ראש בראש: טריגר מול הפרסומאי

אתמול (שלישי) התקיים בבית המשפט לתביעות קטנות בירושלים דיון ראשוני במסגרת תביעת דיבה של איש הפלג הירושלמי אברהם טריגר נגד הפרסומאי החרדי ישעיהו איצקוביץ׳ – הפרטים

בית המשפט לתביעות קטנות בירושלים קיים אתמול דיון ראשוני במסגרת תביעת דיבה של איש הפלג הירושלמי אברהם טריגר נגד הפרסומאי החרדי ישעיהו איצקוביץ׳ – שם הסכימו הצדדים לגבי חלק מהעובדות, אולם השניים חולקים על הפרשנות הנלוות לה.

התביעה החלה בעקבות עימות שהתקיים בתחילת השנה במהדורה המרכזית של רדיו "קול ברמה" בהגשת משה גלסנר, במהלך העימות בנושא ההטרדות של אנשי עיתון ׳הפלס׳ את בכירי עולם הפרסום והחברות במשק, אמר איצקוביץ׳ כי התנהגותו של טריגר "עבריינית" והוא מתנהל כמו "קרימינל".

בעקבות הדברים תובע טריגר את איצקוביץ׳ בגין הוצאת דיבה. מי שמייצג את איצקוביץ הוא עורך הדין מורגנשטרן, שטוען כי בדיון ציבורי זכותו של מרשו לומר את דעתו על התנהגותם של הפלג הירושלמי וכי מרשו אמר כי התנהגותו של טריגר "עבריינית". מנגד, מצידו של טריגר עורך הדין איל אבידן טוען כי מדובר בהוצאת דיבה ולשון הרע כלפי מרשו.

בשיחה היום עם השניים נראה כי הם מתבצרים בעמדתם ואין פער משמעותי ביניהם לגבי העובדות מלבד על הפרשנות של הדברים. איצקוביץ׳ טוען כי התנהגותו של טריגר ואנשי העיתון היא התנהגות עבריינית וכמי שסבל מהם רבות הוא עומד מאחורי הדברים ואינו חוזר מאף מילה, וטריגר טוען כי גם השופט "הגחיך" את הטענה ותהה על ההבדל בין לומר על אדם שהתנהגותו עבריינית לבין לקרוא לו ׳עבריין׳.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.