רבני הפלג הירושלמי מפגינים כעת נגד "פירצת השיטור הרגלי" בקריית ספר

רבני הפלג הירושלמי מקיימים בשעה זו עצרת מחאה במודיעין עילית נגד "פירצת השיטור הרגלי" בעיר

רבני הפלג הירושלמי מקיימים בשעה זו עצרת מחאה במודיעין עילית נגד "פירצת השיטור הרגלי" בעיר.

במודעה שפורסמה הבוקר בעיתון הפלס נכתב: "כידוע לכל באי שער עירנו, בעת האחרונה נפרצה החומה, חומת עירנו עיר התורה בפירצה נוראה של הקמת 'נקודת משטרה' – מאורת פריצים בתוככי עירנו הקדושה, לטמאות ולסלק כל ריח תורה וקדושה מעירנו המעטירה, ולגייס מתנדבים מתושבי עירנו ח"ו".

עוד נכתב כי "בדרך זו זוממים לשבור את חומת ההתבדלות ואף להתשתלט ולהתערב בכל הנעשה בעירנו, וכאשר כבר זעקו והתריעו רבני העיר בעת הפתיחה".

בפלס מציינים כי "לא די בזאת, אלא שכעת הוסיפו עוד לייסד ולהעמיד את פירצת "השיטור הרגלי", אשר הוא פירצה גדולה ונוראה בתוככי מחננו, לקלקל ולטמא ולהחטיא את כל באי שער, ובפריצות וטומאה נוראה מסתובבים בכל רחבי עירנו ומשוטטים בתוך מוסדות החינוך כבתוך שלהם, ומטמאים את צעירי צאן קדשים ילדי החמד במעשים ובדעות".

המודעה בהפלס מדגישה כי "בדבר זה נשתנתה עירנו לרעה מכל ערי ארה"ק, שהיא המקום החרדי הראשון!!! שבו החלה פירצה זו.

במודעה נכתב כי על פי הוראת מרנן ורבנן נתאסף כולנו לעצרת מחאה אדירה בראשות גדולי ישראל ורבני העיר בשעה 8:30 בערב על פני רחבת מקום הפירצה במרכז המסחרי "חזון דוד" לזעוק להריע ולהסיר על מריע ולהשמיע קול זעקה גדולה אשר תשמע מסוף העולם ועד סופו.

במודעה מציינים את השתתפותם של רבני הפלג הירושלמי – הגאב"ד הגר"צ פרידמן, הגאון רבי ישראל יצחק קלמנוביץ, הגאון רבי דוד מינצר מראשי ישיבת כנסת יצחק חדרה, והגאון רבי אברהם יחיאל אונא תלמידו הנאמן של מרן רה"י זצוק"ל.

במודעה מציינים כי זו מערכה קיומית על ציביון העיר.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.