יעלה על הדעת שבירושלים עיר הקודש יהרסו מקומות של לימוד תורה, יש בירושלים עשרות עם לא מאות שלא הרסו אותם אפשר לתת לישיבה מקום חלופי או זמן להתפנות לבד".

"אני מקווה שבסופו של שלא יצטרכו להרוס את זה. אמש הייתי במקום ובכיתי דיברתי עם הבחורים וביקשתי מהם לא לנהוג באלימות, אני סומך על המשטרה שתמצה את הדין עם הגורמים שהתנהלו באלימות".

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בעירית בני ברק שהיא עיר חרדית גם היו הורסים מבנים של ישיבות

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. יאאלה כבר בשביל מה נבחרת? לבכות ולילל או לעבוד למען הציבור שבחר בך, תעשה מה שצריך ותפסיק להתבכיין או שתחזור לעבודה עיתונאית שם לא היית רע בכלל.

  שלום |
  הגב
  • אני מחזק את דעתו של ראוכברגר שישיבות לא צריך להרוס… ואני מתרשם שהבכי שלו עם הבחורים הוא אמיתי לגמרי… אני מתפלא שדוקא הוא צריך לשכנע את הבחורים לא לנהוג באלימות… אני רק שואל האם כשאין סוסים למשוך להם בזנב, צריך להשתמש בסכינים???
   לראוכברגר ולתומכי ליאון שתומך בהריסת ישיבות פתרונים…

   לייזר |
   הגב