ראש הממשלה בנימין נתניהו, רעייתו שרה ובנו יאיר נפגשו אמש עם ילדים חולים מעמותת "רחשי לב" לקראת פורים

רה"מ בנימין נתניהו, רעייתו הגברת שרה נתניהו ובנם יאיר, ארחו הערב בלשכת ראש הממשלה ילדים חולי סרטן לכבוד חג הפורים הקרב. מדי שנה לקראת החג עורכים רה"מ ורעייתו מפגש מסורתי עם ילדים חולים בשיתוף עמותות שונות.

המפגש הערב התקיים בשיתוף עמותת "רחשי לב", המפעילה מרכז תמיכה לילדים חולי סרטן ומערך מתנדבים בבתי חולים במחלקות האונקולוגיות ברחבי הארץ, המעניקים תמיכה לילדים והוריהם במגוון פעילויות שונות.

במסגרת המפגש, הופיע בפני הילדים האומן "יניב המגניב", והזמר ישי לפידות שר עמם את שירי החג.  במפגש ברכו ראש הממשלה ורעייתו את הילדים והעניקו להם משלוחי מנות לכבוד החג.

דור רובינשטיין נציג הילדים, העניק לראש הממשלה ורעייתו משלוח מנות ואמר להם: "לא קל להיות גיבור במלחמה על הסרטן אבל רגעים יפים של אושר ורגעי שיא כמו המפגש עם רה"מ ורעייתו, נוטעים בליבנו גרעין של שמחה ותקווה ונותנים לנו את הכוח להמשיך ולחייך ולהמשיך להילחם. אנו מודים לראש הממשלה ורעייתו על שהגשתם לנו חלום".

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר לילדים: "הכי חשוב כשנלחמים- זוהי האמונה, אם תאמינו– תנצחו בעזרת ה', אנחנו אוהבים אתכם ומתפללים לבריאותכם, וכך גם אתם תעשו".

למדריכים ולמטפלים אמר: "כל הכבוד לכם, אתם עושים מצווה גדולה".

רעיית ראש הממשלה הגברת שרה נתניהו אמרה: "אני מברכת אתכם בהרבה בריאות וכולנו צריכים להאמין, ובכוח האמונה תתגברו על המחלה. אני מברכת את כולכם שנפגש בימים שמחים כשתהיו בריאים".

בין הילדים, השתתפה מיקה ליפסקר בת ה-13, לה קשר מיוחד עם הגברת נתניהו. השתיים נפגשו לראשונה כאשר ביקרה רעיית רה"מ בבית החולים "שיבא" בתל השומר, בו ערכה לה מיקה סיור במחלקה האונקולוגית. הגברת נתניהו המשיכה  לעמוד עם מיקה בקשר והערב הן נפגשו במפגש הפורים.

בנוסף, לפני כשנה, רה"מ פגש במשכן הכנסת את אמילי, ילדה צעירה חולת סרטן,  אשר ביקשה להיפגש עם רה"מ ואף אמרה לו שברצונה להיות ראש הממשלה כשתגדל. הערב אמילי נפגשה שוב עם ראש הממשלה וברכה אותו בהצלחה ובפורים שמח.

צילום – קובי גדעון / לע"מ

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.