ראש עיריית הרצליה משה פדלון ביקר במחנה נופש של 'לב מלכה'

פדלון: "ארגון 'לב מלכה' עושה פעילות קודש של ממש ומסייע כבר עשרות שנים לילדים חולי סרטן ולבני משפחותיהם"

ראש עיריית הרצליה מר משה פדלון הוזמן למחנה הנופש של ארגון 'לב מלכה' שנערך בימים אלו ל- 180 ילדים החולים במחלה במלון 'הגליל'-רשת מלונות זיבוטל בעיר נתניה. ראש העיר אשר התרגש מאוד, הוזמן לשאת דברים. "אני מלא ברכה והערכה אני לכל הצוות הנפלא בארגון העמלים במחנה נופש הייחודי לילדים החולים. המחנה המיוחד שמגובה אף בצוות רפואי, עוזר לילדים להתנתק משגרת הטיפולים הכואבת ונוסך בהם כוחות ותקווה" אמר ראש העיר, והוסיף:"ארגון 'לב מלכה' עושה פעילות קודש של ממש ומסייע כבר עשרות שנים לילדים חולי סרטן ולבני משפחותיהם".

יו"ר ארגון 'לב מלכה' הרב אהרן אברמן סיפר לראש העיר כי מאה ושמונים ילדים חולים השתחררו מבתי החולים בהם הם מאושפזים למספר ימים של מחנה נופש שבהם מנסים להשכיח מהם את המחלה הנוראה על ידי טיולים, אטרקציות ועוד. רגע השיא במחנה יהיה הגשמת בקשותיהם. כשלאחר מכן תערך מסיבה בהשתתפותם של ליצנים ובדרנים שינסו לשמח את הילדים ולנסות להשכיח מהם את המחלה הנוראה איתה הם מתמודדים מידי יום ביומו בשנים האחרונות.

יצוין, כי את הטיול מלויים כרגיל המתנדבים המנוסים והמסורים של ארגון "לב מלכה" אשר באמתחתם הפתעות משמחות לכל שעה משעות היום. וזאת, בליווי 5 אמבולנסים של הארגון המצוידים כנדרש, כאשר בהם כ-10 ילדים נכים בכיסאות גלגלים אשר לא יכלו להצטרף לאוטובוסים מסיבת מוגבלותם, אך בארגון לא מתכוונים לוותר על הצטרפותם לטיול ומצאו את הדרך לשתפם.

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.