רבבות במעמד הסליחות בכותל המערבי (תמונות)

עשרות אלפים באמירת סליחות בכותל המערבי במהלך עשרת ימי תשובה -רבבות ממשיכים לנהור מדי לילה לרחבת הכותל המערבי לאמירת סליחות.

 

 

רבבות ממשיכים לנהור מדי לילה לרחבת הכותל המערבי לאמירת סליחות.

 

אמש השתתפו כשלושים אלף איש בעצרת סליחות מרכזית בראשות הרבנים הראשיים לישראל, רב הכותל המערבי הרה"ג שמואל רבינוביץ ורבה של צפת הגר"ש אליהו שליט"א שאורגן ביוזמת איגוד הקהילות בישראל.

 

גם היום ומחר יתקיימו עצרות גדולות לאמירת סליחות בראשותו של רב הכותל המערבי הרה"ג שמואל רבינוביץ שליט"א , כאשר השיא יהיה ביום חמישי זה – ליל ערב יום הכיפורים במעמד הרבנים הראשיים לישראל, רבנים וגדולי תורה. כל העצרות מיועדות לכלל הציבור.

 

רב הכותל המערבי הרה"ג שמואל רבינוביץ שליט"א אמר כי :"בכל שנה מחדש אני נפעם מעוצמת החיבור של עם ישראל אל הכותל ואל אמירת הסליחות של הימים הנוראים. בימים אלה מוסרות כל המחיצות בין אדם לחברו, בין עדות ישראל השונות ובין זרמים ודעות; ורבבות יהודים מתאחדים בתפילה מול אבני הכותל העתיקות. זהו מראה שאי אפשר להישאר אדישים אליו."

 

" מדי שנה עולה מספר המתפללים בכותל בימים הנוראים. מראה הרבבות הגודשים את רחבת הכותל בשעות הלילה בשבוע מיוחד זה הוא חוויה בלתי נשכחת". עוד הוסיף הרב: "האתגר הלוגיסטי האדיר של ימי הסליחות בכותל מתגמד מול העוצמה הרוחנית והאחדות שמתגלה ברחבת הכותל".

IMG_9233 IMG_9236 IMG_9238 IMG_9246

 

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.