"ראש הממשלה הפקיר את בנינו" (וידאו)

הוריהם של סגן הדר גולדין ז"ל וסמ"ר אורון שאול ז"ל כינסו לפנות ערב (שני) מסיבת עיתונאים במאהל המחאה מול בית ראש הממשלה בו קראו לנתניהו להשיב את הגופות במסגרת ההסכם עם הטורקים. { הורי החטופים}

הורי החללים במתקפה על ראש הממשלה: הוריהם של סגן הדר גולדין ז"ל וסמ"ר אורון שאול ז"ל כינסו לפנות ערב (שני) מסיבת עיתונאים במאהל המחאה מול בית ראש הממשלה בו קראו לנתניהו להשיב את הגופות במסגרת ההסכם עם הטורקים.

צפו בכתבה באדיבות רשת

"כבר שנתיים אנחנו מקבלים הבטחות מראש הממשלה וכנראה שאנחנו צריכים להחריף את המאבק", אמר הרצל שאול, אביו של אורון. "זה הפתרון במדינה שלנו, רק צעקות וגישה חזקה יחזירו את הבנים הביתה. ראש הממשלה תמיד מבטיח לי ואני תמיד יוצא מאוכזב. הוא לא עושה חשבון למשפחות השכולות".

"לצערי הרב המדינה לא עמדה בהבטחה שלה למשפחות", אמרה זהבה שאול, אמו של אורון. "ההסכם אוטוטו נחתם ואם הקבינט יאשר אותו, אני לא יודעת מתי נראה את אורון ואת הדר. אני זקוקה לתמיכה של כל בית ישראל כדי שראש הממשלה יידע שכולכם איתנו. לא ייתכן ששלחו אותם לקרב ולא יודעים להחזיר אותם. זו תעודת עניות לממשלה, לשר הביטחון. כך לא מנהלים מדינה".

"שתי המשפחות קיבלו מראש הממשלה הבטחה שהוא חזר עליה כמה וכמה פעמים – שבכל מקרה של משא ומתן שקשור לעזה, יתנו את הנושא בהחזרת הבנים", אמר שמחה גולדין, אביו של הדר. "ביום חמישי בערב ראש הממשלה צלצל למשפחות לספר על ההסכם המתגבש והתברר לנו שהסעיף הזה איננו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.