ראשי המפלגות החרדיות לנתניהו: "נמאס לנו לאיים"

ראשי המפלגות החרדיות פנו לראש הממשלה נתניהו ואמרו לו: נמאס מחילולי השבת ונמאס לנו לאיים, עשה משהו בעניין

 

פרסום ראשון: ראשי המפלגות החרדיות פנו לפני זמן קצר ללשכת ראש הממשלה בנימין נתניהו בכדי לשים סוף לסאגה הממושכת, כאשר ע"פ גורמים במפלגת 'יהדות התורה' נעשתה פניה משותפת מצידם של ליצמן דרעי וגפני.

בכיר במפלגת ש"ס אמר לאתר 'אקטואליק' כי השרים דרעי וליצמן הודיעו לנתניהו כי "נמאס להם לאיים והם רוצים תשובות ברורות. מהבוקר הם מתעסקים בזה".

יואב הורביץ ראש לשכת ראש הממשלה נכנס רק הבוקר לתמונה, לאחר שועדת הארבעה (החכי"ם מקלב, מלכיאלי, אייכלר ובן צור) לא הצליחו לקבל תשובות ברורות ממשרד העבודה והרווחה בעניין. השיחות עם מנכ"ל המשרד מתבצעות מזה כשלושה ימים מאז פורסם על המשך העבודות בשבת, כאשר גם מנכ"לית משרד התחבורה נדרשה לתת תשובת לועדת הארבעה.

השרים ממתינים להתפתחות לאחר הפניה לראש הממשלה, ומקווים כי כבר הלילה יבוטלו העבודות, אך בכל אופן הם ממעטים לצאת בהצהרות, נוכח המצב שחוזר על עצמו פעם אחר פעם, כשחילול השבת מתבצע למרות ההבטחות השונות.

ח"כ אורי מקלב ביצע מספר שיחות עם לשכת ראש הממשלה ומנסה להגיע להבנות בעניין עוד לפני השבת במטרה למנוע מבוכה מול הציבור החרדי בעניין חילולי השבת.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. זורקים סיסמאות בלבד. כל שבת דרעי מוכר את השבת בתמורה להטבות נדלניות

  רק התמימים קונים את העירבובים של החכים החרטטנים

  מעל 10 חודשים שהם מערבבים את הציבור כאילו הנה אין חילולי שבת |
  הגב
 2. בושה

  נמאס לכם לאיים??? קחו שפאכטל ותגרדו את עצמיכם מהכסא! נראה אתכם גברים! צבועים! וחוצמזה ממתי לאריה דרעקי אכפת מהשבת??? ולמקליאלי העריק ממועצת העיר בהנחיית הראיס??. לך כן יש תשובות ברורות על מה שהיה מאחורי הקלעים שירדת למחתרת?? עוכרי ישראל.

  בני |
  הגב