רביב דרוקר: "יואב יצחק הוא מעריץ של הרב פינטו"

פרשן ערוץ 10 נגד עורך האתר 'ניוז 1': "אי אפשר לכנות אותו עיתונאי. הוא שתה את דמו של ברכה. יצחק הוא מעריץ של הרב פינטו. הוא הכיר אותו כי רצה את עזרתו בטיפול רפואי לקרובת משפחה". על תנ"צ ברכה: "צדיק מוחלט ונדיר באיכויותיו"

עולם התקשורת ממשיך לסעור ביום שאחרי התאבדותו של תנ"צ אפרים ברכה: מעבר לטרגדיה עצמה עסוקים עיתונאי ישראל בחשבון נפש וההאשמות הדדיות סביב השאלה האם הפרסומים נגד ברכה הובילו להתאבדותו, והאם בסיס הפרסומים הללו היה אמיתי.

מי שסופג את מירב האש הוא העיתונאי יואב יצחק, עורך האתר ניוז 1, שפרסם שורה של תחקירים חמורים נגד ברכה.

פרשן ערוץ 10, רביב דרוקר, מפרסם הבוקר בבלוג שלו את מסקנותיו מהאירוע, תוך שהוא תוקף בחריפות את יואב יצחק.

"יואב יצחק, שמזמן אי אפשר לכנות אותו עיתונאי, שתה את דמו של ברכה במשך שנים. כתבה מכפישה אחת ועוד אחת, שקר אחרי שקר. יצחק, למי שלא יודע, הוא מעריץ של הרב פינטו. הוא הכיר אותו כי רצה את עזרתו בטיפול רפואי לקרובת משפחה שלו ולאחר מכן, אמר עליו לאדם אחד לפחות מילים כמו 'הוא פנומן, הוא גאון'", כותב דרוקר.

בהמשך מוסיף דרוקר: "למדתי מרחוק להעריך אותו. גם אליי הגיעו אין ספור טענות כנגדו. מה שבדקתי, התברר כמצוץ מן האצבע. לא בדקתי הכול. העובדה שהוא הלך להקליט את רבו ומקור מרכזי שלו, הרב יאשיהו פינטו, כאשר אנשי משטרה שומעים בזמן אמת את השיחה, עשתה עליי רושם אדיר.

"ככה לא מתנהג אדם שיש לו אפילו פירור של לכלוך על הבגדים. ככה יכול לנהוג רק צדיק מוחלט ורק מישהו נדיר באיכויותיו יכניס לכזה דבר את אישתו, ייעזר בה, כששוב חוקרי משטרה מאזינים בזמן אמת לשיחה בינה לבין אישתו של פינטו. מילה אחת של הרבנית הייתה יכולה לקבור את ברכה. מספיק שהייתה אומרת "נעביר לכם בדיוק כמו בפעם שעברה" ונגמר הסיפור שלו".

כזכור, אמש התראיין יואב יצחק לערוץ ובמהלך הראיון התלהטו הרוחות עד שהוא הופסק על ידי המגיש עודד בן-עמי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.