דונלד או הילרי? ההימורים של אנשי הברנז'ה

מערכת 'נייעס מייל' בשיתוף קו 'הסקופים' הפופלרי ערכו משאל בקרב עיתונאים ואישי ציבור שמהמרים מי ינצח בעוד יומיים בבחירות בארה"ב.

רוב אישי הציבור הלכו דווקא על טראמפ { משאל העיתונאים}

הבחירות בארה"ב לא הצליחו בעבר לרתק את כל העיתונאים החרדים שחלקם הגיבו בסקפטיות לשאלת זהותו של הנשיא הבא של השוטר העולמי. אלא שחיידק טראמפ הצליח לחלחל ולסדוק את האפתיות גם בקרב האדישים בין אנשי הברנז'ה  שהחלו להתעניין בשיטת האלקטורים

מערכת 'נייעס מייל' בשיתוף קו 'הסקופים' הפופלרי ערכו משאל בקרב עיתונאים ואישי ציבור שמהמרים מי ינצח בעוד יומיים בבחירות בארה"ב.

רוב אישי הציבור הלכו  דווקא על טראמפ,  ראש העיר בני ברק חנוך זייברט: טראמפ. משה אבוטבול: טראמפ.  ישראל פרוש: טראמפ. איתמר בן גביר: טראמפ. מאיר רובינשטיין: טראמפ.

העיתונאים היותר שקולים  שחוששים מ"הימור פרוע" הלכו על בטוח,  יעקב ריבלין מבקהילה הימר על   הילרי קלינטון. יקי אדמקר מואלה: קלינטון, שרי רוט הימרה על קלינטון  ישעיהו ויין מהפלס הלך על קלינטון. ישראל כהן הימר על קלינטון, כמו גם עקיבא ויס ושלומי קוק,  וכך גם משה גלסנר מרדיו קול ברמה מנחם טוקר מקול חי, נחום בנדיקט  וישי כהן.

משה ויסברג הימר על  טראמפ.  דוד חכם הלך על טראמפ.  גם  איתי גדסי: טראמפ. ארי קלמן גם הוא  טראמפ. בועז גולן: טראמפ. בנצי לייזרוביץ: טראמפ. אברימי צמח: טראמפ. אשר מדינה: טראמפ. איש היח" צאבי יוספי: טראמפ. אבי גרינצייג: טראמפ. א דודי שוומנפלד. טראמפ, מנחם קולדצקי טרמאפ.

ואילו ,  אנשי התקשורת, יענקי קצבורג: קלינטון. אברהם דב גרינבוים הודה:  "הצבעתי קלינטון",ינון פלח: קלינטון. חנני בלייך: קלינטון, וכך גם גם מושי ביכלר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.