רבין העיד: "לופוליאנסקי לא לקח שקל אחד שוחד"

 "הוא לא לקח שקל אחד שוחד ביום הבחירות", את הדברים הבאים אמר היום מאיר רבין שהתבקש על ידי בית המשפט למסור את גרסתו בפרשיית הולילנד, רבין היה אחד העצורים שכיכבו בפרשה שכבר שקעה אל המצולות.

 "הדבר לא היה ולא נברא".הבהיר רבין, לדבריו: הוא סיפר לדכנר על כוונתו של לופוליאנסקי להתמודד על ראשות העיר, ונראה שדכנר ביקש להעצים את סיפורו ולכן הוסיף סיפור על שוחד אישי לתרומות הלגיטימיות שהעניק ליד שרה לאורך השנים.

 על המכתב ששלח לו דכנר, לכאורה  הסדיר עם לופוליאנסקי שדודו אמסלם יועמד לדין משמעתי ויינזף.  רבין גרס, כי מדובר במסמך מזויף שאינו נושא תאריך, שוודאי נכתב רק בשנת 2010. "אני יושב עם שמואל כל בוקר. הוא צריך לכתוב לי פתק ועוד לשמור אותו?", הוא שאל.

על אלי שמחיוף אמר רבין, "כי הוא ביקש מסגן ראש עיריית ירושלים לשעבר לפרוט עבורו צ'קים ב-20,000 דולר. מדובר בצ'קים שקיבל רבין מקופת גמילות חסדים כדי לסייע לדכנר, הוא טען. "אחד הדברים שהכי קשים לי זה לראות את אלי יושב כאן בגלל שהוא עזר לי", . בשבילכם הוא סגן ראש עיריית ירושלים, בשבילי הוא חבר אישי. גם אם הוא היה שר הביטחון הייתי מבקש ממנו".   "לא היה שום שוחד לשמחיוף, וכי דכנר נתן מתנה של 5,000 שקל לחתונת בנו – סכום רגיל מבחינתו. "הוא היה האבא של הלארג'ים בעולם"..

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.