רבי אמנון תוקף את הרב מזרחי: "הוא בזוי, בלי זקן"(וידאו)

לאחר שהמרצה מארצות הברית, הרב יוסי מזרחי תקף את הרב אמנון יצחק וכינה אותו בכינויים "לא מחמיאים", החליט הרב אמנון להשיב לו מנה אחת אפיים. צפו {מלחמת המרצים}

לאחר שהמרצה מארצות הברית, הרב יוסי מזרחי תקף את הרב אמנון יצחק, וכינה אותו "בכינויים לא מחמיאים", החליט הרב אמנון להשיב לו מנה אחת אפיים.

בדרשתו היומית תקף רבי אמנון את מזרחי, "היצר הרע מפתה את הטיפש יוסי מסרחי שע"י מראהו הוא יהיה יפה וימצא חן בעיני הבריות, הוא צוחק עליי שיש לי זקן ואני תופס ככה את הזקן מדי פעם, הוא לא יכול לעשות ככה אין לו זקן אין לו מה לתפוס הוא יכול לתפוס את השיניים".

רבי אמנון ציטט בדרשתו את החפץ חיים: "הדבר באמת בהיפך שהדרת פנים וזקן וגם החן שימצא לפי דעתו הוא רק אצל אנשים וסכלים, אבל אצל אנשים חשובים אדרבה יתגנה יוסי מסרחי בזה, נבזה הוא בלבם עבור, זה, אתם שומעים הח"ח קורא לו בזוי, אתם יודעים לא נותנים עליה לאדם שאין לו חתימת זקן, בנו של ה"ח מעיד שבזקנותו לא שמע טוב והתקרב לבימה לשמוע קריהת התורה ולפעמים היה מסתלק, וכשנשאל לפשר מעשהו ענה לפעמים נותנים עליה למישהו ללא זקן לכן אני לא יכול לשמוע אחד כזה שעולה לתורה"

לסיום, סיכם רבי אמנון, "תראו איך נראים כל המרצים מגולחי הזקן, הכל זה חרטא, הם מואסים במצוות השם, לא אני אומר, זה אומר החפץ חיים, תקראו אתם".

5 תגובות

 1. כל כך מאכזב הרב מזרחי..הערכתי אותו עד שיצא על הרב אמנון יצחק.אני הייתי מפחד במקומו של הרב מזרחי לא פשוט לפתוח את הפה נגד גדול מחזירי התשובה בעולם

  רון |
  • צ ה " ל = צואה הדומה לזבל.
   וע"ז לראות ולקנאות? זה פשוט מסריח עד לשמים

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
 2. חבל ששני אנשים שבעיני מוערכים. רבים ומתגוששים ביניהם , במקום להפנות האנרגיות כנגד החילונים וכו'

  אני בצער גדול |

Comments are closed.