ראשי עוצמה יהודית סגרו את אל גז'ירה

מיכאל בן ארי, ברוך מרזל, ויו"ר להבה בנצי גופשטיין הגיעו היום למשרדי אל ג'זירה בירושלים וסגרו את משרדי אל ג'זירה עם שלשלאות ברזל.

ראשי עוצמה יהודית מיכאל בן ארי, ברוך מרזל, ויו"ר להבה בנצי גופשטיין הגיעו היום למשרדי אל ג'זירה בירושלים וסגרו את משרדי אל ג'זירה עם שלשלאות ברזל.

כזכור אנשי עוצמה יהודית העלו לראשונה את הדרישה לסגור את משרדי תחנת הטרור בירושלים ולאחר לחץ שהפעילו בנושא בשבועות האחרונים התבטא היום ראש ממשלת ישראל נתניהו  כי  הוא בוחן את הדרך לסגירת שלוחת השידור של הטרור וההסתה של אל ג'זירה.

יו"ר עוצמה יהודית ד"ר מיכאל בן ארי אמר כי בתגובה לדברים אלו של נתניהו כי אנשי עוצמה הגיעו להדגים לנתניהו כיצד מבצעים אמירות מן הכוח אל הפועל.

הפעילים אף הניפו שלטים המורים על סגירת המקום ובהם הסברים כי מדובר בשלוחת דעע"ש וכי מדובר בטרוריסטים מחופשים לעיתונאים.

אנשי אבטחה אשר הוזמנו מבעוד מועד ע"י אנשי אל ג'זירה מנעו את כניסת מנעו את כניסת הפעילים למקום אך השלשלאות הוצבו למשך מספר דקות.

יש לציין כי על משרדי שלוחת הטרור מקטאר לא כתוב אל ג'זירה במטרה להסתיר את אופי פעילות המקום הממומנת מכספי הטרור של קטאר.

בהמשך יצאה אחת משדרניות רשת הטרור אשר התבטאה נגד הפעילים שבתגובה ענו לה כי כל כלב ביג'י יומו וכי כדאי שתתחיל לארוז לקראת סילוקה מארץ ישראל. בסופו של דבר הגיעה משטרה  למקום ולאחר שהמשיכו במחאה למשך כחצי שעה הם סיימו תוך שהם מציינים כי יחזרו למקום.

ד"ר בן ארי אומר בתגובה כי: "הגענו ללמד את נתניהו איך סוגרים את המשרדים, נקווה שממשלת ישראל תלמד מעוצמה יהודית ותיישם אמירות"

צילום: פלאש 90

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הם הראו לנתניהו איך גם הם עושים כותרות

    הם הרי ידעו שזה לא מה שיסגור את המשרדים.

    מצחיק מאוד |
    הגב