ראש המטרידים של 'הפלס' שוחרר למעצר בית – ההטרדות חזרו

בית המשפט המחוזי בירושלים שיחרר הבוקר את מנהל קו המאבק של הפלס אברהם טריגר למעצר בית – הקו וההטרדות חזרו – בפלג הירושלמי מעריכים: הפרשה תסתיים בלי כתבי אישום

בית המשפט המחוזי בירושלים שיחרר הבוקר את מנהל קו המאבק של הפלס אברהם טריגר למעצר בית.

טריגר וקו המאבק חזר לפעול וגם ההטרדות כנגד מנהלי החברות שתמהים כיצד שבו  המטרידים לפעול.

לטענת אנשי הפלג הירושלמי, השופטת לא ראתה כל מניעה חוקית להפסקת פעילות הקו והעניקה חותמת חוקית לפעילות מערכת הקו .

כפי שפורסם, בתום חצי שנת חקירה סמויה, הודיעה יחידת ההונאה במחוז ירושלים במשטרה על מעצר 22 חשודים מכל רחבי הארץ, ובין היתר מהערים ירושלים, בני ברק, מודיעין עילית, אשדוד וירוחם.

החקירה החלה בחצי שנה האחרונה אך מאבק העיתונות החרדית החל מעט לאחר המהפך בעיתון 'יתד נאמן'. תקופה לאחר העברת השליטה ב'יתד נאמן' לידי נאמני הגראי"ל שטיינמן החלו להצטבר במשטרת ישראל מאות תלונות של בכירי המשק הישראלי שעוברים מסכת הטרדות ואיומים על החלטתם לפרסם בעיתון.

ההטרדות בוצעו בעשרות, ובמקרים מסוימים אף במאות, שיחות טלפון ופקסים שמגיעים ללשכותיהם ולעיתים אף לטלפונים האישיים שלהם והופעלו ברובם דרך מה שכונה "קו המאבק" של א. ט. מירושלים שהינו אף העצור המרכזי בפרשת ההטרדות. החשודים היו פונים מדי יום למוקד טלפוני המכונה "קו המאבק", שבו היו מזדהים באמצעות קוד וסיסמא וזיהוי מספר טלפון שממנו היו מתקשרים. לאחר שהיו מזדהים קיבלו החשודים הנחיות מדויקות לגבי פעילותם הכוללות את מי להטריד, באיזו תדירות, את מספרי הטלפון שלהם ובאיזה נוסח בדיוק להתבטא מול המוטרדים.

לקראת פסח, שוחררו כל העצורים בפרשה ונדמה כי לא תהיה עילה משפטית להפללת החשודים.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. שוב האתר שלכם בדיווח לא מאוזן ומגמתי. האם גם עליכם מופעל מחבש הלחצים? מדוע אתם לא מתענינים בסיבות שמביאות חברות אזרחיות שלא לפרסם בעתון חרדי מסיבות פוליטיות פנים חרדיות? ההסטוריה מוכיחה שוב ושוב שהדרך היחידה לעצור את הטרור היא התגברות על הפחד גם במחיר של פגיעה אישית. אתם באתר מעדיפים כמו הרכה מהרוב ה"דומם" לשתף פעולה ולשתוק.
  למרות שאני יודע שהסיכוי שתפרסמו שואף לאפס אני מנסה להציל את עצמי ולהגיב בכל מקום כדי שגם אני לא יהפוך לאחד ממכם

  חגי |
  הגב
 2. לפי החלטת השופט לא מדובר בהטרדות אלא בצעדי מחאה לגיטימיים וחוקיים…ולכן צריך לדייק ….כדי שלא יגשו תלונות על הוצאת דיבה בעתיד…..

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב