ראש מערך ההטרדות של "הפלס" לכלא?

אמש הוגש כתב אישום נגד אברהם טריגר מפעיל 'קו ההטרדות' נגד חברות המסרבות לפרסם בעיתון 'הפלס'. כל הפרטים

יחידת התביעות של המשטרה הגישה היום כתב אישום חמור נגד מנהל 'קו המאבק' של ידידי עיתון "הפלס" אברהם טריגר לאחר שניהל מערך הטרדות בלתי פוסקות באמצעות הטלפון, דוא"ל ופקסים של מנכ"לים ובכירי החברות, בהם שלוחיו הציגו עצמם ככאלו המייצגים ציבור גדול המרגיש מקופח מכך שהם לא מפרסמים בעיתון המייצג אותם ובשל כך כדאי להם לפרסם בעיתון 'הפלס'.

גורם ברשויות החוק אומר ל'קוקר' כי כאשר הטרדה טלפונית גולשת מעבר לשיחות רגילות, ומגיעה למצב שבו המתקשר משמיע איומים שונים כנגד המוטרד, במקרה הזה – מנהלי ועובדי החברות הגדולות במשק, – היחס למקרה יהיה בחומרה יתרה, וייתכן שתדרוש כי המטריד יועמד לדין הן על עבירה של הטרדה טלפונית והן על עבירה של איומים – עבירה שלפי סעיף 192 לחוק העונשין, המאסר המרבי בגינה עלול להגיע לשלוש שנים.

הטרדה טלפונית / הטרדה באמצעות מתקן בזק הינה עבירה שכיחה שאנשים נורמטיביים לחלוטין יכולים למצוא את עצמם נחקרים בחשד לביצועה או מואשמים בה. סעיף 30 לחוק התקשורת קובע כי המשתמש במתקן בזק כפי שביצעו טריגר ושלוחיו ב'קו המאבק' באופן שיש בו כדי לפגוע, להפחיד, להטריד, ליצור חרדה או להרגיז שלא כדין, דינו- 3 שנות מאסר.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. האזנתי לתוכן ההקלטה המובאת בכתבה ואין בה שום הטרדה אלא מחאה ממש מכובדת של בחור פגוע ……. לדעתי לא יתכן כתב אישום בסיפור הזה …והמשטרה תצא מעניין כמה שיותר מהר ,לפני שבית המשפט ינזוף בה על סתימת פיות המחאה הלגיטימית…ובשימוש בכוח בלתי סביר לחלוטין(טרור משטרתי) לצורך שיתוק המחאה…… אני מתפלא לאן נעלמו כל אבירי הדמוקרטיה במדינה הנאורה…….

    מאזין ישר |
    הגב