ראש עיריית בני ברק יסייע בהקמת חממת הייטק בעיר בני ברק

"אנחנו מעוניינים לגייס חברות הייטק בהתאם לצביון הרוחני של העיר". יזם ההייטק עמיחי יוזן: החממה יכולה להביא להעסקה של עשרות עובדים מקרב תושבי העיר

ראש עיריית בני ברק חנוך זייברט נפגש עם חברות הייטק והודיע כי יסייע להם בפיתוח בניית חממת הייטק בעיר בהתאם לכללי הצביון הרוחני בעיר.
את הדברים אמר זייברט במסגרת פגישה עם יזם ההייטק עמיחי יוזן הפועל בעיר בני ברק.

במסגרת הפגישה הציג יוזן את החזון שלו לגיוס שורה של חברות הייטק לעיר בני ברק ואמר כי החממה תוכל לאפשר עוד עשרות מקומות עבודה חדשים לתושבי העיר ותכניס תמריץ כלכלי.

יוזן הסביר כי הרעיון מאחורי החממה נולד אצלו בשל החברה שהוא מחזיק בבעלותו לבניית אתרים 'קידום פלוס' הפועלת בעיר ברק ומעסיקה חרדים. "כוח האדם כאן הוא מהאיכותיים והיעילים ביותר שפגשתי".

זייברט סיפר ליוזן כי העירייה מעוניינת בגיוס חברות נוספות לעיר וכי הוא פועל במספר מישורים לגייס חברות הייטק שיגיעו לעבוד בעיר בני ברק.
תמריץ נוסף שעומד מאחורי היוזמה הוא הזכייה של חברת קידום פלוס' במכרז של משרד הכלכלה להעסקת חרדים ובשל כך החברה מעוניינת להגדיל את מאגר העובדים שלה מקרב תושבי העיר בהתאם לצרכים של ולעדיפות שתקבע העירייה.

זייברט הוסיף כי הוא ישמח לקדם את רעיון של בניית חממות בעיר בהתאם לצביון הרוחני של העיר וכי הוא מוביל שיתופי פעולה רבים עם חברות גדולות שיגיעו להשקיע בעיר התורה.

20160316_142657

20160316_142657 (1)

20160316_140011

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.