התבטאויות חריפות: ״נקמה עושים בדם״ צפו: (וידאו)

ראשי הימין הקיצוני בראיון לקוקר: בנצי גופשטיין יו"ר ארגון להב"ה אינו מסתפק בהפצצות של חיל האוויר ודורש נקמה, "נקמה לא עושים לא בבניה בישובים, מלחמה עושים בדם. מלחמה זו מלחמה – ובן גביר דורש תג מחיר. צפו בראיון בלעדי

בשעה שרבבות ליוו למנוחות את הנערים שנרצחו על ידי החמאס, אלפי פעילי ימין קיצונים חסמו אחר הצהרים (ג') את הכניסה לירושלים במחאה על חטיפת הנערים. כתבנו יצא לשטח ושמע את מה שיש לראשי הימין הקיצוני על ליבם.

בנצי גופשטיין יו"ר ארגון להב"ה אינו מסתפק בהפצצות חיל האוויר ודורש נקמה, "נקמה לא עושים לא בבניה בישובים, מלחמה עושים בדם. מלחמה זו מלחמה, ויש לנו הלכות מלחמה". אומר גופשטיין ל'קוקר'.

[alooma ref="505cc43b50b66f6c646c6d9d5bee4a3a.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

בצד אנו פוגשים גם את פעיל הימין הקיצוני עורך הדין איתמר בן גביר, האיש שידיו רב לו בפעולות כאלו ואחרות. בן גביר שיבח את המוני המפגינים שבאו לירושלים למחות ואומר: "העם הוכיח בהמוניו כי צריך לעשות מעשה, העם רוצה את הצלחת מדינת ישראל, יש לנו בעיה עם מי שנמצא בשלטון, בנט וליברמן שמדברים על חיסול חמאס ומפציצים בניינים ריקים בעזה.

צריך לפעול ולחסל את תשתית הטרור, נמאס, די, ממשלת ישראל צריכה לעשות מעשים, השאלה היא לא  פעולה כזאת או אחרת של גרפיטי או שטיחון, השאלה אם ממשלת ישראל תגבה תג מחיר או שבנט וחבריו בממשלה ימשיכו לברבר ועם ישראל ימשיך לסבול". אומר בן גביר.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.