ראש בקיר: התנאים של בן גביר לנתניהו

בהצהרה מיוחדת לתקשורת הודיע יו"ר רשימת עוצמה יהודית עו"ד איתמר בן גביר כי הוא מתכוון לרוץ עד הסוף. בן גביר סנדל את נתניהו והציב 3 תנאים בלתי אפשריים ליישום.  

 

בהצהרה מיוחדת לתקשורת הודיע יו"ר רשימת עוצמה יהודית עו"ד איתמר בן גביר כי הוא מתכוון לרוץ עד הסוף. בן גביר סנדל את נתניהו והציב 3 תנאים לו בלתי אפשריים ליישום.

"אתמול בערב היינו בשדרות ונפגשנו עם עשרות פעילים מעוצמה יהודית שדרשו שעוצמה תרוץ כדי שיהיה מי שיקדם מדיניות ימין בכנסת ישראל, ולא יפקירו את הדרום", פתח בן גביר את מסיבת העיתונאים.

בן גביר המשיך: "למרבה התדהמה אנחנו נמצאים במתקפה דווקא של הליכוד, ולמרבה האירוניה הליכוד מזהיר אותנו מכך שעלולה לקום ממשלת שמאל, כאילו המדיניות של הממשלה הזאת היא מדיניות ימין".

בן גביר הציב 3 תנאים בתנאי להסרת הרשימה  1. ביטול הסכמי אוסלו, התחייבות לא להקים מדינה פלסטינית – לא מדינה מפורזת, לא אוטונומיה, והסדרת ההתיישבות הצעירה.

2. הפסקת הפרוטקשן לחמאס.

3. שינוי הרכב הוועדה למינוי שופטים. אין יותר שופט ממנה שופט.

4. הוצאת השליטה של הווקף מהר הבית וביטול הכותל הרפורמי.

5. פינוי חאן אל אחמר.

בן גביר הוסיף: "לגבי התנאי האחרון: היות ונכוויתי לא מזמן מפוליטיקאים וראיתי שמילה זו לא מילה, כדי להוכיח את רצינותה של ממשלת ישראל. אנחנו דורשים עד יום שישי בצהרים: פינוי של חאן אל אחמר. אין תירוצים. יש החלטת בגץ שמאפשרת את הפינוי הזה, וזאת תהיה הצהרת כוונות של הממשלה הזו. אם את הדברים האלו מה הם לא מסוגלים לעשות, אנחנו ניכנס לכנסת ונחייב אותם לעשות. רק איתנו תהיה ממשלת ימין אמיתית".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.