ראשי 'יהדות התורה' קוראים לדרעי לחזור בו מהחלטתו

ראשי 'יהדות התורה' חברי הכנסת משה גפני ויעקב ליצמן קוראים ליו"ר ש"ס אריה דרעי לחזור בו מהחלטתו ולשוב לכהן כיו"ר ש"ס: "גלה ארחיות למען הציבור החרדי".

ראשי יהדות התורה התייחסו לראשונה למשבר הפוקד את ש"ס ופנו לח"כ אריה דרעי וביקשוהו שלא יתפטר מראשות המפלגה לטובת המחנה החרדי כולו.

 

ח”כ משה גפני מיהדות התורה שוחח בטלפון עם יושב ראש ש"ס אריה דרעי וביקש ממנו שלא יעשה דברים בלתי הפיכים גפני הוסיף כאשר פוגעים כל כך בציבור החרדי, יש לנו מחויבות עליונה, בוודאי בעת הזאת לדאוג לכך שלא רק שהנציגות החרדית בכנסת לא תיפגע, אלא לגרום לכך שהיא תגדיל את כוחה.

 

ח"כ יעקב ליצמן אמר "אני קורא לידידי ח"כ אריה דרעי לגלות אחריות ציבורית ולחזור מכוונתו להתפטר מתפקידו. בשעה קשה זו בו כבוד התורה מושפל בגסות, נדרש איפוק ומהלך של אחדות. להגדלת הנציגות החרדית, יהדות התורה וש"ס, יש משקל מכריע בהתמודדותנו הקשה והמשותפת לטובת עולם התורה, לרווחת אוכלוסיית המצוקה ולמען קביעת סדר יום חברתי בישראל".

 

"אני קורא לך אריה ידידי, למנוע טביעת הספינה כולה חלילה. שקול מחדש את הצעד בו נקטת ותמשיך את מלאכת הקודש בתפקידך כיו"ר תנועת ש"ס. זו העת לגלות אחריות ציבורית ולצאת לדרך של אחדות ועשייה מלוכדת".

 

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מה הם מתערבים דרעי מוכרח לקיים את רצונו האמיתי של מרן ולהסתלק ושלא ידחפו את אפם

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב