רבי אמנון עושה קרקס מהילרי קלינטון (וידאו)

מזכה הרבים הרב אמנון יצחק, התייחס במהלך הרצאתו השבועית לתוצאות הבחירות בארה"ב המפתיעות. צפו {"הבושה אכלה אותה" }

מזכה הרבים הרב אמנון יצחק התייחס במהלך הרצאתו השבועית לתוצאות הבחירות בארה"ב המפתיעות שהיכו את העולם בהלם וכתש את המעומדת הדמוקרטית הילרי קלינטון שליגלגה על טראמפ ובסוף יצאה בבושת פנים, "אוי לאותה בושה, גב' קלינטון, יום לפני הבחירות היתה בטוחה שזה אצלה בכיס", סיפר בהרצאתו,

"היא לגלגה עליו, שעוד מעט היא תטאטא אותו להיסטוריה, ורגע אחרי היא אפילו לא העזה לצאת לקהל מהבושה, היא  שלחה מישהו להגיד שהיא מודה לכולם והתוצאות יהיו רק מחר".

רבי אמנון יצחק המשיך ואמר, "הבושה אכלה אותה היא פרצה בבכי ללא הפסקה. היא  עכשיו מתרצת שאם היתה מתאמצת בכמה  מדינות אז הייתה מנצחת, ועכשיו היא נכוותה מהחופה שעושים לדונלד טראמפ".

צפו

"אם היו מודדים לה את הלחץ דם", הוא סיפר, "היו רואים מה זה התפרצות של חום,  מרוב הצער  שפספסה את הבחירות", אמר הרב יצחק "אבל בעוד 4 שנים אולי היא תרצה לרוץ אם היא תחיה והפרקינסון יעלם".

9 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. שיסתום את הג'ורה שלו לא מעניין אף אחד מה המגלומן הזה אומר

  יהודה |
  הגב
 2. זה לא קרקס, פה הוא פשוט הסביר בפשטות, מה הכוונה שאדם יכווה מחופתו של חברו, שאדם יעלה למעלה ויראה מה היה יכול להשיג, ולעמול פה ולא עשה יצטער על זה מאוד מאוד, ובזה הוא נתן את הדוגמא של קלינטון שאמרה אם הייתי עושה כך וכך אז הייתי מנצחת, ככה גם כל יהודי ויהודי, שלא עשה מספיק יגיד, וואי, איך פספסתי אם הייתי עושה כך וכך הייתי כמוהו, וככה יצטער מאוד, וזה נקרא נכווה מחופתו של חברו. במקרה הזה קלינטון מדונלד

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. הרי גם אמנון המשוגע אמר שיהיה לו דו ספרתי, ובלילה בלילה, הוא בכה והתפדח לגמרי מהשקרים שלו. אז הוא יודע טוב על מה הוא מדבר.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • הריני מצטרף למחאה ומעתיק אותה כאן, ומויף שהרב אמנון קיבל 28000 קולות לאחר מרמה וזיופים קשים מצד מפלגת המרמה.

   מוחה בך מחאה נמרצת, כל כך הרבה שנאה שאבדת גרם של אמת. יום למחרת הוא התחיל כבר לתת שיעורים, והמשיך בשגרת ימיו, אבל כמובן את שונא אותו, אז זה לא משנה מה יגידו לך עליו, אתה שונא אותו וזהו. אוי לך ואוי לנפשך. על אותו דרך אני גם מוחה באנונימי שמעליך שגם נוהג בליצנות כמוך שלא רואים פני שכינה. מרוב הליצנות שלכם אתם כבר מאמינים למה שאתם כותבים. ראה את המשתמש האנונימי הראשון מה רשם אתה וחברך לליצנות, ותבין שאתם מה זה תיכוו מחופתו של הרב אמנון יצחק שליט"א, ששם עליכם פס ענק, ופשוט צודק בכל מה שאומר, ומוכיח בשער, ולא שם לב לפרחחים כמוכם, שאין לכם גרם של תורה.

   מצטרף למחאה |
   הגב
 4. גם אתה לא יצאת לקהל אחרי שהפסדת בבחירות של לחם בשקל, וטמנת את הראש באדמה עמוק עמוק,
  כשהתברר שלא היה לך כח ולא להשפיע.

  גד |
  הגב
  • מוחה בך מחאה נמרצת, כל כך הרבה שנאה שאבדת גרם של אמת. יום למחרת הוא התחיל כבר לתת שיעורים, והמשיך בשגרת ימיו, אבל כמובן את שונא אותו, אז זה לא משנה מה יגידו לך עליו, אתה שונא אותו וזהו. אוי לך ואוי לנפשך. על אותו דרך אני גם מוחה באנונימי שמעליך שגם נוהג בליצנות כמוך שלא רואים פני שכינה. מרוב הליצנות שלכם אתם כבר מאמינים למה שאתם כותבים. ראה את המשתמש האנונימי הראשון מה רשם אתה וחברך לליצנות, ותבין שאתם מה זה תיכוו מחופתו של הרב אמנון יצחק שליט"א, ששם עליכם פס ענק, ופשוט צודק בכל מה שאומר, ומוכיח בשער, ולא שם לב לפרחחים כמוכם, שאין לכם גרם של תורה.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב