ראש הממשלה מגנה את ההסתה: "אני עומד מאחורי החיילים החרדים"

בפעם הראשונה מאז תחילת מסע ההסתה והשיימינג נגד חיילי צה"ל החרדים, מפרסם היום 'המטה החרדי בליכוד' סרטון בו מתייחס ראש הממשלה בנימין נתניהו במישרין לנושא שמסעיר את הרחוב החרדי, צפו

בפעם הראשונה מאז תחילת מסע ההסתה והשיימינג נגד חיילי צה"ל החרדים, מפרסם היום 'המטה החרדי בליכוד' סרטון בו מתייחס ראש הממשלה בנימין נתניהו במישרין לנושא שמסעיר את הרחוב החרדי, מתייצב באופן נחרץ לצד החיילים החרדים ומבטיח לפעול בחריפות נגד העומדים מאחורי הקמפיין.


בסרטון פונה ראש הממשלה ישירות לחיילי צה"ל החרדים ואומר כי "החיילים החרדים ראויים לכל ברכה ואני עומד מאחוריכם וגאה בכם", עוד מדגיש ראש הממשלה כי הוא "כועס על מסע השיסוי, ההסתה והשיימינג נגד החיילים החרדים" ומבטיח לפעול בחריפות ובאופן אישי נגד העומדים מאחורי הקמפיין.

 

הסרטון צולם לאחר שיחה שערך ראש הממשלה נתניהו עם מקורבו יעקב וידר, חבר נשיאות הליכוד ויו"ר המטה החרדי במפלגה, שמוביל את המאבק בהסתה נגד החיילים החרדים ומלווה את משפחות החיילים. בשיחה עודכן ראש הממשלה על מסקנות הדיון שערך ח"כ אמיר אוחנה ביום חמישי האחרון בועדת החוץ והביטחון של הכנסת בנושא ההסתה נגד החיילים החרדים, גם כן ביוזמת המטה החרדי בליכוד.

 

בשנים האחרונות מתקיים בריכוזים החרדיים קמפיין הסתה אגרסיבי נגד חיילי צה"ל החרדים ובני משפחותיהם. לפני כשנה ניסה וידר לקדם, יחד עם ח"כ שרן השכל, חוק חדש למלחמה בהסתה נגד המתגייסים החרדים ומשפחותיהם, אך הסיעות החרדיות הפילו את החוק בועדת השרים לענייני חקיקה.

 

יצוין כי למרות שהקמפיין הוביל בחלק מהמקרים גם לאלימות, נציגי המפלגות החרדיות בכנסת מקפידים לשמור על שתיקה רועמת ונעדרו בהפגנתיות גם מהדיון בכנסת בנושא בשבוע שעבר.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. שומו שמים!!! לאחרונה התפשטה “גיוס בנות” כמגיפה חדשה במחנינו, נשים חרדיות עוברות הכשרה להיות שוטרות (ועובדות במשטרה לילות כימים בצמוד וביחד עם גברים חילונים, וכמובן שהם עוברים עבירות חמורות ביחד של זימה וכו' ) וישנה כתבה בעיתון מזרחסטי משוטרת חרדית חוקרת בבני ברק, והיא סיפרה שתחלה חשבה שלא תתקבל אצל הצבור החרדי וירחיקו אותה, ובאמת פעם ראשונה שיצאה ברחוב עם המדים הסתכלו עליה מוזר אכן לתמהונה עם הזמן התרגלו לפריצותה, ואדרבה היא מרגישה מכובדת.

  וגם נערכת קמו עזי פנים (לקב”ה) שבדור, מערייה חרדית של עיר חרדי אלעד, והזמינו נשים לקורס ללמוד להיות מתנדבות במשטרה, הרי זה גיוס בנות ממש, שהרי יושבות ומבלות שם “יחד” בצורה מחרידה וכו’ וידוע פסק של כל גדולי הדור שלפנינו על גיוס בנות שהרי זה ביהרג ואל יעבור, ואז היה מדובר על כפייה, והרי זה ב”ב של ק”ו שזה הרבה יותר חמור כאשר זה ברצונם החפשי, והמפתים והמסייעים לזה (והרבנים ואדמורים אינם מוחים) כמו בערייה ה”ה בכלל מחטיאי הרבים וסרסורים לדבר עבירה שאין להם חלק לעוה”ב, כירבעם בן נבט וחביריו.

