"ראו גידולים": הפלס בעקבות 'אקטואליק'

בעקבות הפרסום ב'אקטואליק' על מחאת החרדים שהביעו תמיכה בפתיחת תחנת המשטרה במודיעין עילית, 'הפלס', ביטאון הפלג הירושלמי מפרסם ידיעה על המחאה

בעקבות הפרסום ב'אקטאוליק' על מחאת החרדים שהביעו תמיכה בפתיחת תחנת המשטרה במודיעין עילית, 'הפלס', ביטאון הפלג הירושלמי מפרסם בביטאון יום השישי ידיעה על הנושא.

"הפלס", מצרף לידיעה את התמונות שפורסמו ב'אקטואליק' בו נראים קבוצת בחורים מנופפים בדגלי ישראל אל מול אנשי הפלג הירושלמי שמחו בכאב על הקמת תחנת המשטרה בעיר שגורמת לפרצות רבות.

"מול קבוצת בני התורה ניצבו של חרדים הלבושים בלבוש חרדי שהביעו תמיכה בפרצה המקוממת, הניפו דגלי ישראל וקראו קריאות בגנות הרבנים ובני  התורה שהביעו את מחאתם. "התופעה החריגה התקבלה בהלם וזעזוע" נכתב בידיעה. "אלו פרות הבאושים של האביב הליטאי . אלו תוצרי המדרון החלקלק והרפורמות של שש השנים האחרונות", הגיבו רבים מן המשתתפים לנוכח המחזה המביש. כך נכתב בידיעה.

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כנסו----------- לאן הגענו - מודדים 'גדולים' על פי ???? החינוך החרדי בעולם כולו בסכנה גדולה בגלל כמה רבנים המקילים בכל דבר שבקדושה. --------כנסו דחוף-------------------------------

  לאן הגענו – מודדים 'גדולים' על פי מספר הרכבים שלו? באיך מביאים את הרב שטרנבוך לקרית יואל. לנסוע ברכב אחד ופשוט זה לא מתאים, צריך רכב מכובד, אז בואו נסכים שלכבודו של הרב שטרנבוך שליט"א צריך להזמין לו רכב מכובד אם כי מי שיסתכל על איזה רכב הוא נוסע בארץ, כל רכב באמריקה יותר מכובד, אבל נתעלם, השאלה היא, כמה רכבים צריך, האם לא מספיק רכב אחד ואולי אחד לפניו, אז בואו נתפשר אחד לפניו ואחד מאחוריו, זו בדיחה בסאטמאר, כאן מודדים אדמורי"ם ורבנים על פי מספר הרכבים, אז צפו וראו כמה רכבים ואילו מלווים את הרב שטרנבוך לקרית יואל הסאטמארית.

  השביל מה? ולמה הארונים גייסו 50 רכבים כאלו שהשיירה תהיה ענקית להוציא לזאלונים את העיניים. כאן נספר לכם למה, בגלל שככה מודדים היום 'גדולים' ו'אדמורי"ם', לצערינו הרב בדור השפל הזה אנו חיים. כינוס כזה עולה הון תועפות, האם זה מצדיק את ההוצאה ולפעמים רוב אנשים נשארים רק עם השאלות.

  אין זה סוד כי לאחרונה הרב שטרנבוך מצדד עם הצד האחר בעדה החרדית מי שהם נגד הקנאים, נגד התורה, הוא נגד הטענה כי כל בית שמש קברים, אע"פ שיודע שזה באמת כך ויש שמה קברי ישראל, והוא לאחרונה גם נגד הטענה כי חיים אנו עם חידוש גזירת גיוס השמד והזימה, הוא מצדד בעמדת האדמו"ר האהרוני מסאטמאר, והרבה ואולי אפי' רוב חלקים בעדה החרדית מתנגדים לשיטתו, כמו הקנאים, נטורי קרתא, והזאלונים וכו', ולגיטימי הוא להתנגד לדעתו ושיטתו של הרב החופר קברים, ובשל כך מתירים למלאות את הרחובות בפשקווילים של שם רשעים ירקב, ולמלאות את הקירות בגרפיטי משה שטרנבוך ימח שמו, ועוד מילים כאלו, וקול דמי אחיך צועקים מן האדמה – מהקברים בבית שמש.

  שימו לב אים שופ ברירה, ולכך הם כותבים על הרב שטרנבוך כמו שהם כותבים על בן גוריון ודומיו, הרחובות מלאים בפשקווילים של שם רשעים ירקב, מקללים אותו בקללת ימח שמו כותבים עליו כל דבר אסור, מישהו אף חיבר קונטרס שלם להוכיח כי הרב שטרנבוך ציוני, מצאו מה שכתב בשנת תשכ"ז לאחר ששחררו את הכותל המערבי ומוכיחים כי הוא ציוני ואף גרוע מהם, מכנים אותו חופר קברים ועוד כינויים כאלו.

  הרב שטרנבוך יהיה בשבת במונסי ויתאכסן באכסניה היכן שהתאכסן הרב שטיינמן זצ"ל – היאומן? כאילוי אין שום מקום אחר… ולמעשה: אולי הפגיעה הקשה בהרב שטרנבוך, שהיא שפלה ונבזית ומכוערת, תלמד את מי שצריך, לכבד את דעת תורותינו הקדושה, ולא להקל על כל דבר בהלכה ובהשקפה, רק בשביל כצת כסף וכבוד וכדומה. החינוך החרדי בעולם כולו בסכנה גדולה בגלל כמה רבנים המקילים בכל דבר שבקדושה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב