שלום דומרני – נעצר, החשד: סחט ואיים על "הרנטגן"- הרב איפרגן מנתיבות

ראש ארגון הפשע שלום דומרני נעצר.

העבירות בהן חשוד שלום דומרני, שנעצר הערב, הן בניסיון להטות את תוצאות הבחירות לרשויות המקומיות בנתיבות, כך מסרו מהמשטרה.

יחד עם דומרני נעצרו עוד חמישה מאנשיו ואחד עוכב לחקירה. הם חשודים בעבירות של סחיטה ואיומים ונחקרים ביחידת להב, בנוסף לכך, בלשים ערכו חיפושים בבתיהם.

על פי חשדות המשטרה, דומרני ואנשיו, סחטו באיומים את הרב איפרגן מנתיבות שבבעלותו רשת כוללים, בנסיון להשפיע על תוצאות הבחירות בעיר.
במהלך יום הבחירות בנתיבות, הסתובבו אנשי דומרני בין הקלפיות ו"עודדו" תושבים להצביע לטובת ראש העיר הנבחר יחיאל זוהר.
אנשי המחנה המתחרה, דיווחו על כך שאנשי דומרני מסתובבים באזור, ובסגירת הקלפיות, לאחר שהוכרז המנצח, חגגו אנשי דומרני יחד עם מטה זוהר.

במהלך הבחירות, אבטחו כוחות יס"מ ומשטרה גדולים את האזור, עקב מהומות בין המחנות ומחשש להתלקחות עקב מעורבות אנשי הפשע והחקירה הסמויה שניהלה המשטרה.
בשבוע שעבר, בוצעה פשיטה על מסעדה של מקורבי דומרני, דבר המוכיח את כוחו בעיר נתיבות.

לפי החשד, אנשי דומרני ניתקו את החשמל והמים במוסדותיו של הרב איפרגן, במהלך הבחירות והציקו לאברכי הכולל שבנשיאותו. כפי הנראה, הסיבה למעשים הינה תמיכת הרב במתחרה של זוהר בבחירות – אייל מסיקה. בעיקבות כך נבדקים רבנים נוספים בנתיבות שתמכו במסיקה, האם אויימו גם הם, על ידי אנשי דומרני.

העצורים יובאו מחר, להארכת מעצרם בבית משפט השלום בראשון לציון. אין קשר בין המעצר לחיסולים האחרונים.

השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ' אמר הערב, במהלך התכנית "פגוש את העיתונות" כי "נעצר ראש ארגון פשע שעשה הרבה צרות".

Rabbi Shalom Ifergan Hilula

פלאש 90

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ברור לי כחמה ודבר פשוט לכולם, שכדי לקיים בנו חכמי ישראל, אנו צריכים להפסיק להפריע לגדולי ישראל מלימוד התורה שלהם, ובפרט מהפאליטיק של הבחירות, שבענין זה העסקנים מקיימים "פני הדור כפני הכלב" שמעתי פעם הסבר נפלא: הכלב תמיד רץ לפני אדונו אך מסתכל אחורה לאן פניו מכוונות, כך הם העסקנים- המנהיגים של הדור האחרון הזה. חז"ל אומרים, "עשה לך רב" לא אמרו "עשה לך עסקן" שקרן חומד ממון וכבוד וכו' ועל העסקנים האלו שהם מבני קרח אמר דוד המלך "אין אלוקים לנגד עיניו".

    לזכור שכתוב "ד' יבקש את נרדף" .

    תעשו העתק הדבק ותראו שהתפרסם מאמר של הרב שטיינמן בכיכר השבת שבו הרב שליט"א אומר, שהוא לעולם לא זרק בן ישיבה, ועכשיו רוצים לזרוק אלפים? ברור שזה טריק מהעסקנים מבני ברק (חבירי הערב רב) ולא ח"ו הרבנים.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב