ביתר: פצוע קל בפיגוע דקירה בכניסה לעיר – המחבלת נוטרלה (וידאו) (תמונות)

פיגוע רודף פיגוע: מחבלת שהגיעה לעמדת השמירה בכניסה לעיר ביתר דקרה את המחבל במקום ופצעה אותו באורח קל. כוחות הביטחון שהיו בזירה ירו בה ונטרלו אותה. מוקדם יותר נפצעו 3 ישראלים – בהם אחד באורח קשה – בפיגוע דריסה בצומת תפוח שבשומרון

פיגוע רודף פיגוע: מחבלת ביצעה היום פיגוע דקירה בכניסה לביתר עילית.

מפרטים ראשוניים עולה כי המחבלת הגיעה עם סכין לעמדת השמירה בכניסה לעיר, דקרה את המאבטח ופצעה אותו באורח קל מאוד. כוחות הביטחון שהיו במקום נטרלו אותה.

מ'איחוד הצלה' נמסר: "מתנדבים מסניף 'ביתר עילית' מעניקים טיפול רפואי לפצוע קל בכניסה לביתר עילית כתוצאה מדקירה של פלסטינית. ירי בוצע לעברה ובשלב זה היא נוטרלה. כוחות גדולים של צה"ל ומשטרה בדרכם לזירה".

אביאל איטח צלם סוכנות הידיעות "חדשות 24" סיפר: "הייתי בסמוך למחסום ושמעתי קול ירי. הגעתי תוך שניות ספורות לזירה וראיתי את המחבלת שוכבת על המדרכה לאחר שבוצע ירי לעברה ואף רכב הביטחון פגע בה ונטרל אותה. המאבטח שנדקר נפצע קלות וטופל בזירה ע"י מתנדבים של איחוד הצלה. הכניסה לעיר נחסמה לתנועה. מחשש שהמחבלת ממולכדת לא אישרו לכוחות ההצלה לבדוק את מצבה של המחבלת".

יהודה פייג מתנדב איחוד הצלה ומד"א סיפר: "אזרח שהיה במחסום עדכן אותי טלפונית שיש פיגוע דקירה בכניסה לישוב, יצאתי מיידית למקום תוך כדי שעדכנתי בגל הקשר של איחוד הצלה שיש אירוע חריג במחסום. המאבטח למרבה הנס נפצע קלות בלבד ופונה לבית החולים. במהלך הטיפול החלו עימותים של תושבי הכפר הסמוך עם כוחות הביטחון. המחבלת פונתה בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים כשהיא בהכרה".

וידאו ותמונות מהזירה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.