רבי אמנון במתקפה על התחנות החרדיות (וידאו)

במהלך דרשה שנשא רבי אמנון יצחק, הוא תקף בחריפות את תחנות הרדיו החרדיות על מכירת "הקמעות" החדשים של מרן על גבם של משפחות הנזקקות, צפו { "הכל חרטא ברטא" }

במהלך דרשה שנשא רבי אמנון יצחק, הוא תקף בחריפות את תחנות הרדיו החרדיות על מכירת "הקמעות" החדשים של מרן על גבם של משפחות הנזקקות, "איר איך הרב עובדיה לא השתמש בקמיע כדי לפטר את דרעי"? תהה מזכה הרבים.

"היום אנשים פתאים", המשיך, "הכל חרטא ברטא מאמינים, ועכשיו בכלל נהיה מסחרה ברדיו" , תקף הרב בסרטון בו מככב שדר התחנה אבי מימרן, כפרזנטור של הקמע החדש.

 

"מתחילים למכור כל מיני דברים של הרב עובדיה יוסף מנוחתו עדן ,אלה מוכרים את זה, עוד מעט ימכרו את הגרביים הנעליים והכסא, ועכשיו תשמעו על קמיע לכל דבר".

"מה הקמיע, קודם כל הוא טעות והם מודים שיש טעות בקמיע וזה יתוקן, דבר נוסף איך הרב עובדיה לא התפטר מדרעי בזכות הקמיע, איך לא גמר אותו עם הקמיע, ואם זה עוזר למה לתת בכסף, תנו לכולם ותבוא ישועה לעם ישראל

"אנשים פתאים, למעלה מעשר מליון לקחו ברדיו מאנשים מסכנים שאין להם כלום, התורה ציותה תמים תהיה עם אלוקיך, לא יאומן כמה אפשר להיות פתי מאמין לכל דבר", מספר.

"הרב עובדיה היה מלגלג על כל אותם הפתאים, וכעת בבית יוסף נהפכה למשפחה עניה, אין להם כלום רחמנות, מוישי לקח את כל הכסף לא השאיר כלום. נאלצים להפוך את הבית למוזיאון", התלוצץ. .

לסיום רבי אמנון ממליץ לתלמידו: "אל תהיו פתאים, צריך לדעת היהדות לא ניתנה בשביל לפרנס אנשים, אלא כדי לעזור ליהודים, אבל מה לעשות פתאי יאמין לכל דבר".

19 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אשרינו שזכינו למרן פאר הדור והדרו מרן הרה"ג אמנון יצחק שליט"א

  אחד מצדיקי האמת בדורנו

  שסניק מפוקח |
  הגב
 2. רמת הגועל, הדחייה והבחילה מלראות את הדרך של מורשת ש"ס והרב עובדיה יוסף מתחילה- שהקימה בעבור החלשים, העניים והמקופחים בגלל עדתם- ואת מה שיצא ממנה בסוף…חבורת סוחרים, עבריינים מורשעים, רבני-צעצוע שלוקחים חלק פעיל בהצגה, מנופחים בכבוד עצמי(ואין על מה!) על חשבון המותג שיצרו לקהל: מרן עובדיה, ולא מספיק מה השתמשו בו בסוף ימיו לפי ראות עיניהם ומניעיהם הפרטיים, גם אחרי פטירתו המסחרה על המותג נמשכת ועל חשבון מי?…אותם האומללים, השקופים, המקופחים…ליבי יוצא אליהם ברחמים….כמה פראיירים יש רחמנא ליצלן…השם ירחם על עמו ישראל, שנשאר בלי רועה ומנהיג של אמת, אני עוד מקווה שכשהמלחמה תתחיל אתם תבינו סוף סוף, ואז תפנו לרועה הנאמן היחיד שנותר…שראוי באמת…כן…זה שזלזלתם בו ומאסתם בו, השמצתם, קיללתם, ביזיתם, השתדלתם בכל כוחם להשפילו, ולא עלתה בידכם! והצדיק עולה מעלה ומעלה ואתם ממשיכים לרדת מטה-מטה…והרי אם הוכיחם על מעשיכם הרעים! והנבזיים!-גם זה מאהבתו לבריותיו יתברך..וגם לרשעים…ולא כמו הטיפשים הטוענים בלי דעת, טעם או ריח: "לשון הרע", "שנאת חינם"..ושאר תירוצי היצר הרע שלהם…חבל עליכם…נגמר הזמן…כדי שתזדרזו…בעל הבית דוחק. כי לא חפץ במות הרשע…כי אם בשובו מדרכו הרעה ורפא לו…

  פזית |
  הגב
  • פזיזית הפזיזה מרגישים שאת משתייכת לקהילת הפסיכים "פז". תמשיכו ללכת בעקבות קורח הרשע ותבלעו איתו כולכם כשאר האדמה תפצה את פיה…. והיא תפצה. רחמנות עליך שטופת מוח.. הרי הטמא שלכם כבר 35 שנה ועד לרגע זה מנצל ולוקח כספים מאנשים תמימים תחת תוכניות דמה שטוטיות כדוגמת "מת כפליים" ועוד חרטות שונות ומשונות שניפחו את כיסיו של שר"י שרק אלוקים יודע לכמה מאות מליוני שקלים הוא כבר הגיע… והעצוב שבכסף הזה הוא עושה שימוש להכפיש לזלזל לקלל לפגוע לרמוס ולדרוך על כל העולם ואשתו. כמה שפלות להסתובב ערב ערב ברחבי הארץ בכל מיני אולמות נידחים ולנאום במשך שעתיים נאומי לשון הרע לקול צחקוקים ומחיאות כפיים של נבערים מדעת שיושבים ושומעים את הגיגיו הטמאים ומריעים לו.
   אבל חבל שאתאמץ… את אבודה כבר… מזל שיש מכם רק 26 אלף מטומטמים ופזיזים ששלשלו את הפתק פז.
   אגב כדאי לבדוק אולי שאר הפתקים ש"נגנבו" שולשלו בטעות למעטפותיה של קלינטון ובגלל זה היא הפסידה.

   פזיזית |
   הגב
   • פזיזית….לא צריך להרגיש…רואים מה שכתבת קבל-עם ועדה..ואין עדות טובה מזו כדי להוכיח את טענותיי 🙂 על הלשון הרע שכתבת עלי אישית-נו שויין, מעבירה על מידותיי ומודה לכם שלקחתם ממני את העבירות שלי והעברתם אליי את זכויותיכם 🙂 ומובן למה כל כך כואב לכם על שאנשים פשוטים(אך חכמים) שיודעים איפה להשקיע את כספם…בטח שלא בעלים של ערבה וקמעות מזוייפים(ונבלות וטרפות אם אנחנו כבר בעניין) 🙂 ונכון שאנחנו מעטים, אבל ברוך השם, שנאמר: כי לא מרובכם בחר בכם השם.. 🙂 וההיסטוריה היהודית גם היא מוכיחה שמעטים ויחידים הם אלה ההולכים בדרך התורה באמת ובלי חירטוטים ועבודה זרה…ומנצחים! וברוך השם האולמות מלאים, לא בנבערים מדעת(עוד לשון הרע על ציבור שלם), אלא מבקשי שמוע תורת אמת ותוכחת אמת, בתוך עיסת הגועל והשקר שיצרו עבורנו הערב רב באיצטלא דרבנן ר"ל…בעוונותינו הרבים.. ושיהיה ברור!- כי בוודאי מעולם לא שמעתם את הדברים המובאים בהרצאות הללו- דברי התורה שמביא כבוד הרב הם מהגמרא, חכמים, שולחן ערוך, צדיקים ואנשי מעשה לאורך הדורות, כך שמה שאתה מעיז לומר על דברים אלו שהם לשון הרע והגיגים טמאים-אוי לכם מיום הדין אוי לכם מיום התוכחה… לא אותנו אתם שונאים כל כך…אלא את השם יתברך אתם שונאים! ואת תורתו הקדושה ואת נביאיו וחכמיו!!! ואני מוחה בכם על רשעותכם ועל דבריכם הרעים! אז אל תתאמץ מתוק-לא תודה! ולידיעתכם, אנחנו 28 אלף..כמניין "כח" להשפיע  והאמת בסוף תנצח! שנאמר ותשחק ליום אחרון.

