ראוכברגר נגד מנהלי הסמינרים: מה העסקנים מבינים בחינוך?

חבר מועצת עיריית ירושלים אליעזר ראוכברגר מיהדות התורה מאשים בראיון לרדיו קול ברמה את הפוליטיקאים "שגורמים לכך שמשרד החינוך ישלול את תיקצוב הסמינרים" , ומה הוא חושב על מנהלי הסמינרים?. האזינו.

בעקבות מכתבם של גדולי ישראל שהורו למנהלי הסמינרים שלא לציית להוראות משרד החינוך שמחייב לקבל תלמידות ספרדיות, חבר מועצת עיריית ירושלים אליעזר ראוכברגר מיהדות התורה מאשים בראיון לרדיו קול ברמה את הפוליטיקאים, "שגורמים לכך שמשרד החינוך ישלול את תיקצוב הסמינרים".

לדבריו,  "גורמים פוליטיים לוקחים את נושא האפליה ומנצלים אותו כל רצונם הוא לשלוט בקבלת הבנות לסמינר, אני לא מדבר על שם כזה או אחר, זה תופעה שקיימת בכל הארץ מגעים פוליטיקאים ומנסים לשלוט בהנהלת הסמינר על ידי קבלת התלמידות".

"אני מציע להקים ועדת רבנים חיצונית שהיא תהיה האחראית על קבלת התלמידות לסמינרים, מה העסקנים מבינים בחינוך האם הם מכירים את הבנות עליהם עליהם הם מדברים?" – הגיב ראוכברגר הבוקר בתוכנית ישר ולעניין.

 

 

בשבועות האחרונים הודיע שר החינוך נפתלי בנט כי הוא הנחה את הנהלת המשרד לנקוט באפס סובלנות נגד בתי ספר שינקטו באפליה כלפי תלמידים.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. יש מוסדות רבים לספרדים וספרדיות. אז מה אתם מתקרצצים כמו קרציות מאוסות. תלכו לכם תחנכו כפי רצונכם הרי לכך הוקמה ש"ס. רק בכוחנות .. לא רוצים את הסגנון שלכם את הפשרנות היהודית שלכם. את המנטליות שלכם. יאאאלללה יאאאלללה עופו מהפרצוף. תתחפפו. מספיק עם הנחיתות שלכם מה רע במוסדותיכם.

    נחיתיים עלובים |
    הגב