רביב דרוקר פותח פה על ישי: "שמאלני, ריק מתוכן" • על דרעי: "קמפיין בושה וחרפה"

תחקירן ופרשן ערוץ 10, רביב דרוקר, חשף בריאיון למוסף סוף השבוע של 'מעריב' רבות על מאחורי הקלעים של הפוליטיקהף וכן פתח פה על חברי הכנסת של ש"ס ובמיוחד על אלי ישי.

על דרעי אמר רביב (שכזכור העלה בתחילת הבחירות בתכניתו פרק מיוחד על שיבתו של דרעי לפוליטיקה): "הוא בתקופת שפל של הקסם שלו. לפני הבחירות הוא אמר לי, 'אם לא נעשה כלום, נביא 14-13 מנדטים'. אני חושב שהוא חשב דברים מסוימים על האימפקט והקסם שלו שלא הוכיחו את עצמם. הסיבה לכך היא שהיו יותר מדי דיבורי דרעי בלי מעשי דרעי. הפעם אחרונה שהוא עשה משהו – לא משנה מה – הייתה לפני 14 שנה. בסוף, פוליטיקה היא עשייה. הקמפיין של דרעי היה חרפה ובושה. קמפיין של ייאוש".

דרוקר לא חוסך ביקורת על אלי ישי אותו הוא מכנה 'שמאלני מתחזה לימני' : "בעיניי ,אלי ישי הוא הפוליטיקאי הכי ריק מתוכן שהכרתי. מה אני אגיד לך, שהוא ישב איתי ואמר שהוא שמאלני? בשיחות סגורות הוא העיד על עצמו יותר מפעם אחת שהוא שמאלני. אני לא יודע אם בשיחות הסגורות האלה הוא אמר אמת", ציין דרוקר והמשיך להצליף: " הוא אחד השרים המאכזבים שהיו פה, אחד הפוליטיקאים הפחות מלאי תוכן, בלשון המעטה. רודף כותרות סנסציוני. בכל פעם הוא צץ עם כותרת רק כדי להיכנס ליומן הצהריים. בדקנו מה שר הפנים עשה בקדנציה ואתה רואה כמעט אפס מעשים, רק הצהרות. בסודנים הלך לו קלף מבחינתו. בסדר. אבל יכולות הביצוע אפסיות. תאמין לי, הקונצנזוס על זה במערכת הפוליטית מאוד גדול".

דרוקר מודה ומתוודה שהתקשורת ברובה שמאלנית, "'ידיעות אחרונות' וישראל היום מגמתיים", הוא אומר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.