רבה של כפר גדעון: "המתפללים מסרו את נפשם למען ספרי התורה"

צוותי כיבוי רבים מעפולה הוזנקו הבוקר לכיבוי שריפה שפרצה בבית כנסת במושב כפר גדעון, המתפללים ולוחמי האש חילצו את ספרי התורה – תיעוד

צוותי כיבוי רבים מעפולה הוזנקו הבוקר לכיבוי שריפה שפרצה בבית כנסת במושב כפר גדעון באיזור המועצה האזורית עמק יזרעאל. מתפללים ולוחמי האש פעלו במהרה לכיבוי השריפה, המתפללים פינו את ספרי התורה בארון הקודש שניצלו בתום פעולות הכיבוי.

שוטרי משטרת ישראל שהוזעקו למקום פינו כ-180 תלמידות מבית ספר סמוך עקב העשן הסמיך.

הרב אברהם לפשיץ רב הישוב מתאר ל'אקטואליק' את הרגעים הדרמטיים שבו נחלצו המתפללים לחלץ את ספר התורה. "בורא עולם מצילינו בזכות מוסרי הנפש למצילי ספרי התורה", אמר הרב בהתרגשות. "ביום ראשון היו אמורים לשבת במבנה בשעת הפיצוץ 30 אברכים. ובזכות האחדות בכפר ובבית הכנסת ה' שמר עלינו", הוא אומר.

עדת ראיה שהייתה במקום מספרת ל'אקטואליק' "זה פשוט נס", היא מתארת, "המתפללים מסרו את הנפש".

152 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. טפו עליכם, תזכרו לדראון עולם על מה שגרמתם למשפחת פרקש.

  טפו עליכם, תזכרו לדראון עולם על מה שגרמתם למשפחת פרקש.

  ה |
  הגב
 2. לעולם לא תמצאו צדק בעולם שבו פושעים יוצרים את החוקים.

  יום הדין

  מבול עליכם |
  הגב
 3. היום 9 באב יום חשבון נפש לרשעים שהביאונו עד הלום. חודשים לפני חורבן נוסף באשמתכם.

  אשמתם, גזלתם..

  שפירא |
  הגב
 4. שמואל הייזלר .. ואליעזר גבירץ .. וזאב שטיגליץ .. ומתי בוחבוט .. ודוד בן-צבי .. ובצלאל שוץ .. א ש מ י ם .. אשמים ואחראים לשוד ולגזל כבשת הרש..

  אדום בדרך ……

  ה |
  הגב
 5. אמר הגאון מוילנא - כל מי שלא נלחם נגד הערב רב בפועל על דרך המעשה, אפילו שיהיה צדיק לבסוף נעשה להם שותף.. מבינים? 🤔 אין באמצע או לכאן או לכאן ותהיה מי שתהיה🔥⁦

  🔥⁦

  גרינברג |
  הגב
 6. אתם משמידים את עצמכם בעצמכם.

  אתם משמידים את עצמכם בעצמכם.

  י-ה |
  הגב
 7. בס"ד. בר מינן, סדום ועמורה. בדיוק כמו כפר קניבלים באפריקה. כֹּרֶה־שַּׁחַת בָּהּ יִפּוֹל וְגוֹלֵל אֶבֶן אֵלָיו תָּשׁוּב. בִּפְרֹחַ רְשָׁעִים כְּמוֹ עֵשֶׂב וַיָּצִיצוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן לְהִשָּׁמְדָם עֲדֵי עַד. אמן כן יהי רצון!!! בסעייתא דשמייא, כל המזיקים יכחדו וכל החורשים, המחרישים והחרשים ידמו לעד. יש דין ויש דיין. אמן!

  בס"ד. בר מינן, סדום ועמורה. בדיוק כמו כפר קניבלים באפריקה. כֹּרֶה־שַּׁחַת בָּהּ יִפּוֹל וְגוֹלֵל אֶבֶן אֵלָיו תָּשׁוּב. בִּפְרֹחַ רְשָׁעִים כְּמוֹ עֵשֶׂב וַיָּצִיצוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן לְהִשָּׁמְדָם עֲדֵי עַד. אמן כן יהי רצון!!! בסעייתא דשמייא, כל המזיקים יכחדו וכל החורשים, המחרישים והחרשים ידמו לעד. יש דין ויש דיין. אמן!

  1

  בס'ד |
  הגב
 8. כַּסְפָּם בַּחוּצוֹת יַשְׁלִיכוּ, וּזְהָבָם לְנִדָּה יִהְיֶה--כַּסְפָּם וּזְהָבָם לֹא-יוּכַל לְהַצִּילָם בְּיוֹם עֶבְרַת יְהוָה.

  ונאמר, אמן.

  יחזקאל (ז'.י'ט) |
  הגב
 9. עכשיו לוקחים לכם את החופש, את הכסף, את המשפחה, את הפרנסה ואת החפלות בבית הכנסת ונותנים לכם קורונה מאת הקב'ה.. מה רבו מעשיך ד' כולם בחוכמה רבה עשית...

  קורונה איז גוטא גוטא

  עכשיו לוקחים לכם את החופש, את הכסף, את המשפחה, את הפרנסה ואת החפלות בבית הכנסת ונותנים לכם קורונה מאת הקב'ה.. מה רבו מעשיך ד' כולם בחוכמה רבה עשית…

  אלכס |
  הגב
 10. אמן ולאנשים הטובים יהיה טוב יותר, ולרעים יהיה את כל הרע שזממו לטובים. אמן

  אמןןןןן

  ונהפוכו |
  הגב
 11. איך הפכתם להיות כל כך נכים רגשית ועיוורים תודעתית?

  אנושות מתה.

  נטע |
  הגב
 12. משפחת פרקש היקרים הם מהעשוקים - מהמושכים בחוטים האמיתיים - שמזיזים עולמות בשמיים לשריפת וביעור העמלק הממשי הזה ...

  משפחת פרקש היקרים הם מהעשוקים – מהמושכים בחוטים האמיתיים – שמזיזים עולמות בשמיים לשריפת וביעור העמלק הממשי הזה …

  Carlbach |
  הגב
 13. לא מסרו נפשם אלא הסתכלו על האש כמו חמורים. רק לגזול ולשקר ושנאת חינם יודעים. מלאים בצרות עין.

  No

  הרצל אבקסיס |
  הגב
 14. הלוואי ישרופ את מי שעשה ת'נבלה נגד פרקש בישראל, בעזרת ה'

  בעזרת ה' יתברך

  שלום |
  הגב
 15. אין שיא כזה של כאב עצום שחודר לנשמה ולעצמות מה שעוללתם למשפחת פרקש. פירוק של משפחה לגורמים.. בגיל כזה לגרום לאנשים לא להצליח לחשוב קדימה בכלל. בושה וחרפה לכל הנוגעים בדבר. כמה רוע יש לכל ההורסים והמזיקים השדין יהודאין .. רצחתם את שמחת החיים של האחים הטהורים. רצחתם נפשות. הורדתם חושך על הארץ. החרבתם זכרונות ושורשים. כלום ושום דבר לא תעשו עם המקום ששדדתם בדיוק כמו שהמקום של פרקש במרכז בית שאן עומד ריק 30 שנים. ויעמוד ריק ונטוש 3000 שנים. פרקש רכש את המקום ובנה את המקום ובגלל בצע כסף רצחתם משפחה שלמה. איך אחים פרקש ממשיכים איך??? השנים עוברות והנגזלים בפוסט טראומה ואתם כול השותפים תתנו את הדין ותתחרטו שנולדתם.

  חודר לנשמה ולעצמות מה שעוללתם למשפחת פרקש.

  א פישר |
  הגב
 16. בית המקדש ה-3 נחרב בזדונכם - ביום בו הרסתם לאחים פרקש את קורת הגג שלהם.

  בית המקדש ה-3 נחרב.

  כהן |
  הגב
 17. שנאת חינם וצרות עין, זוועה בושה וחרפה, הרסתם משפחה שלמה, לפתוח את הלב ולשקם את משפחת פרקש

  אבא בשמיים

  קוזצקי |
  הגב
 18. רוע וערלות לב נגד החלשים והישרים. תוקפים חסרי ישע - מה לעזעזל קרה לכם?! אין מקום אחרי השואה להיות חיות אדם!

  עם נבל ולא חכם …….. לא לעולם חוסן…..

  רבקה רחל |
  הגב
 19. רַבְתָּ אֶת רִיבָם דַּנְתָּ אֶת דִּינָם נָקַמְתָּ אֶת נִקְמָתָם מָסַרְתָּ גִבּוֹרִים בְּיַד חַלָּשִׁים וְרַבִּים בְּיַד מְעַטִּים וּטְמֵאִים בְּיַד טְהוֹרִים וּרְשָׁעִים בְּיַד צַדִּיקִים....

  "בִּימֵי מַתִּתְיָהו בֶן יוֹחָנָן כֹּהֵן גָּדוֹל חַשְׁמוֹנָאִי וּבָנָיו כְּשֶׁעָמְדָה מַלְכוּת יָוָן הָרְשָׁעָה עַל עַמְּךָ יִשְׂרָאֵל לְשַׁכְּחָם מִתּוֹרָתָךְ וּלְהַעֲבִירָם מֵחֻקֵּי רְצוֹנָךְ וְאַתָּה, בְּרַחֲמֶיךָ הָרַבִּים, עָמַדְתָּ לָהֶם בְּעֵת צָרָתָם, רַבְתָּ אֶת רִיבָם דַּנְתָּ אֶת דִּינָם נָקַמְתָּ אֶת נִקְמָתָם מָסַרְתָּ גִבּוֹרִים בְּיַד חַלָּשִׁים וְרַבִּים בְּיַד מְעַטִּים וּטְמֵאִים בְּיַד טְהוֹרִים וּרְשָׁעִים בְּיַד צַדִּיקִים וְזֵדִים בְּיַד עוֹסְקֵי תוֹרָתֶךָ…"

  גם בימים אלו, אמן |
  הגב
 20. מה שנגרם למשפחת פרקש זה קשה וכואב מאוד ומעורר את מידת הדין על כול יושבי הכפר ועל כול מי שגרם לכך, הן בפעולה והן בהסכמה שבשתיקה. תתעוררו!

  מה שנגרם למשפחת פרקש זה קשה וכואב מאוד ומעורר את מידת הדין על כול יושבי הכפר ועל כול מי שגרם לכך, הן בפעולה והן בהסכמה שבשתיקה. תתעוררו!

  עורו ישנים! |
  הגב
 21. כאשר במדינה ריבונית מערכת הצדק (בית המשפט) משועבדת לפשע המאורגן = אין מדינה !!

  כאשר הקב'ה יתערב זה יהיה אסוןןןן

  אזרח |
  הגב
 22. כאשר במדינה ריבונית מערכת הצדק (בית המשפט) משועבדת לפשע המאורגן = אין מדינה !!

  כאשר אין משפט בארץ – הקב'ה יתערב וזה יהיה אסוןןןן

  אזרח |
  הגב
 23. אוי לנו אם לא יעשה בטוב התיקון והפיצוי למשפחת פרקש. אין גאולה לישראל ללא התיקון הזה.

  אין גאולה לישראל ללא התיקון הזה.

  רזיאל |
  הגב
 24. המטרה המרכזית שלנו בחיים האלה היא לעזור לאחרים ואם אתם לא יכולים לעזור להם, לפחות אל תפגעו בהם.

  המטרה המרכזית שלנו בחיים האלה היא לעזור לאחרים
  ואם אתם לא יכולים לעזור להם, לפחות אל תפגעו בהם.

  דלאי |
  הגב
 25. חבורת רשע עלובה, סוחרי דת בזויים שנמצאים 180 מעלות מאמרת חז"ל: ישראל רחמנים, ביישנים וגומלי חסדים. להקיא מחבורת הזדים הנאלחת והמרושעת, שמקבלת רוח גבית מטיפוסים המתקראים "רבנים"

  ישראל רחמנים, ביישנים וגומלי חסדים ?

  ציגלר מ |
  הגב
 26. שבע מצוות בני נח: א. איסור עבודה זרה. כולל איסור כישופים. ב. איסור ברכת ה' [=גידוף]. ג. איסור שפיכות דמים. כולל: איסור הלבנת פנים. ד. איסור גזל. ה. איסור גילוי עריות. ו. איסור אבר מן החי. איסור אכזריות. ז. מצוות דינים – הקמת מערכת משפט. הבני דודים מקפידים שלא לחטוא. ואתם !?

  שבע מצוות בני נח:

  א. איסור עבודה זרה. כולל איסור כישופים.

  ב. איסור ברכת ה' [=גידוף].

  ג. איסור שפיכות דמים. כולל: איסור הלבנת פנים.

  ד. איסור גזל.

  ה. איסור גילוי עריות.

  ו. איסור אבר מן החי. איסור אכזריות.

  ז. מצוות דינים – הקמת מערכת משפט.

  הבני דודים מקפידים שלא לחטוא. ואתם !?

  סמי |
  הגב
 27. אין מצב שמשמיים לא יגבו מכם מחיר ומחיר עצום. אתם אבק אדם, זרע עמלק. לא לעולם חוסן. אכזריותכם לא נתפסת במוח האנושי. אתם כנראה כת של שדין יהודיאין.

  לא נשכח ולא נסלח כי ידכם שפכו את הדם הזה.

  עמנו-אל |
  הגב
 28. העיתונאית והתחקירנית Ronit Tzach כתבה: ייצוג התנדבותי ומרושל גרם למשפחת פרקש להפסיד את הקרקע שלהם על כלום. ממש על כלום. ראיתי את פסק הדין ואת הרישול בייצוג והתפלצתי.

  ראיתי את פסק הדין ואת הרישול בייצוג והתפלצתי.

  . |
  הגב
 29. ביום כיפור כאשר תגידו את זה תוך כדי הכאת האגרוף על החזה: אָשַׁמְנוּ. בָּגַדְנוּ. גָּזַלְנוּ. דִּבַּרְנוּ דֹּפִי. הֶעֱוִינוּ. וְהִרְשַׁעְנוּ. זַדְנוּ. חָמַסְנוּ. טָפַלְנוּ שֶׁקֶר. יָעַצְנוּ רָע. כִּזַּבְנוּ. לַצְנוּ. מָרַדְנוּ. נִאַצְנוּ. סָרַרְנוּ. עָוִינוּ. פָּשַׁעְנוּ. צָרַרְנוּ. קִשִּׁינוּ ערֶף. רָשַׁעְנוּ. שִׁחַתְנוּ. תִּעַבְנוּ. תָּעִינוּ. תִּעְתָּעְנוּ: סַרְנוּ מִמִּצְוֹתֶיךָ וּמִמִּשְׁפָּטֶיךָ הַטּוֹבִים וְלֹא שָׁוָה לָנוּ. וְאַתָּה צַדִּיק עַל כָּל הַבָּא עָלֵינוּ. כִּי אֱמֶת עָשִׂיתָ. וַאֲנַחְנוּ הִרְשָׁעְנוּ: לא יהיה שווה כלום.... לא יהיה שווה כלום.... תפילה לבטלה.

  ביום כיפור כאשר תגידו את זה תוך כדי הכאת האגרוף על החזה: אָשַׁמְנוּ. בָּגַדְנוּ. גָּזַלְנוּ. דִּבַּרְנוּ דֹּפִי. הֶעֱוִינוּ. וְהִרְשַׁעְנוּ. זַדְנוּ. חָמַסְנוּ. טָפַלְנוּ שֶׁקֶר. יָעַצְנוּ רָע. כִּזַּבְנוּ. לַצְנוּ. מָרַדְנוּ. נִאַצְנוּ. סָרַרְנוּ. עָוִינוּ. פָּשַׁעְנוּ. צָרַרְנוּ. קִשִּׁינוּ ערֶף. רָשַׁעְנוּ. שִׁחַתְנוּ. תִּעַבְנוּ. תָּעִינוּ. תִּעְתָּעְנוּ: סַרְנוּ מִמִּצְוֹתֶיךָ וּמִמִּשְׁפָּטֶיךָ הַטּוֹבִים וְלֹא שָׁוָה לָנוּ. וְאַתָּה צַדִּיק עַל כָּל הַבָּא עָלֵינוּ. כִּי אֱמֶת עָשִׂיתָ. וַאֲנַחְנוּ הִרְשָׁעְנוּ: לא יהיה שווה כלום…. לא יהיה שווה כלום…. תפילה לבטלה.

  גָּזַלְנוּ. פָּשַׁעְנוּ. רָשַׁעְנוּ. תפילה לבטלה.

  770 |
  הגב
 30. יעקב אבינו קיבל את הבכורה מאביו במירמה !

  שקר הוא אם כול חטאת.

  @ |
  הגב
 31. צריך להכניס אותכם אנשי כפר גדעון וכול השותפים המושחתים שלכם לאיזה תא בבית סוהר עם כמה סודנים שעשו עליכם אורגיה במשך כל הלילה ולשלוח אותכם לטיפול נמרץ יעשו לכם תפרים בתחת יא סמרטוטים גנבים

  שילקח לכם כול מה שיש לכם עלובים אתם

  סמג'ה |
  הגב
 32. נוסף לאיסור גזל הרגיל, יש לגבי הקרקעות בארץ ישראל איסור לשנות את סימני הגבול שבין קרקעותיו של אדם לאלה של חברו, כדי להרחיב את גבול שדהו על חשבון שדה חברו. איסור זה נלמד מן האמור בתורה: "לא תסיג גבול רעך אשר גבלו ראשונים בנחלתך אשר תנחל בארץ אשר ה' אלהיך נותן לך לרשתה" (דברים יט, יד), וממה שנאמר בקללות שבהר עיבל: "ארור מסיג גבול רעהו" (דברים כז, יד). מקור הערך: פרופ' נחום רקובר, ניבי תלמוד, ספרית המשפט העברי תשנ"א.

  נוסף לאיסור גזל הרגיל, יש לגבי הקרקעות בארץ ישראל איסור לשנות את סימני הגבול שבין קרקעותיו של אדם לאלה של חברו, כדי להרחיב את גבול שדהו על חשבון שדה חברו. איסור זה נלמד מן האמור בתורה: "לא תסיג גבול רעך אשר גבלו ראשונים בנחלתך אשר תנחל בארץ אשר ה' אלהיך נותן לך לרשתה" (דברים יט, יד), וממה שנאמר בקללות שבהר עיבל: "ארור מסיג גבול רעהו" (דברים כז, יד). מקור הערך: פרופ' נחום רקובר, ניבי תלמוד, ספרית המשפט העברי תשנ"א.

  פרומן |
  הגב
 33. משנה סימני תחומי הקרקעות שבינו לבין חברו, כדי שתיכנס קרקע חברו לתוך שלו. נוסף לאיסור גזל הרגיל, יש לגבי הקרקעות בארץ ישראל איסור לשנות את סימני הגבול שבין קרקעותיו של אדם לאלה של חברו, כדי להרחיב את גבול שדהו על חשבון שדה חברו. איסור זה נלמד מן האמור בתורה: "לא תסיג גבול רעך אשר גבלו ראשונים בנחלתך אשר תנחל בארץ אשר ה' אלהיך נותן לך לרשתה" (דברים יט, יד), וממה שנאמר בקללות שבהר עיבל: "ארור מסיג גבול רעהו" (דברים כז, יד). מקור הערך: פרופ' נחום רקובר, ניבי תלמוד, ספרית המשפט העברי תשנ"א.

  משנה סימני תחומי הקרקעות שבינו לבין חברו, כדי שתיכנס קרקע חברו לתוך שלו.
  נוסף לאיסור גזל הרגיל, יש לגבי הקרקעות בארץ ישראל איסור לשנות את סימני הגבול שבין קרקעותיו של אדם לאלה של חברו, כדי להרחיב את גבול שדהו על חשבון שדה חברו. איסור זה נלמד מן האמור בתורה: "לא תסיג גבול רעך אשר גבלו ראשונים בנחלתך אשר תנחל בארץ אשר ה' אלהיך נותן לך לרשתה" (דברים יט, יד), וממה שנאמר בקללות שבהר עיבל: "ארור מסיג גבול רעהו" (דברים כז, יד). מקור הערך: פרופ' נחום רקובר, ניבי תלמוד, ספרית המשפט העברי תשנ"א.

  פרומן |
  הגב
 34. נביאים » ספר יחזקאל » פרק כ'ב » פסוק כ'ז : "שָׂרֶיהָ בְקִרְבָּהּ כִּזְאֵבִים טֹרְפֵי טָרֶף לִשְׁפָּךְ דָּם לְאַבֵּד נְפָשׁוֹת לְמַעַן בְּצֹעַ בָּצַע." ועל שכמותם חרבה ירושלים!!!!!!!!!! כתובים » ספר איכה » פרק ד' » פסוק י'ג: "מֵחַטֹּאת נְבִיאֶיהָ עֲו‍ֹנוֹת כֹּהֲנֶיהָ הַשֹּׁפְכִים בְּקִרְבָּהּ דַּם צַדִּיקִים."

  נביאים » ספר יחזקאל » פרק כ'ב » , פסוק כ'ז :
  "שָׂרֶיהָ בְקִרְבָּהּ כִּזְאֵבִים טֹרְפֵי טָרֶף לִשְׁפָּךְ דָּם לְאַבֵּד נְפָשׁוֹת לְמַעַן בְּצֹעַ בָּצַע."
  ועל שכמותם חרבה ירושלים!!!!!!!!!!
  כתובים » ספר איכה » פרק ד' » , פסוק י'ג:
  "מֵחַטֹּאת נְבִיאֶיהָ עֲו‍ֹנוֹת כֹּהֲנֶיהָ הַשֹּׁפְכִים בְּקִרְבָּהּ דַּם צַדִּיקִים."

  שלויימה מנדל |
  הגב
 35. כשאין משפט על הארץ וכל כך הרבה מושחתים ורמאים - הקב"ה יתערב.

  ישעיהו דיבר על זה…כשאין משפט על הארץ וכל כך הרבה מושחתים ורמאים – הקב"ה יתערב.
  וַתְּהִי הָאֱמֶת נֶעְדֶּרֶת, וְסָר מֵרָע מִשְׁתּוֹלֵל; וַיַּרְא יְהוָה וַיֵּרַע בְּעֵינָיו, כִּי-אֵין מִשְׁפָּט. וַיַּרְא כִּי-אֵין אִישׁ, וַיִּשְׁתּוֹמֵם כִּי אֵין מַפְגִּיעַ; וַתּוֹשַׁע לוֹ זְרֹעוֹ, וְצִדְקָתוֹ הִיא סְמָכָתְהוּ. וַיִּלְבַּשׁ צְדָקָה כַּשִּׁרְיָן, וְכוֹבַע יְשׁוּעָה בְּרֹאשׁוֹ; וַיִּלְבַּשׁ בִּגְדֵי נָקָם, תִּלְבֹּשֶׁת, וַיַּעַט כַּמְעִיל, קִנְאָה. כְּעַל גְּמֻלוֹת, כְּעַל יְשַׁלֵּם–חֵמָה לְצָרָיו, גְּמוּל לְאֹיְבָיו; לָאִיִּים, גְּמוּל יְשַׁלֵּם. יט וְיִרְאוּ מִמַּעֲרָב אֶת-שֵׁם יְהוָה, וּמִמִּזְרַח-שֶׁמֶשׁ אֶת-כְּבוֹדוֹ: כִּי-יָבוֹא כַנָּהָר צָר, רוּחַ יְהוָה נֹסְסָה בוֹ. כ וּבָא לְצִיּוֹן גּוֹאֵל, וּלְשָׁבֵי פֶשַׁע בְּיַעֲקֹב–נְאֻם, יְהוָה.

  יהודה לייב |
  הגב
 36. עוּף גּוֹזֵל

  עוּף גּוֹזֵל …….. עוּפוּ גַּזְלָנִים …..

  עוּף גּוֹזֵל |
  הגב
 37. אנשים נורמלים לא הורסים בגלל שנאת חינם, קנאה ובצע כסף - אנשים אחרים.

  דין שמיים. הרבה דינים.

  י שושן |
  הגב
 38. אש וגופרית מהשמיים וימחקו את המחנה הזה ואת אדוניו הארורים מעל פני האדמה.

  הרב ליפשיץ לא שייך למחנה הזה.

  אמןן |
  הגב
 39. בע"ה אחים פרקש זוכים במהרה שיחזירו להם את כל מה שגזלו מהם. זה באמת לא פייר להתנכל ולהתמודד מול אחים צדיקים על לא עוול בכפם. בשורות טובות באהבה. שאחים פרקש יזכו רק לטוב ומטיב. ???

  ברכת ה' על אחים פרקש, אמן.

  צבי |
  הגב
 40. הזיהום הפנימי ב"יהודים" גדול מהזיהום החיצוני "אומות העולם"

  למינים ולמשומדים ולמלשינים ולרשעים גמורים אין תקווה לאחריתם.
  זה כבר לא בידיים של הטרוריסטים המשפטיים….סקוריטאטע…הכל ביידי שמיים.
  נתניהו זוכה למנה גדושה של חוסר הצדק המשפטי בו חיים אזרחי ישראל,
  בין אם זו משפחה מחצור מול בנק פועלים, אתיופי מול משטרה, אמא חד הורית מול הרווחה, חיילת שמתה בכלא צבאי , זקן ערירי בבית חולים מחלקה פנימית, חייל בפוסט טראומה מול משרד הביטחון, משפחת פרקש שרכשו הכול בכסף מלא מול תאבי בצע, הוצאה לפועל=הוצאה להורג עניים וחלשים. עמלקים מודרנים.
  לַמִּינִים וְלַמַּלְשִׁינִים אַל תְּהִי תִקְוָה, וְכָל הַזֵּדִים כְּרֶגַע יֹאבֵדוּ, וְכָל אוֹיְבֶיךָ וְכָל שׂוֹנְאֶיךָ מְהֵרָה יִכַּרֵתוּ, וּמַלְכוּת הָרִשְׁעָה וְכָל עוֹשֵׂי רִשְׁעָה, מְהֵרָה תְעַקֵּר וּתְשַׁבֵּר, וּתְכַלֵּם וְתַכְנִיעֵם, בִּמְהֵרָה בְיָמֵינוּ. בָּרוּךְ אַתָּה ה', שׁוֹבֵר אוֹיְבִים וּמַכְנִיעַ זֵדִים.
  ואימרו אמן.

  י פיירמן |
  הגב
 41. שהאמת תתגלה הבושה תהיה גדולהה במיוחד אלו שחושבים שהם לובשים כיפה ולא מעשנים בשבת שהם צדיקים

  בושה וחרפה

  אביב אל ישע |
  הגב
 42. תורידו את התחפושת : יש לכם דת, אין לכם אלוקים.

  ליהודים יש חמלה : אתם לא יהודים.

  hag |
  הגב
 43. בעניין העוול הקשה שנעשה לאחים פרקש - ניצלו את מצבם וכך חברו יחדיו הפושעים למערכה. הלב עם אחים פרקש אחים יקרים?

  ?

  ה770 |
  הגב
 44. לסדום היינו, לעמורה דמינו. מבול על העולם, כי חצינו את כל* הגבולות. רחל מבכה את בניה והקב'ה לא נעתר יותר !‼️

  לסדום היינו, לעמורה דמינו.
  מבול על העולם, כי חצינו את כל* הגבולות.
  רחל מבכה את בניה והקב'ה לא נעתר יותר.
  ‼️

  ב |
  הגב
 45. ה' צדיק יבחן. ורשע ואוהב חמס שנאה נפשו.

  רשע ואוהב חמס שנאה מאוד נפשו.

  דהן |
  הגב
 46. גירוש נכים מכפר גדעון מסמל יותר מכול את קנאת הזרע הדתי ה"יהודי" ואת מצבי ההתנשאות, הבדלנות, האטימות, השנאה, ההתעמרות בחלשים ואת רוע הלב האופפים ומאפיינים את הקנאה הזו.

  הקנאה הורגת אותכם.

  ג |
  הגב
 47. הצומות והתפילות שלכם לבטלה כי צדיק.ה אחד.ת אין ולא היה ביום בו גזלתם קורת גג מעניים!! גם אם תלבשו שק ואפר ותעשו תענית פרקש ל1000 השנים הבאות = לנצח לא יסולח ולא יכופר לכם ולבניכם ולכול משתפי הפעולה הארורים. נקמת ה' = מתנה לאביונים שכמוכם.

  אביונים במוח <

  תגובה מעולה |
  הגב
 48. אני ממתין לרגע הזה שהמושחתים יקבלו את מכות השמים. אני רוצה ששופטים שמטים משפט לפי השוחד והשחיתות יקבלו את מכת השמים. אני רוצה שאנשים שיכולים לגזול אדמתו של אחר בגלל הקשרים שיש להם והכול זה לפי השחיתות הגזל והחמס אני ממתין לידו של השטן עצמו שיקצור את נישמתם של האנשים הרעים הללו ואין מחילה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אין!!!! מי שלקח מאביון את ממונו את אדמתו את רכושו מות יומת...... בדיוק כפי שקבע דוד המלך בכבשת הרש מבלי שידע על מה מדובר בדיוק. אל נקמות אדוני אל נקמות הופיע!

  אמן אמן כן יהי רצון.

  ר אושרי |
  הגב
 49. תהליך ההתעלות הפלנטרי לא יאפשר לרוע להתקיים יותר.

  אמן.

  י |
  הגב
 50. בית המקדש חרב בגלל שנאת חינם. שנאת חינם יש היום בשפע. היום אין בית מקדש להחריב... יש בני אדם להקריב. אין סדום - יש מעשי סדום.

  תחשבו על זה.

  סימפלר |
  הגב
 51. שבוע וחודש טובים וברוכים בטוב לכל יראי השם האמיתיים המאמינים ושבוע וחודש רעים לרמאים ולגנבים עד שיעשו תשובה אמיתית.

