ראש הממשלה: "בעזרת ה' ובעזרת דוד ביטן נעשה ונצליח" (וידאו)

לקראת סיומה של ישיבה הסיעה אמר ביבי "הרבה עבודה לפנינו, ובעזרתכם, בעזרת השם ובעזרת ביטן נעשה ונצליח".

חברי הכנסת מהליכוד דווקא התלוצצו על כך, אבל היו כאלה שלא אהבו את הסגנון של נתניהו.

צילום: רונן כץ

ראש הממשלה בישיבת הסיעה: "בעזרת ה' ובעזרת דוד ביטן נעשה ונצליח"

‎Posted by ‎Kooker קוקר‎ on‎ יום שני 8 מאי 2017

ישיבת הסיעה של מפלגת הליכוד התקיימה לפני זמן קצר בחדר הישיבות שבכנסת, במהלך הישיבה דיבר ראש הממשלה על חוק הלאום החשוב למפלגות הימין, וכן על הבחירות בצרפת, אך משפט אחד קטן שאמר בסוף ישיבת הסיעה הצליח להרים את המורל מצד חברי הכנסת, וביקורת לא קטנה מצד עיתונאים ופרשנים.

לקראת סיומה של ישיבה הסיעה אמר ביבי "הרבה עבודה לפנינו, ובעזרתכם, בעזרת השם ובעזרת ביטן נעשה ונצליח".

חברי הכנסת מהליכוד דווקא התלוצצו על כך, אבל היו כאלה שלא אהבו את הסגנון של נתניהו.

דברי ראש הממשלה ויו״ר הליכוד בנימין נתניהו בפתח ישיבת סיעת הליכוד:

״אנחנו פותחים היום את מושב הקיץ של הכנסת ולפנינו עשייה רבה, אתגרים רבים וגם הזדמנויות משמעותיות. מה שלא נספיק נעשה במושב החורף.

אנחנו ממשיכים להוביל את מדינת ישראל בדרך שלנו, דרך הליכוד, תוך עמידה תקיפה על האינטרסים של ישראל, על הכבוד הלאומי של ישראל, וגם על האמת של ישראל.

במושב הנוכחי אנחנו נקדם את ״חוק הלאום״, אותו נגיש ב-60 הימים הקרובים. החוק מקבע את העובדה שמדינת ישראל היא מדינת הלאום של העם היהודי, במולדתנו ההיסטורית. הוא מעגן בספר החוקים של ישראל את הדגל שלנו, ההמנון שלנו, ואת היותה של ירושלים בירתנו הנצחית.

אין שום סתירה בין החוק הזה ושיוויון הזכויות של כל אזרחי ישראל. חוק הלאום מהווה תשובה מוחצת לכל מי שמנסים להכחיש את הקשר העמוק בין עם ישראל לארצו.

הליכוד יוביל את החוק החשוב הזה – ואני מצפה מכל המפלגות הציוניות לתמוך בו.

אתמול נפגשתי כאן עם נשיא גרמניה, פרנק-ואלטר שטיינמאייר. רעייתי ואני אירחנו אותו ואת רעייתו במעון ראש הממשלה לארוחת ערב חמה וידידותית. גם קאיה קיבלה אותו בלבביות.

אני מעריך לא רק את פגישתו עמי, אלא גם את האופן שבו הוא ניהל את כל ביקורו כאן.

והנה עוד עדות למדיניות החוץ שאני מוביל: לאחר ההצבעה האנטי-ישראלית במועצות הביטחון של האו״ם, נהגתי בתקיפות נגד המדינות שהצביעו נגדנו.

בשבוע שעבר קיבלתי מכתב משר החוץ החדש של ניו זילנד שהגישה את ההצעה במועצת הביטחון נגדנו, בו הוא מציע לסיים את המשבר בינינו מתוך הבנת חשיבות הקשר עם ישראל.

ראש ממשלת אוקראינה יגיע בקרוב לביקור בישראל. בהצבעה הקודמת אוקראינה הצביעה נגדנו. בהצבעה האחרונה באונסק״ו – אוקראינה כבר הצביעה בעדנו. לא רק שהיא לא נמנעה, היא הצביעה בעד. כך גם עשתה בריטניה ומדינות נוספות.

חברות וחברים, מדינות העולם מכבדות את מי שמכבד את עצמו. אני לא מרכין ראש, לא מתחסד וגם לא מתחנף. כך פעלתי וכך אמשיך לפעול – למען מדינת ישראל.

אני מברך את נשיא צרפת הנבחר, עמנואל מקרון. אני מצפה לעבוד איתו בשותפות מול האתגרים המשותפים לשתי הדמוקרטיות שלנו. אחד האתגרים הגדולים ביותר הוא הטרור האיסלאמי הקיצוני שפוגע בפריז, בירושלים ובערים רבות אחרות. צרפת וישראל הן בעלות ברית ותיקות ואני בטוח שנמשיך להעמיק את יחסינו.

חבריי, הרבה עבודה לפנינו. הרבה עשייה למען כל אזרחי ישראל. ביחד, בעזרתכם ובעזרת השם, ובעזרתך דוד, נעשה ונצליח״.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.