ראשי רשימות 'יחד' התכנסו אצל מרן הרב מאזוז

עשרות ראשי רשימות 'יחד' המתמודדים לבחירות המונציפאליות ברחבי הארץ התכנסו אתמול במעונו של מרן הגר"מ מאזוז שליט"א, למפגש היערכות יחד עם יו"ר 'יחד' הרב אליהו ישי, ולקבל את ברכת הדרך והכוונה ממרן הרב מאזוז

עשרות ראשי רשימות 'יחד' המתמודדים לבחירות המונציפאליות ברחבי הארץ התכנסו אתמול במעונו של מרן ראש הישיבה הגר"מ מאזוז שליט"א, למפגש היערכות יחד עם יו"ר 'יחד' הרב אליהו ישי, ולקבל את ברכת הדרך והכוונה ממרן.

במפגש אמר יו"ר יחד הרב אלי ישי לנציגים, תקבלו על עצמכם לתת מענה לכל אחד ואחד, לקבל בסבר פנים יפות כל פונה ופונה, לא לחינם בחרנו בכם, כמועמדים שלנו ושל הרב. בחרנו בכם, כי שמענו, ביררנו וראינו את המסירות והמחויבות שלכם למען הציבור, ביושר, בצניעות, באהבה, מכל הלב למען הציבור. אתם הראויים לבוא ולהביא לציבור את המהפכה שהוא רוצה, את הבחירה, את הזכות להחליט ולקבל נציגים שיהיו ממושמעים באמת לדעת תורה, אך במקביל, וזה לא סותר, גם מתמסרים לציבור בשביל לקבל את תמיכתו.

אלי ישי שיתף את הנוכחים בלבטים הרבים שהוגשו לשלחנו של מרן ראש הישיבה. אני נמצא כאן ליד הרב, ואני אומר לכם, בכל מקום ומקום שמנו בפני הרב את הפרטים והצדדים, והרב קיבל את ההכרעה, לפעמים היו החלטות שחשבנו אחרת, אבל מה שהרב הכריע, לא זזנו ימין ושמאל. לאורך כל שנותיי ראיתי מה שנמלכים בדעת תורה לא נכשלים.

אלי ישי הוסיף והרחיב על הצורך להתארגן לקראת יום הבחירות ואמר "אסור לוותר על שום קול"
כל אחד כעת יצא לעבודה מחוזקת עד לנצחון הגדול בע"ה.
ב"ה יש לנו נסיון גדול בניהול מערכות בחירות מוניציפליות, ואנחנו ניתן בע"ה בכל הכח בכדי שתהיה הצלחה בכל עיר ועיר.

מרן ראש הישיבה קיבל בשמחה את ראשי הרשימות, ובירך אותם שיזכו לקדש שם שמים, לפעול ולעשות למען התורה ועם ישראל לקרב את עם ישראל. אני קורא לכולם לחזק את הנציגים שלנו ברחבי הארץ, ולהצביע לתנועת "יחד".

הרב דרש מהנציגים, תהיו ישרים, תהיו אמיתיים, תעזרו לכולם, כל מי שמבקש עזרה תעזרו לו, לא משנה אם הוא עם כיפה או בלי כיפה, עם זקן או בלי זקן, עם אף או בלי אף. דתי, חילוני, חרדי, אשכנזי, ספרדי, כולנו אחים, אתם מקבלים עבדות לשרת את הציבור. תזהרו כשאתם עוסקים בצרכי ציבור. זו זכות אך גם מחויבות לקדש שם שמים, ולעשות למען עם ישראל והתורה הקדושה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. המון בהצלחה לתנועת יחד

    חזקו ואמצו ברכת מרן ראש הישיבה הרב מאיר מאזוז איתכם

    חרדי |
    הגב