  עד שיעשו תשובה אמיתית.

  בת עין |
  הגב
 52. כיפה על הראש מסווה את האלימות ומצדיקה אלימות

  כל זמן שהתודעה האנושית יושבת ומתמקדת בצ׳קרת המין ומופעלת ממנה, היא תמשיך להיות תוקפנית, אלימה וכפייתית. לכן, לא במקרה ׳כלי זין׳ הוא גם כלי נשק. וכל זמן שאותה תודעה מניחה כיפה על ראשה, כדי להסוות את התוקפנות, האלימות והכפייתיות וגם להצדיק אותן, היא תמשיך לשבת שם.

  סלע |
  הגב
 53. הגונב את כבשת הרש הוא בן מוות

  כִּבְשַׂת הָרָשׁ הוא משל תנ"כי מספר שמואל ב' פרק י"ב – אותו מציג נתן הנביא לדוד המלך על מנת להוכיח אותו על מעשיו. המשל מספר על איש עשיר בעל צאן ובקר, שבא אליו אורח… העשיר החמדן גזל את הכבשה היחידה של שכנו העני. בתגובה אומר דוד המלך, כי העשיר הוא בן מוות !!!!!!! וכי עליו לפצות את הרש.

  ugi |
  הגב
 54. כול מי שגזל ממשפחת פרקש=מגיע עכשיו לפת לחם. אמן.

  אמן כן יהי רצון.

  ugi |
  הגב
 55. קלון עבור מה שעוללתם למשפחת פרקש

  אֱלֹהִים אַל-דֳּמִי-לָךְ; אַל-תֶּחֱרַשׁ וְאַל-תִּשְׁקֹט אֵל…..
  עֲשֵׂה-לָהֶם כְּמִדְיָן; כְּסִיסְרָא כְיָבִין, בְּנַחַל קִישׁוֹן.
  נִשְׁמְדוּ בְעֵין-דֹּאר; הָיוּ דֹּמֶן, לָאֲדָמָה.
  שִׁיתֵמוֹ נְדִיבֵימוֹ, כְּעֹרֵב וְכִזְאֵב; וּכְזֶבַח וּכְצַלְמֻנָּע, כָּל-נְסִיכֵימוֹ.
  אֲשֶׁר אָמְרוּ, נִירְשָׁה לָּנוּ– אֵת, נְאוֹת אֱלֹהִים.
  אֱלֹהַי, שִׁיתֵמוֹ כַגַּלְגַּל; כְּקַשׁ, לִפְנֵי-רוּחַ.
  כְּאֵשׁ תִּבְעַר-יָעַר; וּכְלֶהָבָה, תְּלַהֵט הָרִים.
  כֵּן, תִּרְדְּפֵם בְּסַעֲרֶךָ; וּבְסוּפָתְךָ תְבַהֲלֵם.
  מַלֵּא פְנֵיהֶם קָלוֹן; וִיבַקְשׁוּ שִׁמְךָ יְהוָה.
  יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ עֲדֵי-עַד; וְיַחְפְּרוּ וְיֹאבֵדוּ.
  וְיֵדְעוּ– כִּי-אַתָּה שִׁמְךָ יְהוָה לְבַדֶּךָ:
  עֶלְיוֹן, עַל-כָּל-הָאָרֶץ.

  כהן |
  הגב
 56. סדיסטים עם שיגעון גדלות, נוכלים, מכורים לכסף וכוח, חסרי-לב, מלאי שנאה, ואגו נפוח, הבררה של הבררה כול מי שפגע בילדים של פרקש

  הקב'ה ישפוט אותכם

  לוי בית שאן |
  הגב
 57. אני זוכר את פרקש ז'ל אדם חביב אשר שרד את השואה ולא בחל בשום עבודה קשה . אני בוכה על מה שמעוללים לילדיו

  בית שאן בוכה

  פרוספר |
  הגב
 58. אֱמֶת מֵאֶרֶץ תִּצְמָח וְצֶדֶק מִשָּׁמַיִם נִשְׁקָף. האחריות היא של כול הקהילה, של הגנבים ושל השותקים. אבא שבשמיים, טפל נא בשיכורי הכוח והשררה.

  אמת וצדק

  כה |
  הגב
 59. הוֹי, מַגִּיעֵי בַיִת בְּבַיִת--שָׂדֶה בְשָׂדֶה, יַקְרִיבוּ: עַד אֶפֶס מָקוֹם, וְהוּשַׁבְתֶּם לְבַדְּכֶם בְּקֶרֶב הָאָרֶץ. ט בְּאָזְנָי, יְהוָה צְבָאוֹת: אִם-לֹא בָּתִּים רַבִּים, לְשַׁמָּה יִהְיוּ--גְּדֹלִים וְטוֹבִים, מֵאֵין יוֹשֵׁב. (ישעיהו ה). (על מטרתם ומזימתם לגזול ולהרחיב את אדמותיהם על חשבון אחרים, סופם שיְאבּדו אף את מה שיש ברשותם. הכל - בתיהם ושדותיהם - יהיה להם שממה "מידה כנגד מידה").

  תאבּדו אף את מה שיש ברשותכם. הכל

  פרומן |
  הגב
 60. הרי זה מקרא מפורש, שמות כ'ב - {כא} כָּל אַלְמָנָה וְיָתוֹם לֹא תְעַנּוּן: {כב} אִם עַנֵּה תְעַנֶּה אֹתוֹ כִּי אִם צָעֹק יִצְעַק אֵלַי שָׁמֹעַ אֶשְׁמַע צַעֲקָתוֹ: {כג} וְחָרָה אַפִּי וְהָרַגְתִּי אֶתְכֶם בֶּחָרֶב וְהָיוּ נְשֵׁיכֶם אַלְמָנוֹת וּבְנֵיכֶם יְתֹמִים: אמן.

  כָּל יָתוֹם לֹא תְעַנּוּן:
  אִם עַנֵּה תְעַנֶּה אֹתוֹ כִּי אִם צָעֹק יִצְעַק אֵלַי שָׁמֹעַ אֶשְׁמַע צַעֲקָתוֹ:
  וְחָרָה אַפִּי וְהָרַגְתִּי אֶתְכֶם בֶּחָרֶב וְהָיוּ נְשֵׁיכֶם אַלְמָנוֹת וּבְנֵיכֶם יְתֹמִים:
  אמן.

  איצ'ה |
  הגב
 61. המרגלים התלוננו על הארץ ומתו. קורח ועדתו התלוננו על משה ומתו. התורה לא אוהבת מתלוננים.

  קורח ועדתו התלוננו על משה ומתו.

  נעמי |
  הגב
 62. במקום להיות אור לגויים מתדרדרים לגרועים שבאומות ופוגעים באנשים ובבעלי חיים חסרי ישע

  עד מתי רשעים יעלוזו?

  כץ |
  הגב
 63. כמה שיותר דבילי, אפסי, אלים, שיקרי, בוטה, מניפולטיבי, בהמי, זנותי ומטומטם זה נכון ומקובל בכפר גדעון

  בלאד

  אפשה |
  הגב
 64. כמה שיותר דבילי, אפסי, אלים, שיקרי, בוטה, מניפולטיבי, בהמי, זנותי ומטומטם זה נכון ומקובל בכפר גדעון

  בלאד כ

  אפשה |
  הגב
 65. לֹא תַטֶּה מִשְׁפַּט יָתוֹם וְלֹא תַחֲבֹל ..... שׁוֹטְטוּ בְּחוּצוֹת וּרְאוּ-נָא וּדְעוּ וּבַקְשׁוּ בִרְחוֹבוֹתֶיהָ, אִם-תִּמְצְאוּ אִישׁ, אִם-יֵשׁ עֹשֶׂה מִשְׁפָּט מְבַקֵּשׁ אֱמוּנָה--וְאֶסְלַח, לָהּ. וְאִם חַי-יְהוָה, יֹאמֵרוּ; לָכֵן לַשֶּׁקֶר, יִשָּׁבֵעוּ. יְהוָה, עֵינֶיךָ הֲלוֹא לֶאֱמוּנָה--הִכִּיתָה אֹתָם וְלֹא-חָלוּ, כִּלִּיתָם מֵאֲנוּ קַחַת מוּסָר; חִזְּקוּ פְנֵיהֶם מִסֶּלַע, מֵאֲנוּ לָשׁוּב

  לֹא תַטֶּה מִשְׁפַּט יָתוֹם וְלֹא תַחֲבֹל ……..

  יהודה אברהם |
  הגב
 66. לכל זוועות העולם שלנו שהם מעשה אדם-ניתן לתת מכנה משותף אחד: "תאוות בצע" כולל קומוניזם, פשיזם, נאציזם, מאואיזם, סוציאליזם וכל הדתות

  תאוות בצע כולל קומוניזם, פשיזם, נאציזם, מאואיזם, סוציאליזם וכל הדתות

  מנחם לב |
  הגב
 67. מי מדמנה

  מי מדמנה
  מי ביצה , מי אפסיים , מים מלוכלכים. מצב קשה ומביש ( מדמנה משמעה דומן,רפש )- ישעיהו כ'ה. י' :" כִּי תָנוּחַ יַד ה' בָּהָר הַזֶּה וְנָדוֹשׁ מוֹאָב תַּחְתָּיו כְּהִדּוּשׁ מַתְבֵּן בְּמוֹ מַדְמֵנָה". ( ידוע שכל מי שמלווה בריבית וחומס וגונב ועושק = סופו לשקוע במי מדמנה שקשה לצאת מהם )

  יהודהזס |
  הגב
 68. יוסף פרקש ז'ל היה ממלא שקי חול ומתיז עליהם בטון ועובד קשה מאוד בחמסין עבור כלום, בתקופות של בית שאן מופגזת, הוא הציל המון אנשים. משפחת פרקש הם גיבורים ואצילים. לו הם היו נשארים בבית שאן הם היו מקבלים כבוד של מלכים והיינו נושאים אותם על כפיים.

  פרקש צדיק יסוד עולם ^

  אוחנה בית שאן |
  הגב
 69. בושה וחרפה אז והיום

  מדרש לחג השבועות: מגילת רות פותחת "וַיְהִי בִּימֵי שְׁפֹט הַשֹּׁפְטִים וַיְהִי רָעָב בָּאָרֶץ…" ונשאלת השאלה על איזה רעב מדובר? ובכן, מדובר בתקופה שלפני מלוכת שאול "בַּיָּמִים הָהֵם אֵין מֶלֶךְ בְּיִשְׂרָאֵל, אִישׁ הַיָּשָׁר בְּעֵינָיו יַעֲשֶׂה" – תקופת השופטים, המאה ה- 12 לפניה"ס. הרבה לפני בית המקדש. מדובר בתקופה של אנרכיה בעם ישראל שכבר יושב בארץ, תקופה של מידות מושחתות, תקופה של יהודי מכה יהודי, אין משפט ואין הנהגה מרוכזת. דומה להיום. מידות מושחתות. יהודי מכה יהודי. חרפה.

  ה |
  הגב
 70. מושחתים לכלא

  כל המושחתים רועדים
  הם יודעים שסופם הגיע

  אנדרי |
  הגב
 71. כשאדם בוחר רע...הוא יקבל רע.

  כשאדם בוחר רע…הוא יקבל רע.
  כשאדם עומד מהצד ורואה איך מוחלשים נרמסים
  אלוקים לא שותק.
  הוא מתגמל
  טוב בטוב
  רע ברע.
  זו הבחירה היחידה שניתנה לנו !! ומה בחרנו
  לגזול
  לשדוד
  לרמוס
  לרסק
  להשפיל
  להמית
  לדכא
  למוטט
  לרסק
  להפקיר
  להזניח
  להתעלם
  להרביץ !!!
  אפילו אלוקים…לא יכול לסבול יחס כזה.

  ורדה הברמן |
  הגב
 72. סתם שתדעו: המשיח הגיע כבר כמה פעמים, ראה שאין עם מי לדבר, הסתובב וחזר מבואס.

  משיח למי?

  סבג ד |
  הגב
 73. בהצלחה רבה למשפחת פרקש ממושב כפר גדעון. אני לא נביא אבל נראה לי שהתמודדויות כאלה נותנים רק לנשמות מיוחדות וחזקות במיוחד. התמודדויות של גזל הבית ושל קנאה בוערת מהסביבה ושפיכת דמים שהם עוברים...

  הצלחה וחוזק לעד וברכות למשפחת פרקש ממושב כפר גדעון.

  פרידמן |
  הגב
 74. בוחבוט מכפר גדעון עקץ אותי ב 7000 ש"ח

  דתי ולא שילם

  חבשי כפר איכסאל |
  הגב
 75. מה שעשיתם זה מה שיהיה סופכם !

  הציונים שותפים לזוועות השואה. היום זה כבר ידוע ומוכח בעובדות. הגלוריפיקציה של גרמניה באמצעות פולחני יום השואה, היא בבחינת ״הונאה הפוך על הפוך״, וזה בני עם יהודה וישראל, העם הגרמני – אותו אתם משרתים ולו אתם סוגדים במכוניות מרצדס, פורשה ובמוו. שיא כל גאוות המהות שלכם. מרצדס. שימו לב ללב האבן של בני העם המקולל עומדים ומביטים בזוועה. וכאשר נבואות הזעם של נביאי ישראל יתממשו והם יתאדו מתופת אש הגרעין, המק בשרם, נמקו והתאדה בשרם״ גם של גרמני , גם של נער גרמני , גם של נשים ,גם של טף . המק בשרם של גרמניה ובני בניה ……עד כי הצדק הוא צדק אחד תמורת אחד. מה שעשיתם זה מה שיהיה סופכם !
  רישמו את דבריי
  העידותי בכם.

  ANGUI |
  הגב
 76. ככל שהשקר גדול, בוטה וגס יותר, כך הוא נאמן יותר על הציבור ויאמינו בו יותר אנשים. ~ יוזף גבלס (פושע מלחמה נאצי)...

  ככל שהשקר גדול, בוטה וגס יותר,
  כך הוא נאמן יותר על הציבור ויאמינו בו יותר אנשים.

  ~ יוזף גבלס
  (פושע מלחמה נאצי)…

  N |
  הגב
 77. נקמת דם ילד קטן=לא ברא השטן!! ילד=עני, נכה, מבוגר, צאצאי שורדי השואה.

  נקמת דם ילד קטן=לא ברא השטן!! ילד=עני, נכה, מבוגר, צאצאי שורדי השואה.

  נקמת דם ילד קטן=לא ברא השטן!! ילד=עני, נכה, מבוגר, צאצאי שורדי השואה. |
  הגב
 78. שאנה פרקש, ב'ה ניצוצות מאירים מדבריך בעולם של שקר גמור.

  שאנה פרקש מכפר-גדעון עפולה, את אישה מדהימה ואור נדיר ופיך מפיק מרגליות ואמת החיים. ברוך ה' וישתבח שמו שאפשר לראות ניצוצות מאירים מדבריך בעולם של שקר גמור. אני אוהבת אותך תהיי אשר תהיי, אישה נפלאה שכמותך. כשאמת פוגשת אמת היא יודעת!! כשאני קוראת את המילים שלך אני רואה את השיעורים שלי אצל הרבנית. מעטים האנשים היום שממש מצליחים לראות ולהבחין בדימיון ואת נגעת בנקודה מאוד עמוקה ומאוד יסודית באדם והייתי חייבת להגיב ולשבח. ברוכה את בוודאי בעיני ה' יתברך, אשרייך ואשרי חלקך.

  איילה ר עמדי |
  הגב
 79. מי שנאחז בשקר וממשיך בעוולה ידע-יש בורא לעולם והעולם אינו הפקר.

  שאנה פרקש יקירה. את אשה נפלאה ואחות מסורה לאחיה מאין כמוה,שזכיתי להכיר עוד טרם החלטנו על יציאה לעצרות והסברה בתדירות גבוהה(תחילת 2014?).
  סיפורם של שלושה אחים בוגרים,אנשים עם מוגבלויות,שני בנים ובת,הלא זו את.
  הסיפור הקשה מנשוא לא יכול שיחלוף לצידי ולא אתעניין,מה שסחף אותי לקריאה ובעיון כל פרט ומסמך שפרסמת-כאב זועק לשמים,נדמה שאין היתכנות למציאות שכזו בעולמנו החומרי,פרשה חמורה בכל קנה מידה.
  הלב והנשמה איתכם-ויודע שלך יכול לומר ישתבח שמו איזה תיקון קשה שבוודאי מקבלים מאבא,מסובב הסיבות, אלא שעיון בחומר והבנת התהליך כפי שניבנה,נמצאנו למדים שסוגיה זו די דומה להתנהלות פרעה בשעבוד ישראל 210 שנים.
  למאן דאמר, עד המכה ה-5 פרעה היווה כשליח "המקל" לישראל לנחותם הדרך.פרעה התלהב מהרעיון האכזרי,ומשלב זה והלאה השעבוד והסירוב לשחרר את ישראל הם פרי דמיונו ומחשבתו הרעה-לכך שילם מחיר כבד!
  כך אחות יקרה, יש מי שחי בדמיונות שהכל בידיו וכל שירשיע בכוחו להגן על עצמו (משלושה אחים נכים ללא הורים או משפחה!!!!),כן,ישנן עוולות שפתרונן מגיע מהר,ויש שנמשכים זמן רב,אך כמאמינים בני מאמינים לא נתייאש לעולם,נעשה כל השתדלות,וידע כל מי שנאחז בשקר וממשיך בעוולה זו או אחרת-יש בורא לעולם והעולם אינו הפקר.
  כולם ישלמו והוא ברחמיו יסייע בעדך ובעד אחייך הי"ו
  באהבה
  ירון

  ירון |
  הגב
 80. עם ישראל בסכנה לא מהערבים לא מאירן אלא מבשרו עצמו.. ? גזירה משמיים

  גזירה משמיים

  וובל'ה סובולל |
  הגב
 81. הפעם לא יהיה איל שנאחז בקרניו להציל את עם ישראל מעקדתו.

  השמים מקטרגים על שחיתותו של העם "אור לגויים".

  רחלי תשע'ט |
  הגב
 82. שקט מול פשע ורשע הוא רפש של השותקים }}

  השותקים שותפים לפשע }}}}}

  זיבי קובי |
  הגב
 83. הצומות והתפילות שלכם לבטלה

  הצומות והתפילות שלכם לבטלה כי צדיק.ה אחד.ת אין ולא היה ביום בו גזלתם קורת גג מעניים!! גם אם תלבשו שק ואפר ותעשו תענית פרקש ל1000 השנים הבאות = לנצח לא יסולח ולא יכופר לכם ולבניכם ולכול משתפי הפעולה הארורים. נקמת ה' = מתנתי לאביונים שכמוכם. קחו.

  תענית אסתר |
  הגב
 84. בכפר גדעון התושבים מתגרשים. חוזרים בשאלה.

  בכפר גדעון התושבים בקושי סוחבים. מסכנים.

  זחי |
  הגב
 85. נאורות שטנית אֶל שְׁאוֹל תּוּרָד.

  נאורות שטנית אֶל שְׁאוֹל תּוּרָד. "אֵיךְ נָפַלְתָּ מִשָּׁמַיִם, הֵילֵל בֶּן-שָׁחַר, נִגְדַּעְתָּ לָאָרֶץ, חוֹלֵשׁ עַל גּוֹיִם. וְאַתָּה אָמַרְתָּ בִלְבָבְךָ: הַשָּׁמַיִם אֶעֱלֶה מִמַּעַל לְכוֹכְבֵי אֵל, אָרִים כִּסְאִי וְאֵשֵׁב בְּהַר מוֹעֵד, בְּיַרְכְּתֵי צָפוֹן, אֶעֱלֶה עַל בָּמֳתֵי עָב, אֶדַּמֶּה לְעֶלְיוֹן. אַךְ אֶל שְׁאוֹל תּוּרָד, אֶל יַרְכְּתֵי בוֹר."

  אלימיילך |
  הגב
 86. בלומין 3 תתרחק מאדמת גזל !!!!!! המוכרים אדמת גזל והקונים אדמת גזל נפגעים קשות!!!!!

  המוכרים אדמת גזל והקונים אדמת גזל נפגעים קשות!!!!!

  בדוק |
  הגב
 87. הרעים רדופי תאווה.

  הכול מתפרק,
  הפקרות שוררת,
  הטובים חסרי נחישות
  והרעים רדופי תאווה.

  אמי |
  הגב
 88. כל עוד שופטים נהנים מחסינות מפלילים וחסינות מנזיקין, ימשכו עיוותי הדין. כל עוד הציבור ורשויות האכיפה והמשפט לא יאמרו את דברם באופן מוסרי ובעיקר חד משמעי - "שופט שהיטה משפט ילך לכלא!!!! והמשתפי'ם לגהינום לנצח" , הגנבים ימשיכו לחגוג וכמוהם השחיתות.

  שופט שהיטה משפט ילך לכלא!!!! והמשתפי'ם לגהינום לנצח

  אברום מושקוביץ |
  הגב
 89. תפקיד הזוהמה הוא להוביל אל הטוהר. תפקיד השקר הוא להוביל אל האמת. תפקיד השנאה הוא להוביל אל האהבה. תפקיד השחיתוּת הוא להוביל אל היושרה. תפקיד הגזל הוא להוביל את הגזלנים ל*חוסר כול*

  תפקיד הגזל הוא להוביל את הגזלנים ל*חוסר כול*

  ידע |
  הגב
 90. כואב,אכזרי ומדמם ההתעמרות שלכם במשפחת פרקש. כיצד הכנופייה של כפר גדעון זרקה את האחים פרקש מנחלתם . המחוקק לא גילה מידת רחמים וגוליית ניצח לעת עתה את דוד. הרשע והאטימות דנו את שני האחים לבית פרקש שהינם נכים לעליבות וחוסר. יש אלוהים בשמים והוא ישלם לרשעים כגמולם כאן ועכשיו.

  כואב,אכזרי ומדמם

  רוטמן מ |
  הגב
 91. הרב דוד גרוסמן אייכה!? הרב אברהם ליפשיץ אייכה!? תושבי מושב כפר גדעון החרדים והחילונים : איך אתם מאפשרים בשתיקתכם שוד של עניים בכפר גדעון!?

  מה ששנוא עליך אל תעשה לזולת. כל התורה על רגל אחת.

  יהודה ישראל |
  הגב
 92. ה' ישיב במהרה בימינו למשפחת פרקש היקרים בעזרת ה' את כול מה שנגזל מהם אמן ואמן. ה' יתן את כול אוייביהם השודדים האכזריים ניגפים לפניהם. בדרך אחת יצאו אליהם ובשבעה 7 דרכים ינוסו מפניהם!!! אמן ואמן.

  ה' ישיב במהרה בימינו למשפחת פרקש היקרים בעזרת ה' את כול מה שנגזל מהם אמן ואמן. ה' יתן את כול אוייביהם השודדים האכזריים ניגפים לפניהם. בדרך אחת יצאו אליהם ובשבעה 7 דרכים ינוסו מפניהם!!! אמן ואמן.

  מוטי |
  הגב
 93. פשעים חמורים פורחים מאחורי שתיקה.

  ופשעתם בעיניי ה' ואדם.

  Rabi |
  הגב
 94. האנשים שהחביאו את אנה פרנק עברו על החוק. האנשים שהרגו אותה צייתו לו.

  האנשים שהחביאו את אנה פרנק עברו על החוק.

  האנשים שהרגו אותה צייתו לו.

  יורי |
  הגב
 95. כסף מעוור ומסלף ... וגם...כסף וזהב מטהר ממזרים...

  כסף מעוור ומסלף … וגם…כסף וזהב מטהר ממזרים…

  כסף וזהב מטהר ממזרים... |
  הגב
 96. לא תחמוד !!!

  פרשת יתרו – לא תחמוד.
  זאת פעולה מאד עמוקה…
  להתחזק במה ששלך שלך, ומה שלא.. לא שלך !!!
  מה ששייך למשפחת פרקש לא שייך לכם, ולנצח לא יהיה !!!

  לא תחמוד |
  הגב
 97. האמת נמצאת אצל הפרקשים הצדיקים.

  כשהשקרים מכוסים ומצופים היטב…
  יש דרכים אחרות לדעת את האמת.
  אני מחובר למקום קדוש שמעניק לי
  את ההארות היכן האמת והיכן השקר.

  האמת נמצאת אצל הפרקשים הצדיקים.

  אני מתכוון ברצינות לכול מילה שכתבתי כאן.

  נתן קרליבך |
  הגב
 98. מתפללים שהדברים מתהפכים לטובת משפחת פרקש ומשתנים לטובתם. צדק חייב להעשות כאן!!!!

  מתפללים שהדברים מתהפכים לטובת משפחת פרקש ומשתנים לטובתם. צדק חייב להעשות כאן!!!!

  מתפללים שהדברים מתהפכים לטובת משפחת פרקש ומשתנים לטובתם. צדק חייב להעשות כאן!!!! |
  הגב
 99. הכסף בסוף יהרוג אותכם אחד אחד רודפי בצע!!!

  מחפשת את נוסחת הפלא להעלים את הרוע והחמדנות שלא פוסקת, מתפשטת, והורגת …..

  שָׂרַ֣יִךְ סוֹרְרִ֗ים וְחַבְרֵי֙ גַּנָּבִ֔ים כֻּלּוֹ֙ אֹהֵ֣ב שֹׁ֔חַד וְרֹדֵ֖ף שַׁלְמֹנִ֑ים יָתוֹם֙ לֹ֣א יִשְׁפֹּ֔טוּ וְרִ֥יב אַלְמָנָ֖ה לֹֽא־יָב֥וֹא אֲלֵיהֶֽם׃

  משפחת פרקש נשרפה במשרפות השואה
  ועכשיו אתם שורפים אותם שוב בעודם בחיים ועוד מיהודי ליהודי…..
  ה' ישמור עד לאן נרחיק לכת.

  הכסף בסוף יהרוג אותכם אחד אחד רודפי בצע!!!

  פשוט בושה.

  הפקרות משפטית!

  עופרה מחפוד |
  הגב
 100. אחראים להרס נפשות ורכושם

  האנרגיה הלטאית (לטאה!!!) יצרה את הדת כדי לפלג את האנושות. הדת היא התִמרוּן התודעתי, התעתוּע, הסחת הדעת, הזיוּף, הצביעוּת וההִתחסדוּת הגדולים ביותר הקיימים על פני האדמה. וכאשר היא בסביבה, לעולם לא תִווצר אחדוּת בין בני האנוש. אתם כפר גדעונים ושות' אחראים להרס ולשוד רכוש ונפשות בניגוד גמור לצוו בורא עולם.

  בלפוריה |
  הגב
 101. המאפשרים להחריב ולהרוס הם רוב תושבי כפר גדעון.

  קיימים 3 סוגי בני אדם:
  – הבונים והיוצרים.
  – המחריבים וההורסים.
  – המאפשרים להחריב ולהרוס.
  האחרונים הם הרוב. רוב תושבי כפר גדעון.

  בלפוריה |
  הגב
 102. הרוע שונא אור (הרוע פורח ומלבלב בחושך. עד שהרוע יושמד).

  הרוע שונא אור, עד שהרוע ימות.

  תדמור י. |
  הגב
 103. בּוֹר כָּרָה וַיַּחְפְּרֵהוּ, וַיִּפֹּל בְּשַׁחַת יִפְעָל

  "בּוֹר כָּרָה וַיַּחְפְּרֵהוּ, וַיִּפֹּל בְּשַׁחַת יִפְעָל. יָשׁוּב עֲמָלוֹ בְרֹאשׁוֹ, וְעַל קָדְקֳדוֹ חֲמָסוֹ יֵרֵד" – הרשע חפר בור כדי ללכוד בו אנשים תמימים, ובסופו של דבר נפל לתוכו בעצמו. הבור הוא משל, והנמשל הוא מזימותיו של הרשע לפגוע באחרים, שבסופו של דבר פוגעות בעצמו.

  מדוע זה חשוב שדווקא הרשע יעניש את עצמו !?
  – סיבה נפשית: הצדיקים מטבעם לא אוהבים ללכלך את ידיהם במעשי ענישה ונקמה, ולכן טוב יותר שהרשעים יענישו את עצמם. גם ה', אשר "לעולם חסדו", מעדיף לעסוק רק בחסד והטבה לעולם, לכן עדיף שהרשעים – שמביאים את הרע לעולם, הם אלה שיתעסקו בהשמדתו.

  – סיבה תדמיתית: כשהצדיקים מענישים את הרשעים, הדבר עלול לגרום לצופים מבחוץ להאשים אותם בכך שהם מגזימים, אך כאשר הרשעים מענישים את עצמם אין מקום להאשמה זו.

  כאשר הרשעים מענישים את עצמם, גם צדקתו של ה' גלויה וברורה יותר.
  "טָבְעוּ גוֹיִם בְּשַׁחַת עָשׂוּ, בְּרֶשֶׁת זוּּּּּּּּּּּּּּּּּּ טָמָנוּ נִלְכְּדָה רַגְלָם. נוֹדַע ה' מִשְׁפָּט עָשָׂה, בְּפֹעַל כַּפָּיו נוֹקֵשׁ רָשָׁע, הִגָּיוֹן סֶלָה". כאשר הרשעים מענישים את עצמם – ה' נודע בעולם – ואנשים הוגים וחושבים על דרכי הצדק האלהי.
  ולכן גם הצדיק מתפלל לה', שלא "סתם" יעניש את הרשעים, אלא יגרום לכך שהם יענישו את עצמם, כי באופן זה הצדק ברור ביותר !‼️

  "תְּבוֹאֵהוּ שׁוֹאָה לֹא יֵדָע, וְרִשְׁתּוֹ אֲשֶׁר טָמַן תִּלְכְּדוֹ בְּשׁוֹאָה יִפָּל בָּהּ. וְנַפְשִׁי תָּגִיל בָּהּ', תָּשִׂישׂ בִּישׁוּעָתוֹ" – כשהרשע יילכד ברשת שטמן לאחרים, אני אשמח – לא שמחה לאיד על מפלת הרשע, אלא שמחה על כבוד ה' וישועתו המתגלים בעולם.
  הדוגמה הבולטת ביותר להנהגה זו היא במגילת אסתר:
  "וַיִּתְלוּ אֶת הָמָן עַל הָעֵץ אֲשֶׁר הֵכִין לְמָרְדֳּכָי וַחֲמַת הַמֶּלֶךְ שָׁכָכָה"
  "וּבְבֹאָהּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ אָמַר עִם הַסֵּפֶר יָשׁוּב מַחֲשַׁבְתּוֹ הָרָעָה אֲשֶׁר חָשַׁב עַל הַיְּהוּדִים עַל רֹאשׁוֹ וְתָלוּ אֹתוֹ וְאֶת בָּנָיו עַל הָעֵץ".

  "… אֵשׁ צָרֶיךָ תֹאכְלֵם" – אותה אש, שהצרים מבעירים כדי לשרוף את התמימים – תאכל את הצרים עצמם … "חַרְבָּם תָּבוֹא בְלִבָּם, וְקַשְּׁתוֹתָם תִּשָּׁבַרְנָה" – אותה חרב, שהרשעים הכינו כדי להרוג את הצדיקים, תחדור לליבם שלהם.

  אמן כן יהי רצון.

  ה |
  הגב
 104. יהודים???

  מחכה לכם הפתעה שתגלה לכם שאתם עובדי אלילים המסיתים יהודים בכוח לעזוב את יהדותם האמיתית ולהצטרף לכתות ולכנופיות שלכם !

  מי ששם על ראשו, על כתר ראשו כובע שעשוי מתחת של בעל-חיים טמאה ועוד במקום ששמים את קופסת התפילין במצח, והם עוד קוראים בתורה היהודית ומתפללים תפילות של יהודים. – הם יהודים???
  לא, הם לא יהודים ! הם מטמאים בתפילתם את כל העם היהודי !
  אז מי הם..? תחשבו לבד.

  זכרו תמיד שלהיות יהודי זה קודם כל עשרת הדיברות.
  10 הדיברות.

  להיות יהודי זה קודם כל 10 הדיברות ! |
  הגב
 105. 26.11.2015 יום הפיגוע, ההרס והחורבן בכפר גדעון.

  3 שנים חלפו מאז…
  כל כך קל לגזול את העניים והנכים, במדינת ה"יהודים" … ??

  בשם הנגזלים |
  הגב
 106. שְּׁא֥וֹל תַּחְתִּיָּֽה!!!

  "וְאַתָּה אֱלֹהִים תּוֹרִדֵם לִבְאֵר שַׁחַת אַנְשֵׁי דָמִים וּמִרְמָה לֹא יֶחֱצוּ יְמֵיהֶם וַאֲנִי אֶבְטַח בָּךְ". שאול, אבדון, גיהנם, באר שחת, טיט היון, ציה, צלמוות. שְּׁא֥וֹל תַּחְתִּיָּֽה!!!

  חנצ'ו |
  הגב
 107. הבנים והבנות של הייזלר שונאים את הצד המרוקאי שלהם!!!

  הבנים והבנות של הייזלר שונאים את הצד המרוקאי שלהם!!!

  ZZZZZ |
  הגב
 108. לבנות עכשיו בית למשפחת פרקש על אדמתם בכפר גדעון

  הרב שלמה אזואלוס מתל תאומים (עמק המעיינות) עמל ומתאמץ לגשר בין הנהלת מושב תל תאומים למשפחת קומה שהוחרב ביתה ע'י וועד המושב כדי שהמושב והקבלן יבנו להם בית.

  כך צריך לנהוג גם הרב אברהם הלוי ליפשיץ!! להתאמץ ולקרוע רקיעים וארץ כדי להשיב למשפחת פרקש את קורת הגג שלהם ואדמתם בכפר גדעון. משפחת פרקש רכשה את האדמה שלקחתם להם בשחיתות לכאורה, משפחת פרקש שילמה דמי חכירה במשך עשרות שנים….

  בגבעת עמל, בתל תאומים ובעוד שחיתויות יש להם רק התיישנות וזכויות. הם לא רכשו הקרקע. למשפחת פרקש יש וותק של 50 שנים בכפר גדעון, יש רכישה ** יש תשלומים למינהל מקרקעי ישראל ולאנשי המושב. למשפחת פרקש יש הרבה יותר זכויות חזקות מכול השאר. קל וחומר שפשעכם כנגדם הוא חמור הרבה, הרבה יותר.

  על אדמתם של משפחת פרקש חובה עליכם לבנות להם עכשיו בית ** ויפה שעה אחת קודם.

  ה |
  הגב
 109. פרקש הזקן ז'ל היה משלם הרבה כסף להייזלר, שטיגליץ, גבירץ.....

  פרקש הזקן ז'ל היה מספר לי בדמעות שהוא משלם ומשלם ומשלם מהלחם שלו לאנשי המושב בעלי התפקיד. הוא שילם הרבה מאוד כסף ל-שמוליק הייזלר, בצלאל שוץ, אליעזר גבירץ, זאב שטיגליץ. נחמר הלב מה שעוללתם לבניו….. יהודי לא מגרש יהודי.

  י. הורוביץ |
  הגב
 110. אחים, אחים, אחים לא מפקירים!!

  ואתם גזלתם והפקרתם יהודים עניים.

  אחים לא מפקירים |
  הגב
 111. כשהשקרים מנצחים את היושר

  כשהחושך מנצח את האור – אין לכפר גדעון מזור.
  כשהרוע מנצח את הטוב – לא נותר אלא לכאוב.
  כשהטיפשות מנצחת את החוכמה – אין לתושבים נחמה.
  כשהבורות מנצחת את הנאורות – זהו שיא המרירות.
  כשהשקר מנצח את היושר – אין ספק שזה יעלה לשקרנים ולכבשים ביוקר !!!

  Z |
  הגב
 112. אז נבחרו התנים, הזאבים והשועלים בכפר גדעון

  כולם עם כלבת

  תנ תנים הייזלר ואלפסי
  זאב שטיגליץ
  שועל רמי

  כולם עם כלבת |
  הגב
 113. כול רווח שבא לאדם על ידי שקר ורמייה, הוא רווח מדומה - וסופו הפסד. לכן ראוי לאדם להיזהר מרווחים שיש בהם חשש לגזל ולהונאה.

  כול רווח שבא לאדם על ידי שקר ורמייה, הוא רווח מדומה – וסופו הפסד.
  לכן ראוי לאדם להיזהר מרווחים שיש בהם חשש לגזל ולהונאה.

  פרשת נח.

  צבי |
  הגב
 114. יצחק, שמואל ו-שאנה פרקש צודקים מאוד בהקשר למבחנים של מעלה. יש לאחים פרקש מכפר גדעון - נשמה מאד גבוהה והם עומדים מול ספק בני אדם, עם תדרים מאד נמוכים וארציים שחיים בתודעת רשע ותודעת חומר. תודעת החומר אצלם היא מעל לכל ערך של חיי אדם , מוסר , אהבה , חמלה וכו׳ - והם בכלל לא מסוגלים להביט ולראות את מה שאחים פרקש מכפר גדעון יודעים ורואים .

  יצחק, שמואל ו-שאנה פרקש צודקים מאוד בהקשר למבחנים של מעלה.
  יש לאחים פרקש מכפר גדעון – נשמה מאד גבוהה והם עומדים מול ספק בני אדם,
  עם תדרים מאד נמוכים וארציים שחיים בתודעת רשע ותודעת חומר.
  תודעת החומר אצלם היא מעל לכל ערך של חיי אדם , מוסר , אהבה , חמלה וכו׳ –
  והם בכלל לא מסוגלים להביט ולראות את מה שאחים פרקש מכפר גדעון יודעים ורואים .

  נשמות גבוהות מול תדרים נמוכים |
  הגב
 115. לרמי יחיא מכפר גדעון יש השפעה על ראש המועצה ולמה הוא לא דואג שיחברו את הפרקשים למים ?

  ולמה גם הרבנים של כפר גדעון – ליפשיץ ועמר – שותקים?
  ולמה ראש המועצה אייל בצר שותק? והסגנים עידו דורי וחנה פרידמן שותקים?
  מי באמת מנהל את כפר גדעון ואת מועצה איזורית עמק יזרעאל?

  אזרחים מודאגים |
  הגב
 116. יענשו בחומרה ויודעים שיענשו

  הרמאים והגוזלים
  הם יכולים להסתתר
  הם לא יכולים לברוח
  עונשם כפול ומכופל
  הם יודעים
  שהם יענשו ובחומרה
  לכן עונשם פעמיים
  הם יודעים שהם יענשו
  הם לא יודעים מתי
  הם בהמתנה ככלבים

  דניאל |
  הגב
 117. התאכזרתם קשות לפרקשים עבור בצע כסף

  "לֹא־תַטֶּה מִשְׁפָּט לֹא תַכִּיר פָּנִים וְלֹא־תִקַּח שֹׁחַד כִּי הַשֹּׁחַד יְעַוֵּר עֵינֵי חֲכָמִים וִיסַלֵּף דִּבְרֵי צַדִּיקִם". (דברים, טז, יט:)

  הנה הגענו לתקופה באנושות שבה נחשפים בכל תחום בחיינו סירחון אחרי סירחון, שקר אחרי שקר, עיוות צדק אחרי עיוות צדק. הריח נודף למרחקים, הריקבון ברור לעין ויש עדיין אנשים עיוורים שלא רואים ולא יראו גם.. כמה עצוב !

  מיכל |
  הגב
 118. "מי אלה האנשים האלה? ריקים ופוחזים, כולם סוררים ומורים. אין להם לא דת ולא דין. כולם בועלי נידות. עבדים משלו בנו".

  כולם בועלי נידות.

  הרב עובדיה 1999 |
  הגב
 119. 70 % בני חושך 30 % שדים

  70 % מכלל אוכלוסית העולם הם בני חושך
  בינהם אנשי שררה ושלטון ועבריינים פורעי חוק
  ומתוכם כ- 30 % שדים, פסיכופטים חסרי חמלה ורגשות .
  אשר תמורת כבוד , כוח ובצע כסף מכרו את נשמתם לשטן.

  רות |
  הגב
 120. מפלצות נשכניות שלא בוחלות בשום אמצעים לנכס לעצמם כל מה שרק אפשר, מתפלל שהרשעים יפלו לאלתר.

  נפילת הרשעים אמן

  mm |
  הגב
 121. אין לכם תושבי כפר גדעון ושות' נשמה. אתם משובטים בלי ניצוץ אלוהי. אתם לא אינושיים.

  משובטים בלי חמלה ובלי נשמה ועם עיניים כבויות שרואות רק כסף.

  Dov |
  הגב
 122. עשיתם לחונצ'ה לינץ בבית הכנסת

  עשיתם לשמעון חונצ'ה מעפולה לינץ בבית הכנסת, פוצצתם אותו במכות עד שאמבולנס פינה אותו פצוע קשה מאוד מאוד. תתביישו אתם חלאות ונבלות

  חי |
  הגב
 123. אין שריפה כשריפת הנפש של הגנבים מהדל בעורמה

  יום כיפור לא מכפר על חטאים בין אדם לאדם

  Hag |
  הגב
 124. אֵשׁ קָדְחָה בְאַפִּי, וַתִּיקַד עַד-שְׁאוֹל תַּחְתִּית;

  אֵשׁ קָדְחָה בְאַפִּי, וַתִּיקַד עַד-שְׁאוֹל תַּחְתִּית;

  אֵשׁ קָדְחָה בְאַפִּי, וַתִּיקַד עַד-שְׁאוֹל תַּחְתִּית; |
  הגב
 125. אדוני הכפר משקרים לכולם

  מאדר פאקר – חבורה מצומצמת של מגלומנים שהחליטו שהם אדוני העולם ואדוני הכפר ומחליטים לכולם ומשקרים לכולם ועדר הכבשים המטומטם אחריהם >>>> ומגדלים עוד דור שניזון משקרים ומעלילות דם

  ולרב אני אומר: מה לך רבי ומורי במקום המקולל הזה?

  לא לעולם חוסן למחריבי הבתים ולגנבים

  הירש א |
  הגב
 126. שחיתות גזל וחמס לא מוסיף לכם כבוד

  המתהדרים באוהלה של תורה

  יודעי דבר |
  הגב
 127. נהרות של דמ עוד ישפכו כאנ בארצ. בגדו היהודים באדני

  ובחסרי ישע

  דוד |
  הגב
 128. קארמה קשה

  חב״ד האלו הם עוד זרוע של הסדר העולמי החדש. תמיד היו והם מסוכנים באותה מידה כמו ה״צדיקים״ החרדים האחרים. האנשים הרעים האלו לא מבינים איזה קארמה קשה הם בונים לעצמם. הם מכורים לחומר , לכוח , לכישופים ולריטואלים כל כך חזק שהם לא רואים כלום ממטר. ויש מקרים יותר גרועים שהם פשוט נותנים הסכמה לישויות אפלות להשתלט עליהם ולפעול מתוכם ואז בעצם כבר לאדם אין שליטה על מה שהוא עושה , אין היגיון , אין לב , אין נשמה , אין שיקול דעת. זה מה שנקרא ״דיבוק״ . רוב האנשים שנמצאים בעמדות ציבוריות בכירות נמצאים תחת דיבוק. מצער לדעת שזעקות של חסרי ישע לא שמעו ה"צדיקים" ואף אחד לא עזר, אבל יומם יגיע.

  retunr |
  הגב
 129. מפלצות חייתיות

  תהומות הרשע בגבולות האופי האינושי, ועמוק אל נבכי הסבל והתודעה. זהו מבחן של הישרדות בלתי אפשרית. נפשות מעונות, חסרות ישע, מול אכזרים ומתוחכמים.

  זהו מקום בו אין דת, אין אלוהים, אין מוסר, אין חוק, אין צלם אינוש, רק כמות אדירה של רוע צרוף ומשחית באצטלה של קדושה וטהרה. גיהינום עלי אדמות.

  מי שעומד מאחורי הזוועות האלה, הם שטן בדמות אדם.

  מפלצות חייתיות במסווה …………………..

  גרשון |
  הגב
 130. רק יהודי אמיתי עם חמלה וידיעה בקב'ה

  החלום הציוני יוצא אל הפועל כבר 70 שנה – לא הציוני הזה ששטפו לכולם את המוח – אלא החלום הציוני שבשבילו הוקמה המדינה הנאצית הזו שהוקמה בידי הנאצים וצאצאיהם ששולטים עד היום ביד רמה בכל תחום במדינה ומורישים את התפקיד לדור הבא שלהם . כל המציאות ההזויה הזו היא מהונדסת . ישראהל זה בית כלא – גטו ליהודים שהוקם על מנת לסיים את מה שלא סיימו בגרמניה . עם שההליכה כצאן לטבח הוא ב-DNA שלו . עם עצלן , טיפש , שבוי .

  תגובה |
  הגב
 131. אדמה שגוזלים רועדת

  אני יודע שכל אנרגיה ששולחים החוצה חוזרת חזרה אז אני מצפה שהנבלים האלו שעשו רע מאד למשפחת פרקש היקרה – יקבלו את הרע שלהם בחזרה . זה חוק פיזיקה עובדתי ולא רק משאלת לב . זה יגיע .
  לא משנה מה יבנו על האדמה הזאת שעשקתם ממשפחת פרקש ומה יעשו איתה – בסופו של דבר מתישהוא זה הכל יחרב, הכול יחרב, כי אדמה שגוזלים מבן אדם תרעד תרעד בסוף כדי לעשות צדק . ורעידת האדמה כבר היתה בכפר גדעון 4.7 בסולם ריכטר לפני מס' ימים . הצדק יבוא בזה אני בטוח .

  DOV |
  הגב
 132. מִחוּץ֙ תְּשַׁכֶּל-חֶ֔רֶב וּמֵחֲדָרִ֖ים אֵימָ֑ה גַּם-בָּחוּר֙ גַּם-בְּתוּלָ֔ה יוֹנֵ֖ק עִם-אִ֥ישׁ שֵׂיבָֽה

  גם ילדים, גם בתולות. כולם. כי אבות אכלו בוסר בכפר גדעון ושיני בנים תכהינה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 133. מהיום כפר גדעון נקרא : "כפר פרקש"

  כי פשעתם נגדם > תעשו מאמץ לכפר על עוונותיכם אבל תנסו חזק >>

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 134. המתפללים מכפר גדעון ושות' מוסרים נפשם לעגל הזהב בלבד.

  ומה הרעבנים עשו כדי למנוע פשע ? גורנישט

  בדוק |
  הגב
 135. הרצחתם וגם ירשתם !?

  וועד האגודה החרדית בכפר גדעון – גם רצחו וגם ירשו

  קלימנט |
  הגב
 136. רשעים נידונין

  הקב"ה מוציא חמה מנרתיקה, רשעים נידונין בה.

  ישראל |
  הגב
 137. יהודי לא מענה יהודי. יהודי לא מגרש יהודי.

  יהודי לא מענה יהודי. יהודי לא מגרש יהודי.

  מנדי |
  הגב
 138. "אם בחוקותי תלכו" .. אם לא = יש לכם צרות, מחלות, חורבן וגירוש.

  "אם בחוקותי תלכו" ….. אם …….
  אם לא = יש לכם צרות, מחלות, חורבן וגירוש.

  חוק |
  הגב
 139. במקרה הרע משתפים פעולה!! השם ייקום!!

  הטרגדיה הכי גדולה היא שכולם יודעים על הפשע נגד משפחת פרקש ו..שותקים!! במקרה הטוב!! במקרה הרע משתפים פעולה!! השם ייקום!!

  גוטמן |
  הגב
 140. הַכֹּל צָפוּי וְהָרְשׁעוּת נְתוּנָה

  הַכֹּל צָפוּי וְהָרְשׁעוּת נְתוּנָה

  קרמר |
  הגב
 141. מידה כנגד מידה

  כבר התקיים חלק מהחורבן וימשיך להחרב כי העוולה נעשית ועל אף שהזהירו והתחננו אל האחראים בכפר, הם התעלמו מהחורבן שהביאו על אחים נכים, ללא רחמים עשו זאת. ומידה כנגד מידה לא בטלה מהעולם. ועכשיו אין רחמים על נבזים כאלה ובעזרת ה' ישלמו וישלמו טוב מאוד.

  עמנואל |
  הגב
 142. ליית דין למטה - יש דין למעלה !!!!!

  ליית דין למטה – יש דין למעלה !!!!!

  כלפה |
  הגב
 143. גם אני חושב שזה קרה בגלל העוול הנורא שעשו למשפחת פרקש

  גם אני חושב שזה קרה בגלל העוול הנורא שעשו למשפחת פרקש

  חיים |
  הגב
 144. לא אחדות ולא תורת השם

  אחדות בכפר !? חה חה ::: אם זה לא היה עצוב מאוד – זה היה מצחיק

  מסכן הרב התמים |
  הגב
 145. אזהרת השם

  ראו הוזהרתם מהשם. ידוע במשפט שאין עונשין בטרם מזהירים, וזאת נראית אזהרת השם ! עונשו, בוא יבוא לאחריה. את כבשת הרש, של האחים פרקש, שאביהם הפרטיזן רכש, החזירו להם מייד.

  בן משה |
  הגב
 146. זו רק התחלה של דין שמיים נגד הפושעים בכפר גדעון

  זו רק התחלה של דין שמיים נגד הפושעים בכפר גדעון

  אמיר |
  הגב
 147. אחדות !? איפה הייתם כשגזלתם נכים ויתומים ועניים, בניו של הצדיק פרקש !?

  אחדות !? איפה הייתם כשגזלתם נכים ויתומים ועניים, בניו של הצדיק פרקש !?

  דין שמיים |
  הגב