ראש הממשלה נמצא בבית לא נורמלי – שרה משתכרת" (הקלטה)

עובדת מבית ראש הממשלה חשפה בראיון לגלי צה"ל על המעשים של אשת ראש הממשלה "ראש הממשלה הנבחר נמצא בבית תחת השפעה-לא-השפעה. הבית לא רגוע וראש הממשלה, שאמור לקבל החלטות ולהגן על הילדים שלנו, נמצא בבית לא נורמלי". האזינו { עדות מבית רה"מ}

לקאת העדות הדרמטית של רעייתו של ראש הממשלה נתניהו ,שרה במשרד החקירות בלוד שם תיחקר באזהרה בשל מעורבתה בפרשת המתנות נחשפת עדותה של עובדתה בכירה בלשכת ראש הממשלה.

בראיון שהעניקה לגלי צה"ל ליעל דן בגלצ סיפרה העובדת על ההתעללות שחוותה משרה נתניהו ועל בית המשפחה: "שם הייתי כלום, היה אפשר להעליב אותי,להשפיל אותי, לזלזל בי ולרדות בי כמה שרוצים, לא נחשבתי שם לבן אדם. את הכאב הזה אני נושאת עד היום, גם שנים לאחר שסיימתי לעבוד שם".

"בוודאי אלימות: אלימות פיזית, אלימות מילולית, ממש אלימות", הבהירה העובדת לשעבר, "האישה הזאת מסוכנת, אני שמחה שהיא הוזמנה לחקירה ואנחנו מתפללים שמישהו יעצור את ההתעללות הזאת".

על השמועות שאשת ראש הממשלה נוהגת לשתות אלכוהול בצורה מופרזת היא אמרה, "שרה שותה מעבר לכמות הסבירה, שותה עד שוכרה. ראיתי אותה בבית מתנדנדת".

העובדת דחתה את הטענות מצד אנשי שרה נתניהו טוענים כי התלונות מגיעות מאינטרסים זרים,"מעולם לא ביקשתי ולא תבעתי שום דבר. לא רוצה את הכסף שלה, האינטרס שלי הוא שהאנשים התמימים שרק רצו לעבוד ולהשתכר בכבוד לא יפגעו".

"אני מקווה שסוף סוף האמת תצא לאור. שעם ישראל ידע שראש הממשלה הנבחר נמצא בבית תחת השפעה-לא-השפעה. הבית לא רגוע וראש הממשלה, שאמור לקבל החלטות ולהגן על הילדים שלנו, נמצא בבית לא נורמלי", היא סיכמה.

במשרד ראש הממשלה סירבו להגיב.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.