"רבם דקרו"!• צפו בכותרות העיתונים, הבוקר, על הפגיעה בגראי"ל שטיינמן

עיתוני הבוקר (ה') מתייחסים בצורה רחבה לפגיעה המזעזעת אמש בגראי"ל שטיינמן, כאשר פרץ אברך צעיר לביתו והחל לטלטל אותו באלימות ולצעוק עליו.

'יתד נאמן', עיתון הבית, מקדיש למקרה המזעזע כותרת ראשית שחורה משחור, "רבם דקרו", ומתחת לזה כותרת באותיות אדומות צועקות.

גם ב'המבשר', 'המודיע' וגם בישראל היום התייחסו למקרה.

'משפחה' בכותרת הגג שלו זועק: "הלם", ומוסיף מאמר דעה של משה גרילק עורך העיתון, שמאשים בהסתה הנוראה נגד הגראי"ל שטיינמן את עורך יתד נאמן לשעבר, נתי גרוסמן.

"שעה טובה" בכותרת: "זעזוע".

בעיתון 'בקהילה', הקדישו רק טור דעה מרומז על המקרה ולא ידיעה בפני עצמה.

צפו בכותרות העיתונים:

IMG-20131024-WA0006 IMG-20131024-WA0011 IMG-20131024-WA0015 20131024_102439IMG-20131024-WA0026IMG-20131024-WA0017 IMG-20131024-03943 IMG-20131024-WA0022 IMG-20131024-WA00215268bbe978f0bb19IMG-20131024-WA0005

יתד 66נאמן

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ליטאים לא יקרים מה שבישלתם תאכלו
  חינכתם להערצה עיורת לחכמיכם ולזלזול בת"ח שקצת שונים מכם
  אומר לכם עוד שאתם תאכלו הרבה דרעק מהסוג הזה

  בוזגלו ס''ט גאה |
  הגב
 2. האלימות מהאברך שתקף מרן אתמול בבוקר, הוא משום שלקחתם (צ"ל שגנבתם) הרבה מהזמן היקר של הזקני הדור, בשביל הבחירות של הציונים ימ"ש, וכולו לשם שמים!!! אבל זה לא לשם שמים של הקב"ה רק לשם שמים של השטן וחביריו.

  תדעו: שהיום יש קיטרוג גדול בשמים על הביטול תורה שגרמתם לגדולי הדור, ובחורי ישיבה, ואברכי הכולל, ובפרט הביטול תורה שהי' בעד הבחירות הטמאות הציונות ר"ל.

  חז"ל אומרים ותלמוד תורה כנגד כולם!!! ולא כתוב בשום מהראשונים או פוסקים "שהבחירות דוחה תלמוד תורה" ולמעשה הקב"ה המנהיג את העולם הראה לכם שלא הצלחתם בירושלם וכו' והרה"ג ר' שמואל שליט"א כן הצליח יפה יחסית.

  תתביישו לכם על הביטול תורה שגרמתם לאלפי בני תיירה
  תתביישו לכם על המחלוקת שגרמתם ביו גדולי ישראל
  תתביישו לכם על השקרים שגרמתם
  תתביישו לכם על הגניבות וכו' ועל דברי חוצפה נגד הגדול הקדוש מירושלם.
  תתביישו לכל על ה"חילול השם" הנורא שגרמתם בארץ ישראל ובכל העולם כולו. אצל החילונים לא ראינו מחלוקת כמו שהי' אצלכם ובאלו שכמותכם הנקראים "חרדים"
  על חילול שם שמים ברבים אין מוחלין לו ר"ל.

  עד לאיפה היגעתם ?אתם באמת חרדים? תזכרו: י-ש דין וי-ש דיייין העולם "אינו" הפקר כמו שאתם חושבים. ליטאים – עברתם כל הגבולות!

  למי שמוחו בקדקודו מבין שכל רגע, שני', ודקה, של הזקני הדור המנהיגים אותנו לקראת ביאת המשיח, חשוב בשמים, ולמה בזבזתם זמנן של הגדולים על שטויות כמו הבחירות? הי' צריך לעשות נגדכם מחאה רבתי! איך העזתם לעשות ככה לגדולי ישראל? ולנו.

  השבוע כבר הי' רעידת אדמה השביעית וכולם ישינים!!! למה? ומה אם כבוד התורה? של הרה"ג ר' שמואל אוירבאך שליט"א ומרן של כל בני הגולה ה"ה ר' חיים קנייבסקי שליט"א עד 120 הספר תורה החי? ומה אם כבוד התורה של מרן ר' חיים ה"ספר תורה החי" שיודע בעל פה כל התורה כולה!!!!

  הקב"ה מרעיד את הארץ כדי שנתעורר בתשובה שלמה מהר. אנחנו צריכים לעורר מאוד מאוד לשפר המעשים שלנו, כפי שכתוב בספרים הק’ – ובחסד הבורא ב”ה הוא לא החביא מאיתנו את הדרך להגיע ולהתקרב אליו.

  למה מבזים תלמידי חכמים ברבים בביטול תורה. לא עת לצחוק ח"ו, המשיח כבר בפתח אבל אנחנו כולנו צריכים לשוב בתשובה, לשם יתברך שמו, ולא לישון. אך ורק – ותשובה ותפלה וצדקה מעבירים את רוע הגזירה. נא לזכור לשפר הצניעות מיד!!!.

  יה"ר שירחמו אליכם מן השמים של השכינה הקדושה, ותזכו לשוב בתשובה שלמה בב"א.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • אתם אומנים בלהאשים אחרים בפסול שלכם, מה שאתם בדיוק ובמדוייק עושים אתם אומרים על אחרים, בשם הצביעות והשקר.
   אני לא משיב לאדם שמלא שקר בתוכו אלא כנגד ההסתה והצביעות למי שקורא את העוולה שכתבת. ועל מנת לעמוד על האמת לכל מי שקורא, נאמר ודאי שזקני הדור כולם כל מעשיהם לשם שמים הגר"א שטיימן הגר"ח קנייבסקי והגר"ש אורייבך שליט"א, ובויכוח שנוצר והיה צריך להכריע על המנהיג היחיד של הדור וכמו שאמרו חז"ל שמנהיג לדור יש רק אחד, א"כ על מנת לא לבלבל את הציבור ולא לגרום לקרע, פנינו לכלל הרבנים שיש בדורנו שכלל פשוט הוא בידנו יחיד ורבים הלכה כרבים, והכריעו רובם המכריע שהוא רוב בכמות ובאיכות כי הנהגת הדור מסורה לגר"א שטיימן,
   ואף אם יאמר העבד כי ברור לו כי האמת כמו היחיד ולא כנבחר הרבים, הרי בחינוך כתוב שאפילו האמת כיחיד מכל מקום רוצה התורה שילכו אחר הרוב עיין שם.
   ובבחירות ראינו גם כי רוב הרבנים הורו לתלמידיהם להצביע ג'.
   א"כ כל העומד מנגד הריהו עובר על הלכה ובפרט שכאן הדבר נוגע למנהיג הדור אז חמור הדבר שבעתיים.
   ממילא אין לשמוע או להטות אוזן כלל לכל דברי הבלע של אותם אנשים המזוהים עם עוברי התורה, והם בעלי המחלוקת
   שהרי לא נכנעו לרצונו ית' ובנו להם במה, ממילא כל טענה הנשמעת מהם לא צריכה מענה כל עוד הם בהפגנתיות לא כופים את ראשם להכרעת המנהיגות שהשם ית' ציווה.
   וכאן מתחיל כל השקר ונגמר, אתם בונים לכם כת חדשה עוקרים עצמכם מהתורה ממשה רבנו של הדור, ולכן אין לכם שום זכות להעיר שום הערה, כל עוד לא כפיתם עצמכם לדעת תורה אז אין לכם דעת תורה כלל אלא מיסודכם אתם בעלי מחלוקת הניצבים כדתן ואבירם, שהרי חלקתם על מי שהתורה הכתירה כמשה רבנו של הדור.
   א"כ לסיכום אנו ביסודנו כפופים למנהיג הדור ומקבלים עלינו הנהגתו, א"כ אנו מושתתים של יסוד היסודות, מכאן והלאה ודאי שיש לנו עוד מה לתקן ויש בנו חסרונות אך היות ויש לנו מנהיג הוא יורה והוא ידין ואליו נשמע וממנו נתקן עצמנו.
   אתם חלקתם עצמכם מן העדה, ממילא היסוד שאתם עומדים עליו הוא המחלוקת, כקורח ועדתו, שלקח עצמו, ממילא אין מה לשמוע לטענותכים, כי אין זה בגדר השואל את רבו על מנת להחכים אלא זו טענה, טענה כנגד הרב וזה חוצפתכם כי כן הוא דרכם של כל בעלי המחלוקת.
   והנה כל הרואה דבריכם רואה כי לעולם לא שאלתם אלא טענתם נגד והיינו כמו שאמרתי שזה משום שיסודכם יסוד המחלוקת, ולכן אין להשיב כי אין כאן שאלה אלא התרסה כנגד משה רבנו של הדור, אנו בין מבינים בין לא כופים עצמנו
   ודעתנו אליו.
   וכמובן לא שייך לומר תפסיקו עם השקר משום שהוא לחם חוקכם.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 3. למה לא כותבים את האמת, סתם לעשות רעש מכלום………הרי המשפחה פרסמה מכתב,למה לא פורסם?
  אלא מה????כנראה יש אנטרס מאחורי הסיפור!!!!!!!!

  גבי |
  הגב
  • עבר שטיפת מוח מאנשי הגאסטפו של עייץ ולא יכל להתמודד עם הצבעתו ג,
   מכתב המשפחה לא מעלה ולא מוריד

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב