"רביב דרוקר נמצא בסכנת חיים" (וידאו)

בצל החקירות של פרשת הצוללות, עורך הדין אלדד יניב ממובילי המערכה כנגד ראש הממשלה יחד עם רביבי דרוקר, מפרסם פוסט בפייסבוק בו הוא מזהיר מפני התגובות של נתניהו, { יניב מתריע}

בצל החקירות של פרשת הצוללות, עורך הדין אלדד יניב ממובילי המערכה כנגד ראש הממשלה יחד עם רביבי דרוקר, מפרסם פוסט בפייסבוק בו הוא מזהיר מפני התגובות של נתניהו, "ביבי הוציא את כל התותחים הכי כבדים ובימים הקרובים הוא יפרסם את השקרים הכי גדולים, כי ביבי מבין שהוא בדרך לחקירה פלילית ושרה בדרך לכתב אישום". כותב יניב ומזהיר כי רביב דרוקר נמצא בסכנת חיים,"לדעתי רביב דרוקר – ולא רק הוא – נמצא ממש בסכנת חיים. לא פחות מסכנת חיים. וזה רק עניין של זמן עד שמישהו יקח את הסטטוסים הנוראים והשקרים שמפרסם ביבי ואת השקרים הנוראים שמפרסם עלון התעמולה של ביבי ישראל היום בכותרת ראשית! ואת השקרים הנוראים שמפרסם אתר האינטרנט של ביבי ״מידה״ אלק בכותרת ראשית! וזה רק עניין של זמן עד שמישהו יהפוך את השקרים הנוראים האלה ממילים למעשים זוועתיים. לא פחות".

***שתפו*** בכל הכח. אז תקשיבו לי עכשיו דקה בבקשה. אתם יודעים למה אני מתחנן אליכם שתשתפו בכל הכח? תכניסו לכם טוב-טוב לראש. אנחנו במערכה. ב-מ-ע-ר-כ-ה! ביבי הוציא את כל התותחים הכי כבדים ובימים הקרובים הוא יפרסם את השקרים הכי גדולים, כי ביבי מבין שהוא בדרך לחקירה פלילית ושרה בדרך לכתב אישום. לדעתי רביב דרוקר – ולא רק הוא – נמצא ממש בסכנת חיים. לא פחות מסכנת חיים. וזה רק עניין של זמן עד שמישהו יקח את הסטטוסים הנוראים והשקרים שמפרסם ביבי ואת השקרים הנוראים שמפרסם עלון התעמולה של ביבי ישראל היום בכותרת ראשית! ואת השקרים הנוראים שמפרסם אתר האינטרנט של ביבי ״מידה״ אלק בכותרת ראשית! וזה רק עניין של זמן עד שמישהו יהפוך את השקרים הנוראים האלה ממילים למעשים זוועתיים. לא פחות. בכסף שלנו, במימון מפלגות, במס שאנחנו משלמים בעבודה קשה ורבים-רבים בקושי שורדים את החודש, ביבי מממן סטטוסים נוראים ושקרים זוועתיים נגדנו. ביבי הפך את עמוד הפייסבוק שלו לשקר אחד גדול. עכשיו בואו נראה לביבי שהוא מממן מהכסף והמיסים שלנו סטטוסים זוועתיים ושקרים נוראים, אבל עם ישראל לא פראייר של ביבי. האמת כל כך ברורה: כשביבי קונה צוללות מחברה איראנית וספינות מאבו דאבי ועכשיו מתברר שגם לבנוני שקשור לסעודיה בתוך הסיפור הנורא הזה והבנדוד של ביבי גוזר קופון על הכל, תהיה פה חקירה! ואם צריך נעבור לגור ברחובות. עד שזה יקרה. אתם תשתפו ואני מבטיח להגביר בימים האלה הילוך באופן משמעותי למרות שזה מסכן אותי ממש, כי ביבי הולך גם על הראש שלי אבל זו המדינה שלנו וצריך להילחם עליה וגם לעשות מעשים עוד יותר אמיצים כי אין ברירה. וגם אבקש ממכם שתתנו יד. בבקשה תתעדכנו פה כל יום. ואני מבטיח לעדכן. ובינתיים:צפו במה שאמרתי אצל אורלי וגיא. ובנוהל הרגיל שלנו: ***שתפו*** בכל הכח.

פורסם על ידי ‏‎Eldad Yaniv‎‏ ב- יום שני, 5 בדצמבר 2016

לדבריו, "בכסף שלנו, במימון מפלגות, במס שאנחנו משלמים בעבודה קשה ורבים-רבים בקושי שורדים את החודש, ביבי מממן סטטוסים נוראים ושקרים זוועתיים נגדנו. ביבי הפך את עמוד הפייסבוק שלו לשקר אחד גדול".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.