    פזית |
    הגב
   • פזית יקרה
    אני מסכימה איתך בכל מילה!
    ולטיפש שהגיב נגד תגובתך אני רק יכולה לאמר שבעצם התגובה הריקנית והבזויה שלו הוא חיזק את דבריך והוכיח לעיני כל מה הוא ואיזה חינוך הקנו לו "רבותיו"

    תודה על הברכות הנפלאות. ברגע זה העברת את כל הזכויות (שאני בספק אם יש לך) אליה.
    ובגאווה גדולה אומר שגם אני נמנית על השפויים שתורמים לארגון שופר. ולא כטמבלים כמוך שמלבד לשחות עם הזרם וללכלך את הפה בשם מרן ותורתו לא יודעים כלום.

    להבא אם אתה כל כך מתפוצץ מתגובה יפה ושנונה של בת קהילות פז, לך לשתות כוס מים קרים במקום להשפיל את עצמך בתגובה אכולת קנאה ומעוררת רחמים.

    שלי יוסף |
    הגב
 3. מימרן? פרזנטור?!
  חחחחחחחח
  כמה צפוי. צריך טמבל בשביל לפרסם שקרים.
  העבודה הזאת תפורה עליו

  כנרת |
  הגב
 4. אוי למי שמדבר נגד כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א מוחה בך ! תתבייש .

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. זה לא חדש הרב מוצפי ועוד אחרים רבים זועקים על זה כבר שנים. ולמגיב אליהו הרשע מרושע שמור פיך טמא

  אלדד |
  הגב
  • לא קשור לחדש או לא תמיד צריך לתת זעקה

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
  • אליהו, הגיהנום קטן עליך כנראה, אתה אני רואה אותך עפר תחת רגליו של הצדיק הרב אמנון יצחק. אני מוחה בך מחאה נמרצת

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
  • אליהו. אתה עובד אצל מימרן או אצל דורעי?

   בכל אופן אתה כנראה מתכוון שהוא מגלה את כל החרטטנים בדורנו. בזה הוא אלוף!
   ועובדה עד עכשיו איש לא סתר את דבריו.
   כי עם אמת אי אפשר להתווכח!!!

   כנרת |
   הגב
  • מסכן שכמוך מרחמת על נשמתך.מי שיוצא נגד מזכה הרבים טין לו חלק חא לעולם הזה ובטוח לא לעולם שאתה אומר חרטא.תיכנס לגוגל ותיראה איפה אנשים כמוך שדיברו על רבינו הקדוש.נמצאים עכשו. כח מה שצפה רבינו התקיים ב"ה .הגויים יודעים לכבדו יותר מהיהודים עולם הפוך .רבינו תקע בשוםר גדול לחרותינו .משה רבינו של דורנו אשריינו שזכינו להיות צואנך.

   מרים אדרי |
   הגב
  • אני מוחה בך, אויי לך מיום הדין!!

   אני מוחה בך, אויי לך מיום הדין!! |
   הגב
 6. הציבור מטומטם אז שהציבור ישלם ולא סתם מטומטמים זה רק מוכיח שהמאכלות האסורות וכל השחיטה התעשייתית אכן משפיעה עם הציבור לא מצליחים להוציא תלמידי חכמים יראי שמים כמו בדורות הקודמים. ה' ירחם איזה דור אטום ויתום מזל שיש עוד רב צדיק כזה כמו הרב אמנון יצחק שליט"א שבאמת איכפת לו מהציבור כבר 30 שנה אם לא יותר שעושה רק למען הציבור ומי שמכיר אותו אישית יודע שהכול למען ה' יתברך ולהציל יהודים באמת ובתמים! אני אישית עוד לא ניתקלתי ברב כזה שמבצע מה שהרב אמנון יצחק שליט"א עשה בכל השנים

  יראה |
  הגב
  • כל מילה של מרן הרה"ג אמנון שליט"א חקוקה בסלע

   תלמיד מרן שליט"א |
   הגב
 7. בס"ד
  עשו עבודה זרה מהרב עובדיה יוסף. אשרי הרב אמנון יצחק, כל הכבוד

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב