"הצלה למשפחות רבות" I רבני וראשי בעלזא בכנס מיוחד לרפואה והלכה • גלריה

יום עיון לרפואה והלכה לרבני בעלז – התקיים ב'היכל תורת המשפחה' בירושלים בהשתתפות עשרות רבנים ומורי הוראה של קהילת מחזיקי הדת בארץ ישראל ובראשם הגאון הגדול ר' חיים דוד שובקס, הגאון הגדול ר' שמאי קהת גרוס, הגאון הגדול ר' יוסף פלטיאל דירנפלד, הגאון הגדול ר' יוסף צבי רכניצר.

הכנס התחיל בדברי ברכה של הגאון הגדול הרב שמאי גראס שליט"א דומ"ץ מחזיקי הדת ובעמח"ס שבט הקהתי, בדבריו הדגיש את הנחיצות בידיעת המציאות לכל רב שפוסק בנושא של רפואה והלכה, ואת החשיבות של הרבנים שמקדישים מזמנם ולעזור למשפחות.
הוא העלה על נס את המאמץ של מרכז "תורת המשפחה" בראשות הרב יצחק מלבר יחד עם חבר מרעים, ת"ח יראים ושלימים, שהשתלמו במקצוע רחב של רפואה והלכה ומוסרים נפשם לעמוד לימין משפחות בסיוע ובהכוונה, בעצה ובתושיה, בארץ ישראל ובחוץ לארץ.
רבים הסתייעו על ידם דבר יום ביומו. ומשתדלים במסירת שיעורי הלכה ורפואה, לרבנים מורי הוראה מכל קצוות תבל, כשעל ידי כך, מקבלים הרבנים כלים ויכולת לפסוק לשואלים כדת וכדין על פי אמיתה של תורה, מוך הכרת המציאות על בורייה, ואשרי חלקם שזכו לכך.
במכתב המלצה נלהב שכתב הרה"ג ר' שמאי גראס שליט"א הדגיש את נחיצות וחשיבות הפעילות הענפה "שעניין זה הוא הצלה ממש למשפחות רבות, ואיך לך גמילות חסד יותר מזה".
בהמשך הקשיבו הרבנים לשיעורו הנפלא של הגאון הרב יצחק מלבר שליט"א מייסד ומנהל מרכז תורת המשפחה על החידושים והתקדמות הרפואה והשאלות ההלכתיות שעולות על שולחן מלכים.

תורת המשפחה (2)

תורת המשפחה (3)

תורת המשפחה (5)

תורת המשפחה (6)

תורת המשפחה (7)

תורת המשפחה (8)

תורת המשפחה עם רבני בעלז

תורת המשפחה (1)

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. העיקר שהבלזים דפקו את כל החרדים בירושלים ……………………….

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב