רב בנתיבות נגד מרדכי בן דוד: "שומר נפשו יירחק"

פרסום ראשון: רב הקהילה החרדית בנתיבות, הרב שמואל מונטג, יוצא במכתב חריף נגד מופע הקומזיץ בנתיבות בשבוע הבא בו יופיע גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד. "שומר נפשו יירחק", כתב במכתבו.

פרסום ראשון: רב הקהילה החרדית בנתיבות יוצא במכתב חריף נגד מופע הקומזיץ בנתיבות לבני הישיבות שבו יופיע גדול הזמר החסידי מול אלפי אברכים ובני תורה. הרב שמואל מונטג, רבה של נתיבות יוצא במכתב חריף בו הוא מורה לתושבי העיר שלא ללכת למופע של גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד שיערך בשבוע הבא בעיר.

ביום חמישי הבא, יופיע גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד במחיר מסובסד מול אלפי בני ישיבות למופע מיוחד שמסמל את סיום בין הזמנים, וזאת לאחר שתדלנות של סגן ראש העיר יעקב מעלימי שהצליח להשיג תקציב בסך מאות אלפי שקלים לקיום המופע בעבור ציבור בני התורה.

בעוד בני הישיבות כבר נערכים למופע יש מי שמנסה לטרפד אותו, מדובר בהרב שמואל מונטג, רב הקהילה החרדית בנתיבות שכתב מכתב חריף נגד קיום המופע. וכך הוא כותב: "נודע כי באחד מימי בין הזמנים עומד להתקיים בעירנו מופע גדול של זמרים מפורסמים. על מופע שכזה בדיוק נתכוונו כל גדולי הדור מכל העדות והחוגים כאשר יצאו בקריאה נחרצת לאסור את קיומם של ערבי שירה ואת ההשתתפות בהן. לסיום, מתריע הרב מונטג: "על כך שומר נפשו ונפש ילדיו ידיר רגליו מאירוע זה".

33 רבנים וראשי ישיבות מצפת והסביבה, חתמו בשנה שעברה על גילוי דעת וקול קורא בו הם קוראים לציבור החרדי ולנופשים בעיר צפת להדיר את רגליהם מפסטיבל הכליזמרים השנתי שייפתח השבוע בצפת. לדברי העסקנים שהחתימו את הרבנים על המכתב, "אין לציבור החרדי מה לחפש שם".

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. רב העיר נתיבות

  שלום לכם הרב של נתיבות הוא הרה"ג פינחס כהן שליט"א יאריך ימים על ממלכתו, הרב שמואל מונטאג הוא רב הקהילה החרדית ולא רב העיר.

  יצחק בוגנים |
  הגב
 2. אודי

  מי ישמע לו בכלל וגם לא הרב של נתיבות ואם כל גדולי הדור וראשי ישיבות עושים קעמפים עם שירה וזמרים וכו אז מי הו בכלל

  אודי |
  הגב
 3. זה לא הרב של נתיבות!!!

  הרב של נתיבות זה הרב פינחס כהן שליט"א!!!!
  תתקנו את הכתבה דחוף!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב