רבקה אהרון: "הייתי רוצה לעסוק בשידוכים, יש בזה המון סיפוק"

קראה לבתה על שם הרבנית בת שבע קנייבסקי ע"ה, מתעניינת בפסיכולוגיה ושידוכים, ובטוחה שההצלחה כוחה בסיעתא דשמיא. אשת האופנה רבקה אהרון מדברת על הכל

'אקטואליק' מציג – פרויקט חגיגי לחג הסוכות תשע"ט: "החיים שלי". אישי ציבור, עיתונאים, יח"צנים ידועים, זמרים ואמנים, משתפים את הסודות הכי אישיים מהחיים שלהם, בפעם הראשונה, ובכנות מלאה. לאורך ימי חול המועד נארח כאן בכל פעם אישיות ידועה אחרת, בראיון אישי יוצא דופן.

 

והפעם: רבקה אהרון, אשת אופנה וסטייליסטית, אושיית אינסטגרם

 

זיכרון ילדות זכור במיוחד?

"מאז שאני זוכרת את אבי היקר שיחי', הוא הולך לתפילת שחרית בנץ החמה. בילדותי תמיד רציתי ללכת איתו, ובשבתות הוא היה מעיר אותי לתפילה והייתי כ"כ מאושרת לקום ולראות את הזריחה ולשמוע את תפילת השבת. לו רק ידעתי שכשאגדל זה יהווה כלי בעבורי לבקרים שכל כך קשה לקום בהם מהשמיכה, אז אני לוחשת לעצמי: כשהיית בת שש יכולת לקום בנץ החמה, קומי"…

דמות רוחנית שהשפיעה עלייך?

"הרבנית בת שבע אסתר קנייבסקי ע"ה. האצילות שלה מלווה אותי הרבה, וההתייחסות האדיבה שלה כלפי כל אדם, היא בהחלט הדמות של דורנו והשראה לאשת חיל. לבת שלי קראתי על שמה".

ספר שהשפיע עלייך?

"פרקי אבות. זהו ספר שאתה לומד בהיותך ילד, וזה יכול להסתיים במבחן המסכם בבית הספר או שאתה מבין שיש לך את מורה הדרך שלך לשארית חייך. פרקי אבות מביא בתוכו ספר הליכות ונימוסים, והתנהלות נכונה ומועילה בעבורך. זה המפתח שלי להרבה שאלות שהיו לי בדרך".

מה מביא לך סיפוק ביום יום?

"סוף היום, כשאני עוברת על כל מה שעברתי באותו היום ויודעת שהתקדמתי עוד צעד למימוש יעדים ולהצלחת משפחתי".

שיר אהוב במיוחד?

"'אדרבה', של אברהם פריד".

מקום אהוב במיוחד?

"כל מקום שיש בו הרבה שקט ונוף, ומלא בטבע".

הרגע המשמח בחייך?

"ללא ספק, היום בו התחתנתי".

מה מרגש אותך?

"בזמן החופה, כשיש מוזיקה כזאת שנכנסת עמוק בנשמה והכלה מביטה בחתן. זה משהו שקשה לי שלא להתרגש".

משהו שאת מתחרטת עליו בקריירה?

"אני לא האדם שמסתכל אחורה ובודק למה דברים קרו ובוכה על חלב שנשפך. אני שואבת את המסקנות מהטעויות ועובדת איתן בהמשך הדרך".

שיא מקצועי עד היום?

"יש לי עוד כמה שלבים ליעד השיא. לבינתיים נהנה מהדרך".

מה היה מעניין אותך לעסוק אם לא במה שאתה עושה כיום?

"פסיכולוגיה, ואולי אם היה לי זמן הייתי עוסקת בשידוכים. יש בזה הרבה סיפוק ולעיתים כשאני מנסה זה עובד לי לא רע, אבל זה דורש המון זמן וכוחות נפש".

מה הסוד האישי שלך להצלחה שלך?

"לדעת מה הכישרונות שנמצאים בדי.אן.אי. שלך, וללכת איתם בעצימת עיניים, וההצלחה כבר תבוא, במוקדם או במאוחר – זה תלוי רק בך, וכמובן כל דבר נבנה נכון מתפילה לסיעתא דשמיא".

חלום שלא הוגשם?

"הנר עדיין דולק. מאמינה שאצליח".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. תותחית

    עוצמתית ונשית! כשרונית בטירוף אין כמוך תמשיכי להצליח!!!

    רות מרמות |
    הגב