ראשי 'דגל' התברכו אצל שר התורה(גלריה)

ראשי 'דגל התורה' נכנסו הערב להתברך אצל מרן שר התורה הגאון הרב חיים קנייבסקי לקראת ועידת 'דגל התורה' שתיפתח ביום שלישי בקיבוץ חפץ חיים. צילום: שוקי לרר {לקראת הועידה}

ראשי 'דגל התורה' נכנסו הערב להתברך אצל מרן שר התורה הגאון הרב חיים קנייבסקי לקראת ועידת 'דגל התורה' שתיפתח ביום שלישי בקיבוץ חפץ חיים.

במשך דקות ארוכות ישבו סביב השולחן בחדר לימודו של הגר"ח, ח"כ משה גפני, ח"כ אורי מקלב ומזכ"ל 'דגל התורה' יעקב אשר. השלושה התברכו בחמימות על ידי שר התורה בברכת ברכה והצלחה בכל מעשה ידיהם.

ביום חמישי נכנסו חברי הכנסת להתברך אצל מרן ראש הישיבה הגאון הרב אהרן לייב שטיינמן שככל הנראה ישתתף בועידה באם כוחותיו יאפשרו לו.

הגראי"ל התעניין ממושכות בפרטי הוועידה. בהתייחסו לקיום הוועידה אמר, כי קיומה הוא בבחינת "אז נדברו יראי ד' איש אל רעהו" ויש לכך חשיבות מרובה ביותר בפרט בימים כאלה בהם יש המנסים לפגוע בקודשי ישראל ואיחל הצלחה לוועידה ומשתתפיה והוסיף כי כאשר יראי ד' נאספים לקדש שם שמים ונדברים איש אל רעהו יש לקוות כי יתקיים בנו "ויקשב ד' וישמע".

הועידה תיפתח ביום שלישי בצהריים. בשעה: 16:30 צפויים להתכנס חברי מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה' יחד עם עשרות ראשי ישיבות כאות הוקרה לחברי הכנסת ונציגי הציבור ברשויות המקומיות על פעילותם הרציפה למען הציבור.

היום (א') הסתובבה משלחת עם בכירים ב'דגל התורה' בבתיהם של זקני ראשי הישיבות להזמינם לפתיחת הועידה. ראשי הישיבות הביעו את נכונותם להשתתף במעמד.

צילום: שוקי לרר
צילום: שוקי לרר

resized_DSC_6453 (1)

resized_DSC_6453

resized_DSC_6460 (1)

resized_DSC_6460

resized_DSC_6463 (1)

resized_DSC_6463

resized_DSC_6474 (1)

resized_DSC_6474

resized_DSC_6477

resized_DSC_6492 (1)

resized_DSC_6492

resized_DSC_6495 (1)

resized_DSC_6495

resized_DSC_6508 (1)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.