רבי אמנון לועג לדרעי (וידאו)

רבי אמנון יצחק על "סערת הספרים". "אז מה אם אין ספרים של אביך בישיבה, בגלל זה צריך להגיד לבחורים לצאת מאותה ישיבה"? ומה הוא חושב על דרעי? צפו {"אחרי שיחזור הביתה לא ישאר הרבה מש"ס"}

"גם גדולי עולם כהרב עובדיה יכולים להיכשל", במילים אלו תקף הרב אמנון יצחק את חורשי רעתו שלטענתו "הסיתו נגד הרב אמנון באוזני הרב עובדיה".

בשיעור שנשא למאות איש בדימונה התייחס הרב יצחק לדברים שאמר בשעתו הרב עובדיה יוסף כנגדו ואמר: "אז הרב עובדיה פלט כמה דברים".

רבי אמנון התייחס לדברים שמסר בדרשתו השבועית האחרונה הראשון לציון הרב יצחק יוסף, על כך,"שאין בישיבות ספרדיות ספרים של מרן", "שמעת מה עשה, אמרו לו שאין את כל הספרים של אביו, הורה לבחורים כולם לצאת מהישיבה", סיפר הרב יצחק.

הרב אמנון המשיך, "הוא רק שמע בתקשורת וכבר השתולל, זה סיבה לעקור תורה מהישיבות?, למה התורה היא נחלתך?", אמר הרב יצחק על דברי הראשל"צ הרב יוסף.

"אז מה אם אין ספרים של אביך בישיבה, בגלל זה צריך להגיד לבחורים לצאת מאותה ישיבה"? זה השתלטות על הציבור הספרדי", הוסיף.

צפו בדבריו (בדקה שעה ו-32 דקות בוידאו)

לסיכום התייחס רבי אמנון לחקירה על דרעי ואמר: "אחרי שדרעי יחזור הביתה לא ישאר הרבה מש"ס".

17 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ואני עושה הלל ביום העצמאות דווקא נא בעיני החרדים הצבועים
  בגלל שאני נגעל מהשחצנות והצביעות שלהם ושל תלמידי החזון איש אלק שנשותיהם פרוצות ממש וזורקים בנים ובנות ממוסדות תורה כשמפנקים עצמם במכוניות פאר

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. עולם התורה הספרדי בלי מרן כאילו בלי לב
  בכל מקרה דרקי ואמנון אני מתעב שניכם

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. כל הכבוד לאתר קוקר שמביא דברים אמיתיים שסוף סוף מישהו אומר

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. נוכלוף דרעקי הפושע האכזר והמושחת לא מבזבז זמן, אכול וחטוף כי מחר הולכים לכלא….

  אחמד בוסו אבידן |
  הגב
 5. הרש-לץ הגזים!

  מספיק!

  אל תכפה את דעתך על הציבור הספרדי כי זה מתחיל להמאס

  ג |
  הגב
  • הרשלץ מינוי פוליטי של דרעי

   מה ניתן לצפות מהרשלץ?

   הבוס דרעי קובע לו הכל

   נכון מאוד |
   הגב
 6. אשרינו שזכינו בדור יתום זה למרן פאר הדור רבינו אמנון יצחק שליט"א

  אשר מדריך אותנו ומציל אותנו מן הרשעים הרבים ששולטים על הציבור ברודנות ובכפייה ומדרדרים ומטמאים ומחטיאים את עם ישראל ועושקים וחומסים את העניים כפי שכתוב בזהו"ק על המנהיגים באחרית הימים, ה' ירחם.

  תלמיד מרן |
  הגב
 7. המטקבק של דעשס מציף כאן את האתר עם שמות בדויים.

  כדי ליצור מצגי שווא.

  כך נוהגים נוכלי ומחבלי דעשס |
  הגב
 8. אתר קוקוריקו כל מי שידבר נגד שס אתם מעלים אותו על נס כאילו מישהו סופר אתכם אךךךך כמה שאתם שקופיםםםםםםםםם בנתיים אריה דרעי עובד ועובד קשה בישביל הציבור מה שאחרים לא היו עושים ב109 קדנציות חברה תבדקו לפני שאתם כותבים מה עושה שס בכל ערי הארץ אל תשכחו שמשרד הפנים נמצא בידי שס וגם בארצי אנחנו רק שסססססססססס הולכים בגאווה אחרי רב רבותינו הספרדים ומרן זיעא בראשינו

  דניאל |
  הגב
 9. אלדד, תגיד אתה מבין בכלל על מה אתה מדבר? הרשע הזה כל דרשה שלו רק מבזה את כל גדולי ישראל. אני לא מבין למה לא שמים כותרת נכונה, משהו בסגנון של:
  המנוול ממשיך בנוולותו, או החמור ממשיך לנעור. רשע מרושע בלייעל שמבזה את כל הרבנים ואת מרן, מסית אנשים פשוטים נגד כל הרבנים, מחלל שם שמים, גורם לנזקים שלא יתוארו במילים.
  אבל תכלס, כל מי שמחובר לקבוצת הווטצאפ של העדר של אמנון, יודע שכל פעם בדרשות שלו, 90 אחוז זה העדר של האהבלים שממשיכים לתמוך בו.
  אם הוא רץ היום לבחירות, הוא מקבל 100 קולות והכל של אשתו לא בפנים, כי גם היא לא תבחר בו. מסכנה תקועה עם הטיפוס הזה.

  מידד |
  הגב
 10. איך אפשר לשמוע דברי בלע כאלה.
  כמו שגוי – לא תבזי ארמאה באפי – אל תבזה גוי בפני גוי אחר. כך גם יש בעלי תשובה עמי ארצות שאסור לתת להם במה. יורים בבני תורה ברשעות ובתיעוב.
  מהגרוע שבאויבנו . שרי

  שולם. צ |
  הגב
 11. מזעזע! הוא אומר שהרב עובדיה אמר דבר נגד התורה, כשהוא אמר שצריך להשפיל את אמנון יצחק. ולכן הוא אמר בתנועות יד כאלו חלשות, כי הוא הרגיש שהוא אומר דבר נגד התורה.

  מזעזע!!!!

  תלמיד מרן |
  הגב
 12. אתם מציגים את זה באתר לא בצורה מדויקת בכלל..אנשים עלולים לחשוב שהרב אמנון דיבר בזילזול לפי איך כתבתם. לכן כדאי לראות את כל הקטע מיתוך ההרצאה

  אלדד |
  הגב