מה חושב רבי אמנון יצחק על הידברות? צפו

בצל המאבק בהידברות, עלה לרשת הרצאה בה תקף בחריפות את ראשי הארגון החרדי. צפו

בצל  המאבק כנגד הידברות, עלה היום לרשת הרצאה שפורסמה בעבר בה תקף בחריפות את ארגון הקירוב החרדי.

"עד שהגיע הארגון הזה החזרנו מיליון יהודים בתשובה, עכשיו רוצים להפוך את בעלי התשובה לחלשים ורדודים צופי טמבלוויזיה" , תקף בשעתו. כן השווה בין הידברות לאנשי המזרחי שניסו להיות גשר בין החילונים לחרדים, "היום הם מנסים להידבק לחרדים ולהחזיר בתשובה".

הרב אמנון יצחק המשיך ותקף את "הרב הזה" שאמר בראיון ל'ישראל היום' שהוא לא מתכוון להחזיר בתשובה, הוא רק רוצה להחליף דעות, "הוא ישב עם דר' דינה במשך חמש שעות במטוס  אחד ליד השני והחליפו דעות, היא לא החזירה אותו בשאלה, והוא לא החזיר אותה בתשובה – ורק הוא שכח את המשנה שאומרת 'לא ירבה שיחה עם האשה וכ"ש באשת חבריו'.

הרב אמנון יצחק חשף באותה דרשה כי עלה בעבר למעונו של הגר"ח הגר"ח קנייבסקי, ושאל אותו לגבי ההיתר לצפות בתכני יהדות בטלוויזיה, "הוא אמר כי על בעלי תשובה להוציא את הטלוויזיה מהבית, וכי אין שום היתר לצפות במכשיר הטמא".

8 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. האיש הזוי

  הרצאה אחת שלו יותר מכל המשגיחים? שיושבים שעות ולומדים, והחליט שהוא טוב מהם. זה מראה מי האיש ואת שיגעון הגדלות שלו. ועל זה נאמר רפואה שלמה….

  בחור ישיבה |
  הגב
 2. הרב אמנון יצחק גדול הדור

  הרה"ג אמנון יצחק גדול הדור.
  כמעט היחיד שבדור שמוכיח את העם, ולא מורח את התורה בשוקלד.
  אני מןחה נגד כל מי שיוצא נגדו!!!
  היום יבוא ותראו מי זה הרב אמנון יצחק.

  יהןדי |
  הגב
 3. הקנאה התאוה והכבוד

  מי שרצה להקים ערוץ טלויזיה בעצמו ונכשל. זוכרים קרא לו חרטא tv. נשאר רק עם החרטא. ואכול קנאה נוראה מבזה גדולי ישראל הספרדים והקדיח תבשילו. מזלזל יום יום בגדולי הדור מלבד האשכנזים כי חושש מנקמת תלמידיהם. הספרדים מה לעשות שותקים ומחרישים לצערינו. הגיע הזמן להכריז עליו צא ממחנינו בעל מחלוקת ואפיקורס.

  יוסי |
  הגב
 4. הרב אמנון יצחק

  תודה רבה לך הרב אמנון יצחק, אתה רבי המובהק [או שאפשר להגיד כל המשגיחים בישיבות הכי גבוהות וכל רבני תנועת המוסר. שאתה מביא תורתם. ומחזק אותי ללמוד כמו שלא למדתי אף פעם]. מי שחושב שאתה עושה זאת מתוך קנאה ניכר שהפוסל במומו פוסל. ועוד לא עוקב אחרי ההרצאות שלך במשך שנים כמוני. ובא ורואה רק מהאמצע. כי כתבות כמו זה המופיע באתר זה מראים רק "מתקפות" שלך [שאלו זעקות לתיקון לא רק החילונים אלא תיקון עולם התורה המעוות המוחזק כביכול על ידי חרדים. שעל זה אמר הקב"ה "ותופסי התורה לא ידעוני". וחבל שכמעט רק אתה זועק בקולי קולות. ויש עוד הרבה שזועקים בשקט. והנה הרב שטרנבוך בעבר זעק את הזעקה הזו, הרב בנימין וואזנר זעק זעקה זו והיום גם הרב מוצפי- נראה כמה זמן הוא יחזיק] ולא מה שאתה מחזק ומחזיר בתשובה יום יום מסביב לשעון. ולכתב: יש גם היום תגובה של הרב לגבי הדרדרות חדשה באותו ערוץ יוטיוב שלקחתם סרטון ישן זה. הנה הקישור: https://www.youtube.com/watch?v=5SG1GUpNofo זה מתאריך 19.6.17

  תודה |
  הגב
 5. די עם האיש הזה

  הקנאה לא רק מדברת מתןך גרונו היא כבר שואגת מגרונו
  האיש הזה פאסה מזמן,נתקיימו בו דברי המשנה הרודף
  אחר הכבוד הכבוד בורח ממנו…

  שימי |
  הגב
 6. הרב אמנון יצחק אמת אמת אמת

  הרב אמנון איש אמת לא מוותר אפילו לעצמו מחמיר מאד צדיק אמת ולא נושא פנים לשקר גם אם זה מבני ביתו או מגדולי הדור אמן אני ובני ביתי נהיה כמוהו ובחלקו נזכה אמן

  ברוך |
  הגב