ראשי יש"ע הוזמנו להשבעת טראמפ

ראשי המועצה קיבלו ממקורביו של הנשיא האמריקני הנבחר דונלד טראמפ הזמנה להשתתף בטקס ההשבעה של הנשיא טרמאפ שיתקיים ביום שישי הבא בוושינגטון – כך מפרסם מקור ראשון. {תקדים בבית הלבן }

כבוד גדול לראשי מועצת יש"ע. ראשי המועצה קיבלו ממקורביו של הנשיא האמריקני הנבחר דונלד טראמפ הזמנה להשתתף בטקס ההשבעה  של הנשיא טרמאפ שיתקיים ביום שישי הבא בוושינגטון – כך מפרסם מקור ראשון.

ארגון 'לשכת המסחר של היהודים האורתודוקסים', הקשור ליועצו של הנשיא ג'ייסון דב גרינבלט הוא זה ששיגר את ההזמנה לראשי המתנחלים שמתכוונים להיענות להזמנה. באירוע ישתתפו: ראש מועצת אפרת, עודד רביבי, העומד בראש דסק החוץ של מועצת יש"ע. יצטרף אליו בני כשריאל, ראש עיריית מעלה־אדומים.

 

 

ל'מקור ראשון' נודע כי אישים נוספים מההתנחלויות הוזמנו להשבעה, תהיה זו הפעם הראשונה שראשי ההתיישבות ביהודה ושומרון משתתפים באירוע של השבעת נשיא.

 

 

 

דובר מועצת יש"ע יגאל דילמוני בירך על ההזמנה ואמר כי היא "מבשרת על הרוח החדשה הנושבת מארה"ב, המלמדת על שינוי ביחס לישראל – ובפרט להתיישבות ביהודה, בשומרון ובבקעת הירדן. הרוח החדשה הזו באה לידי ביטוי גם בביקורו של המושל מייק האקבי בשבוע שעבר במעלה־אדומים, ואנו כבר נערכים אליה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.