ראש הממשלה בסרטון תמיכה: "הצביעו אלקין"

לקראת הישורת האחרונה בבחירות לראשות העיר: ראש הממשלה נתניהו בקריאה נחרצת לתושבי ירושלים: "הצביעו זאב אלקין"

בהרמת הכוסית שהתקיימה באולמי "הדריה" בירושלים בהשתתפות למעלה מאלף איש, ובמעמד השרים ישראל כץ, חיים כץ צחי הנגבי ואיוב קרא, יו"ר הסוכנות לשעבר נתן שרנסקי וחברי כנסת רבים מתנועת הליכוד הוקרן סרטון תמיכה של ראש הממשלה בנימין נתניהו ובו הוא קורא לתושבי ירושלים "הצביעו עבור זאב אלקין". בנוסף, בירך השר זאב אלקין את המשתתפים ואת כל תושבי ירושלים בברכת שנה טובה ומתוקה.

למעלה מאלף פעילים, תושבים, חברי מרכז הליכוד, במעמד השרים ישראל כץ, חיים כץ צחי הנגבי ואיוב קרא, יו"ר הסוכנות לשעבר נתן שרנסקי וחברי כנסת רבים מתנועת הליכוד הגיעו ביום הערב לאולמי "הדריה" שבתלפיות לאירוע הרמת הכוסית לכבודה של השנה החדשה של השר והמועמד לראשות העיר זאב אלקין.
בסרטון ששלח ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר: "הגיע הזמן שהשר לענייני ירושלים, זאב אלקין, יהיה ראש העיר ירושלים"
נתניהו הוסיף: "אני מכיר את זאב, אני מכיר את היכולות שלו. אני מכיר את מה שהוא עשה למען ירושלים. אני מכיר את מה שהוא יעשה למען ירושלים. אני חושב שעשינו דברים גדולים בשנים האחרונות. אבל יחד זאב בהנהגתך המצויינת ובתמיכת הממשלה אנחנו נעשה דברים כבירים"
"ולכן", הוסיף ראש הממשלה "אני מבקש ממכם: הצביעו עבור זאב אלקין"

כזכור ראש הממשלה נתניהו צייץ בחשבון הטוויטר שלו לפני כחודש וחצי על תמיכתו באלקין וסרטון זה למעשה מבטא לראשונה פומבית את ההערכה האישית ותמיכה הנרחבת לה אלקין זוכה מנתניהו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.