רבני ישיבת חדרה אצל הגר"ד לנדאו

רבני ישיבת 'בני יששכר' בחדרה הגיעו להתייעצות עם ראש ישיבת סלבודקא הגאון הגדול הגר"ד לנדאו שליט"א

 

רבני הישיבה קיבלו ברכה והתייעצו לקראת המעמד החשוב של סדר 'קבלת התורה' הצפוי להיערך  לתלמידים שהתקבלו לשיעור א' בשנת הלימודים הבאה

 

ראשי ישיבת 'בני יששכר' בחדרה הגיעו בימים אחרונים לקבל את ברכתם של מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א, לקראת המעמד החשוב של סדר 'קבלת התורה' הצפוי להיערך בסמיכות לחג השבועות. בין היתר, הגיעו למעונו של ראש ישיבת סלבודקא הגאון הגדול הגר"ד לנדאו שליט"א בבני ברק.

במהלך ביקורם סיפרו ראש הישיבה הרה"ג ניסים מסלטון שליט"א, והמנהל הרוחני בישיבה הרה"ג דב צביאלי שליט"א, על סדר 'קבלת התורה' הייחודי שצפוי להיערך בישיבה ביום רביעי ב' סיון, שבמסגרתו, עשרות התלמידים שהתקבלו לשיעור א' בשנת הלימודים הבאה, צפויים להגיע לישיבה לסדר הכנה לקראת חג השבועות- ובו ימסרו  שיעורים ושיחות מרבני הישיבה, ובראשם: נשיא המוסדות הגר"י עשורי שליט"א. כמו כן, ילמדו בחברותות עם רבני ואברכי הישיבה.

ראש ישיבת סלבודקא הגאון הגדול הגר"ד לנדאו שליט"א, הביע התפעלות רבה מהיוזמה הייחודית הנהוגה בישיבה, המחברת את התלמידים לישיבה עוד בטרם החלה שנת הלימודים ונותנת להם כלים רבים והכנה מתאימה לקראת זמן אלול הבעל"ט.

בסיום הביקור, בירך הגאון הגדול את רבני הישיבה, שיזכו כל הבחורים לגדול תלמידי חכמים לתפארת, והישיבה תמשיך לשגשג ולפרוח ולהיות בשורה הראשונה של עולם הישיבות.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.