רבנית הפייסבוק תארח את זמרת השנה

זעזוע ותדהמה בקרב חסידיו של רבי אמנון יצחק בשל החלטתה של הרבנית רונית ברש להזמין לאירוע באשקלון את הכוכבת החדשה במוזיקה הישראלית עדן בן זקן שמופיעה בפריצות. { "מחטיאה את בנות ישראל"}

זעזוע ותדהמה בקרב חסידיו של רבי אמנון יצחק בשל החלטתה של הרבנית רונית ברש, להזמין לאירוע באשקלון, את הכוכבת החדשה במוזיקה הישראלית עדן בן זקן – שנוהגת להופיע "בפריצות" וללא כיסוי הולם.

בן זקן תופיע מחר בהיכל התרבות אשקלון בשעה: 20:00 בערב חיזוק לנשות הדרום שיערך לקראת ערב יום הכיפורים בו תערוך התרת נדרים וסליחות עבור ציבור הנשים. מלבד בן זקן שקטפה את תואר תגלית השנה בגלגל"צ יופיעו לצידה שני יצהרי, צליל קליפי, ודנה לפידות.

חסידי הרב יצחק אמרו ל'קוקר', "כי ברש ממשיכה להחטיא את בנות ישראל והפעם עם זמרות השם ירחם עדן בן זקן, שני יצהרי, צליל קליפי ודנה לפידות, לא רוצים להגיד מה ההיסטוריה של כל אחת".

בן זקן התפרסמה בעקבות השתתפותה בעונתה הראשונה של תוכנית הטלוויזיה "אקס פקטור ישראל", בה הגיעה למקום השני.

היא זכתה להצלחה רבה לאחר יציאת אלבומה הראשון "מלכת השושנים" שקיבל מעמד של אלבום פלטינה וזיכה אותה בתואר "זמרת השנה" לשנת 2015 תואר בוא זכתה גם בשנת 2016.

הרבנית ברש שהתבקשה מספר פעמים להגיב על  ההופעות הנ"ל,  נוהגת שלא להגיב לדברים

15 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הרב אמנון יצחק צדיק הדור. לא נושא פנים לאף אחד ודובק בדרך האמת. לא נשארו אנשים כמותו בדור השקר הזה.
  אשריאנו שזכינו לצדיק כזה

  אב |
  הגב
 2. מי אלה הרבנים האלה שבאים לכנס טומאה יום לפני יום הכיפור??

  חיים |
  הגב
 3. זה מיועד לנשים חילוניות / מסורתיות לא לחרדיות. מה הבהלה?? עוד לא שמענו שנשים חטאו בגלל הרבנית אלא להיפך, בזכותה הרבה מאוד חזרו בתשובה וגילו את אור האמונה.

  אני כל פעם המומה לשמוע את ההתנגחויות של אנשי הרב אמנון במחזירים בתשובה. אתם פוגעים בעולם התשובה, זה עוון נורא!!!

  תמר |
  הגב
 4. לא יודעת מי זאת הרבנית הזאת. בכל מקרה, עדיף ללכת להופעה של עדן בן זקן מאשר להופעה של אמנון יצחק האפיקורס שהקדיח תבשילו והורס משפחות.

  יוני |
  הגב
  • וזאת אומרת בטוח בחורה יראת שמים עם מוח של ציפור. אבל אין הנחות ולכן אני מוחה בך בחטאך תמותי. וההופעה היחידה שלך שתראי זה משפטך לפני הקב"ה שיצאת נגד עבד השם. פלא שלא יתייבשו לך הידיים שרשמת מילים אלו

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 5. אמנון יצחק רע מתועב מסית ומדיח מרבה קיטרוג בעולם, ה' יסכור פי כל המקטרגים על עמו ישראל.

  אלעזר |
  הגב
  • ומה נשאר לי להגיד, קודם כל אני מוחה בך שיצאת נגד צדיק כדוגמאת הרב אמנון יצחק עבד השם מלאך השם. ולגבי "יסכור פי כל המקטרגים על עמו ישראל" אמן ואתה בניהם.
   ולגביכם קוקר אתם חושבים שלא שמו לב שכל מה שקשור לרב אמנון יצחק אתם שמים תחת כותרות חדשותיות? ולא תחת כותרת של "חרדים", גם על הזלזול הנסתר הזה תבואו בדין אמן

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 6. בקיצור רק כסף…רוצה ה"רבנית" הזאת…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב