חב"ד עם ג'? רבני חב"ד דורשים התחייבות בכתב

אתר חב"ד-שטורעם.נט מפרסם כי רבני חב"ד שוקלים לפרסם בתקופה הקרובה מכתב שיורה לחסידי חבד בארץ הקודש שיצביעו עבור המפלגה החרדית ביותר – 'יהדות התורה'.

אתר חב"ד-שטורעם.נט מפרסם כי רבני חב"ד שוקלים לפרסם בתקופה הקרובה מכתב שיורה לחסידי חבד בארץ הקודש  שיצביעו עבור המפלגה החרדית ביותר – 'יהדות התורה'.

החתימה תתאפשר בתנאי שיהדות התורה תבהיר את עמדותיה במכתב חתום בו הם מצהירים על "שלמות הארץ".

באסיפה בבית אחד מרבני חב"ד  הוחלט על תמיכה גורפת ברשימת 'יהדות התורה', וזאת לאחר קבלת התחייבות מראשי הסיעה ונציגי המועצת  על נושא 'שלמות הארץ' שהינו בבחינת פיקוח נפש מבחינת חב"ד.

יצוין, כי במידה ורבני חבד יורו להצביע עבור יהדות התורה זאת החלטה היסטורית, מאז שנת תשמ"ט בו הרבי הורה להצביע לאגודת ישראל לא התערבה יהדות התורה בבחירות.

כתב 'שטורעם' נט שוחח עם אחד הרבנים שם שאמר, כי "המפלגה הזו שומרת היטב על שניים מתוך שלושה שבהם דגל הרבי – שלימות העם ושלימות התורה – והיא כמובן עומדת בהגדרה "החרדית ביותר". הרבנים פועלים כעת להתנות את התמיכה בהתחייבות מצידם של האדמו"רים החסידיים מחד וגדולי הרבנים הליטאים מאידך, בנוגע לשלמות השלישית שהיא שלימות הארץ".

רב נוסף  עמד בדבריו על כך שבבחירות האחרונות וגם אלו שקדמו להן את החילול ה' הנורא שנגרם כתוצאה מכך שחלק מחסידי חב"ד הצביעו למפלגות שונות שלא עברו את החסימה ובכך הקולות שלהם הלכו לפח וזה סייע לצד שכנגד. אסור שזה יקרה שוב. הרבי אמר במפורש שיש להצביע בבחירות".

בנוסף, רבני חב"ד מתכוונים לפרסם מכתב המורה שלא להצביע למפלגות קטנות, שקיים ספק באשר ליכולתן לעבור את אחוז החסימה.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ישי ספק עובר את אחוז החסימה, ועוד שיהדות התורה הוכיחה יכולת לדאוג לשלימות התורה, העם וגם הארץ. בא נתאחד סביב יהדות התורה. פעם אחת כל הציבור החרדי יתאחד.

  אבי |
  הגב
 2. הרבי אמר "שלימות הארץ, התורה והעם", מישי אין צורך במכתבים, ברור שישמור על שלימות הארץ, אז מדוע לא לבחור בו???????? הוא לא המפלגה החרדית ביותר??????? חרדית זה לפי גודל הזקן????????

  חסיד חבד |
  הגב
  • צודק 100% ישי לא רואה את ג' מבחינת יושר ובעצם מכל הבחינות ועוד כונה על ההגדרה של "המפלגה החרדית ביותר"

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב