רבני חדרה הביעו תמיכה גורפת בבנצי נורדמן למועצת העיר

כולנו כאחד: רבני השכונות והקהילות השונות בחדרה הביעו תמיכה במועמד סיעת "העיר של כולנו" וחבר מועצת העיר חדרה הרב בנצי נורדמן בשורה של כנסים למענו

שלוחא דרבנן. אחרי שקיבל את ברכתם של גדולי ישראל שליט"א, נפתח בשבוע האחרון המטה התורני לבחירתו של הרב בנצי נורדמן מועמד סיעת "העיר של כולנו" שסימנה "כן" למועצת העיר חדרה, בהשתתפות רבני השכונות והקהילות השונות בחדרה וקהל רב. הרב נורדמן נשא דברים באירוע ואמר, "עשינו את כל המהלכים בהתייעצות ובהכוונת רבותינו ואנחנו סמוכים על כך שכולנו נתמוך ביום הבחירות בסיעת "העיר של כולנו" שסימנה "כן", כדי שיהיה בכוחנו לעשות ולפעול להצלחת כל ענייני הציבור".

פתיחת המטה בשבוע האחרון מצטרפת לשורה של כנסי תמיכה שנערכו בשבועות האחרונים במועמד סיעת "העיר של כולנו" וחבר מועצת העיר הרב בנצי נורדמן. הרב אהרון דרילמן רב שכונת שלמה שנשא דברים באירוע אמר, "איש לא יכול שלא להיחלץ לטובת המערכה. המקום השלישי שבו מוצב הרב נורדמן מחייב אותנו להפעיל את כל הכוחות והיכולת כדי להבטיח הצבעת אלפים מקרב אנשי הקהילה החרדית ותושבי העיר".

בחול המועד סוכות האחרון, נערך כנס תמיכה ברב נורדמן בסוכתו של הרב יעקב בורנשטיין מנהל ארגון "לב לאחים" בחדרה ונאמנם של גדולי ישראל, ומי נחשב לראש הקהילה החרדית בחדרה, בהשתתפות בני הקהילות התורניות בחדרה, רבנים וראשי ישיבות. כזכור, זכה הרב נורדמן גם לתמיכה חסרת תקדים מרבה הראשי הוותיק של חדרה הגאון רבי דוד ורנר שליט"א שהפתיע והגיע למעמד קביעת המזוזה למטה הראשי של סיעת "העיר של כולנו" בחדרה.

בין רבני העיר אשר השתתפו בכנסי התמיכה: הרב אבנר שרייבר רב דרום חדרה, הרב יעקב שובע רב שכונת הפארק, הרב אהרון דרילמן רב שכונת שלמה, הרב חנוך פכטהלט מנהל ת"ת כנסת יצחק, הרב גיורא ג'נח רב קהילת יגדיל תורה, הרב אשר דוראי רב הקהילה הצרפתית, והרב בצלאל קסלר ראש הישיבה לצעירים.

במהלך מעמד פתיחת המטה שיבחו רבני הקהילות בעיר את פעילותו הציבורית הענפה של חבר מועצת העיר הרב בן ציון נורדמן, המהווה דמות חינוכית ידועה בחדרה, ומכהן במועצת העיר כבר למעלה מ-15 שנה.חבר מועצת העיר הרב בנצי נורדמן הצטרף לסיעת "העיר של כולנו" שסימנה "כן", לאחר שקיבל את ברכת הדרך ממרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א ובתמיכתם הגורפת של רבני העיר חדרה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. במזרח נראה מרן ראש הישיבה רבי יהושע ארנברג

    חבר מועצת גדולי עולם התורה הגאון האדיר רבי יהושע ארנברג שליט"א ראש ישיבת כנסת יצחק.

    חיים |
    הגב