100 אלף בעצרת ענק במלאת השבעה לגאון רבי עובדיה יוסף זצ"ל • העברנו שידור חי מהעצרת

כעת נערכת בירושלים עצרת המספד הגדולה במלאת השבעה למרן מאור ישראל הרב עובדיה יוסף זצ"ל, אתר קוקר בשיתוף ערוץ הידברות בשידור חי מעצרת המספד המרכזית.

בצומת בר אילן בירושלים מתכנסים הערב (א') המונים בעצרת לזכרו של מנהיגה הרוחני של תנועת ש"ס, הרב עובדיה יוסף ז"ל, עם תום ימי השבעה. בעקבות הדיווחים הסותרים על גודל הקהל בהלווית הרב בשבוע שעבר, הפעם במשטרה סירבו להעריך כמה בדיוק הגיעו לאירוע.

הגר"ש כהן בעצרת: הרב דוד יוסף צורף לכהן כחבר מועצת חכמי התורה.

האדמו"ר מבעלזא בעצרת הענק: "עם ישראל זקוק לתפילותיו אנחנו ככבשה אחד בין שבעים זאבים, מיעוט חרדים שמקפידים על קוצו של יוד, אנו מבקשים שכמו שהתפלל עלינו בעוה"ז כך ימשיך להתפלל בעוה"ב נגד שונאי היהדות".

האדמו"ר מצאנז: "אחד היה מרן, כל ימיו היה רק תורה, באחרית ימיו בכה אני רוצה ללמוד תורה, תנו לי ללמוד, עלינו ללמוד מדרכו של מרן, ולחנך בנינו ובנותינו לאהבת השי"ת".

כעת באתר הידברות פותחים במבצע רוחני מיוחד תרומת עמוד בספר תורה ראשון שיכתב לעילוי נשמת מרן הגר"ע, הס"ת הזה ילווה את הידברות מדי שבת בסמינרים ושבתות לבעלי תשובה.

צפו בשידור חי ישיר מעצרת הענק – באדיבות ערוץ הידברות

בארגון 'איחוד הצלה' מאבטחים את עצרת הרבבות שנערכת בצומת הרחובות בר אילן ושמואל הנביא בירושלים במלאות השבעה להסתלקותו של מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל. במקום הופעלו מוקדים לריכוז ילדים אובדים לשם יגיעו ילדים שאבדו עד לאיתור ההורים, בכל מקרה רפואי או ילד שנמצא ללא הוריו נא לחייג למוקד 1221 של 'איחוד הצלה' שנערך לתת מענה וסיוע לכלל הפונים.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.