  גם לגבר לעבוד במשטרה הרי זה בגדר גיוס בנות, מכיון שעובדים שם יחד עם שוטרות פרוצות חילוניות, ויושבים שם יום יום, הרבה שעות יחד, בצורה שאין להעלות על הכתב, ויש בידינו תמונות מזה מאברכים עם זקנים ופיאות ארוכות איך שיושבים ומבלים יחד (בדרך ניאוף ר”ל) בצורה שמזעזע כל רואיהם תסמרנה שערות ראש, ולכן פשוט הוא שהרי זה כלול בפסק כל גדולי הדור שלפנינו שהוא ביהרג ואל יעבור, וידוע שהדין דיהרג ואל יעבור הוא יותר חמור לגברים ממה שלנשים, ולהוי ידוע שבעונותינו הרבים ישנו מספר גדול של בחורי ישיבות שעובדים במשמרת לילה במשטרה הציונות בהתנדבות (הם לא שוטרים אלא שעובדים בתוך תחנות המשטרה וכמובן באותה פריצות ביחד עם נשים פרוצות, הנזכר ללא הבדלה כלל) וכל אלו הנ”ל היינו גם השוטרים וגם השוטרות, חוץ מאיסור של יהרג ואל יעבור עבור הפריצות והניאוף, (עושים מעשה זמרי) בנוסף לזה הם נעשים פשוט “מוסרים” לממשלת הזדון, ודינם מבואר בשו”ע חו”מ שאין להם חלק לעולם הבא.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • הכי נכון צריך להתפלל ולבקש מבורא עולם שהוא שומע תפילות ובקשות לבטל חידוש גזירת הגיוס של שמד וניאוף.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 2. על שבר בת עמי נמס לבנו ויהי למים מאימת השמועה הנוראה שעלתה באזנינו, על המוני בחורי ישראל [חרדים] שנפלו למלתעות הצבא בעקבות ״גזירת הגיוס״ הנוראה ועתה הושברנו כאשר הגזירה אושרה שוב ע”י חכי”ם החרדים לשעבר, הם מחטיאי הרבים, וחז"ל אמרו גדול המחטיאו יותר מההורגו. אוי לאותה בושה על המנהיגים המשכילים המנובלים של החכי”ם המגעילים החרדים, והחרדקי”ם הרשעים ימ”ח, עד איפה אפשר להתדרדר ולהתחבר להאלילים, ולאלו שעושים פשרות, עם צבא השמד והזימה וכו’.

  והם מצהירים בגלוי כי יגבירו לחלל את קדושת בחורי ישראל ע״י תוספת פיתויים ודרכי מרמה שונים ומשונים של מכסות ויעדים וכו’ ד״י ואל תשקטו. תתפללו לקב"ה לבטל הגזרה והרעישו ארץ והרעידוה עד שתופר גזירה נוראה זו של “שמד” מישראל ממעמקי לבנו אנו קוראים בזה לאחינו בני ישראל בארה״ק ובחו״ל, אל תנוחו.

  הגאון הצדיק הרב קלמנביץ שליט”א דיבר חזק בהפגנה נגד גיוס השמד והזימה של צהל, והסביר לכל העולם כולו, את סדר הישיבה בגיהנום, והכניס לרשימה גם אנשים שקוראים להם מרן, שר התורה, שר ההוראה, אדמו”ר, רב, רבי, ראש ישיבה, עסקנים, גבאים, מנהל, משגיח, משפיע, חייזר, גבאי, משמש, הויז בחור, מרנן ורבנן”!!! והוא צודק מאה אחוז… מתוק מדבש. לענ”ד גם לצרף “חרד”קים” כי חרדקי”ם פורקי עול המצות קשה מכולם. בזכרון משה אומרים חרדקי”ם החוצה! בשם כל ישראל אמן.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב