פיגוע דריסה ברכבת הקלה – תינוקת נרצחה ו8 נפצעו. הרוצח מת מפצעיו (וידאו)

חשד לפיגוע דריסה ברכבת ירושלים: תינוקת חרדית נפגעה באורח אנוש – 8 פצועים במקום – תיעוד מהזירה

פיגוע דריסה ברכבת הקלה, כתוצאה מכך נהרגה תינוקת בת שלושה חדשים ועוד 3 אנשים שעמדו ליד המסילה נפצעו. נהג המכונית, הוא המחבל שדרס וניסה תחילה להימלט אך נורה על ידי חייל שעמד בסמוך ונפצע קשה.


וידיאו באדיבות רשת 

מתנדבי איחוד הצלה מטפלים כעת במספר נפגעים ככה"נ בעקבות ירי לעבר הרכבת הקלה בגבעת התחמושת – דרך בר לב בירושלים, הרכב שככה"נ ממנו בוצע הירי לעבר הרכבת פגע במספר הולכי רגל שמקבלים טיפול כעת ממתנדבי איחוד הצלה.

חזי רוט מתנדב איחוד הצלה מסר: "מדובר במחבל שדרס עם רכבו הולכי רגל שירדו מהרכבת הקלה בתחנת גבעת התחמושת, הירי בוצע לעבר הרכב הפוגע – המחבל נפצע ובשלב זה בהכרה מלאה, כוחות גדולים של משטרה ומתנדבי איחוד הצלה במקום, הענקנו טיפול לתינוקת (כרגע איבדה הכרתה ומצבה אנוש) ולמספר נפגעים כתוצאה מפגיעת הרכב וחלקם נפגעים מהירי".

אלי פולק מתנדב איחוד הצלה מסר: "אני ומתנדבים נוספים הענקנו טיפול ראשוני לתינוקת שאיבדה הכרתה ומצבה מוגדר אנוש לאחר החייאה, ולמספר נפגעים כתוצאה מפגיעת הרכב, הרכב עלה המדרכה בסמוך לפסי הרכבת ופגע בהולכי הרגל שירדו מהרכבת, לא נגרם כלל נזק לרכבת הקלה, ככה"נ מדובר בפיגוע דריסה – אך המשטרה בודקת את הנסיבות".

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כל הכבוד לאיחוד הצלה שהגיעו מיד למקום וטיפלן שם וגם למדא

  עוז |
  הגב
 2. מה את יודע חשבונות שמים??????????????????????????????????????????????????????????????????????

  בתאל |
  הגב
  • רב שך זצ"ל כתב במכתבים ומאמרים שאלה שהולכים נגד גדולי ישראל (כהיום) מוציאים את עצמם מכלל ישראל, {עפרא לפומייהו} הם כבר לא נחשבים ליהודים לדברי הרב שך זצ"ל אחרי שהלכו נגד גדולי ישראל….
   לצערינו הרב, יום רודף יום, צרה רודפת צרה, שומו שמים, תורה תורה חגרי שק! הפיגוע הקשה ברכבת הקלה בירושלים היום, וודאי תוצאה משום שהרודפים פגעו במוצאי שמחת תורה, ב”כבוד התורה” של הגאון הצדיק ר’ אשר דויטש שליט”א הוא מראש ישיבת פוניבז שליט”א כשהיה בדרכו מן הבית להכנסת ספר תורה, מדה נגד מדה!!!!!!!! תורה תורה חגרי שק! עת לחשות להחילול ד’ הנורא שיצא מזה לציבור בני תורה. כמו שאמר הגראי”ל ערב הבחירות, שיש אנשים (בחורים) שרוצים לטמא את הציבור… עכשיו רואים בחוש.

   אני מוחה בשם כל ישראל “מחאה גדולה על ביזוי כבוד התורה” וכואב לי על הפגיעה בראש ישיבה שליט”א, והעיקר לחשוש שלא יאמרו ח”ו מדשתקי רבנן ש”מ דניחא ליה וכו’. אנשי הכת –בני ברק– המנובלים, שחרתה על דגלה מלחמה מכוערת ומלוכלכת נגד גדולי התורה האמיתיים, תורה תורה חגרי שק וכו’.

   אנשי הכת-הרודפים השקרנים מפיצים דברי נבלה חירוף וגידוף נגד הקדושים מארץ ישראל, ובפרט נגד שר התורה רבן של כל ישראל מרן הגאון וצדיק הדור ר’ שמואל שליט”א.

   הרודפים שבאלפיהם הפיצו כתבי פלסתר, חוברות וספרים מסמרי שער עם גיבויי שקרים בסגנון מוסלמי, נגד נושאי וגאוני התורה שבדור, הסיתו אלפים בתוככי בתי המדרשות אברכים ונערים, וזרקו אותם מכוללים ובתי מדרשות וכו’ הם שניסו מזה שנים למחוק את כל מי שלא כופף ראש וכרע ברך ל”השקפתם והנהגתם הטמאה” כשאמרו ז”ל ש”האמת תהיה נעדרת”, הם שיערו עד כדי כך??? שומו שמים.

   לצערינו יום רודף יום, צרה רודפת צרה כנחל שמתגבר, כבר לא ניתן למנות ב- 10 אצבעות את אויבנו, מה קורה כאן? מה מתרחש? האם שאלנו לרגע את עצמינו כל אחד ואחד לעצמו בלבד במה טעינו ? מה צריך כל א’ לתקן ע”פ תורתינו הקדושה? ולזכור שרב שך זצ"ל כתב במכתבים ומאמרים שאלה שהולכים נגד גדולי ישראל (כהיום) מוציאים את עצמם מכלל ישראל, {עפרא לפומייהו} הם כבר לא נחשבים ליהודים לדברי הרב שך זצ"ל אחרי שהלכו נגד גדולי ישראל.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 3. וודאי משום שפגעו בכבוד ראש ישיבת פוניבז שליט"א מדה נגד מדה!!!!!!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב