רב בכיר ב'פלג' תוקף את 'יהדות התורה': "מפלגת עבודה זרה" (הקלטה)

ההסלמה הליטאית • הגרי"י קלמנוביץ מרבני 'אתרא קדישא' ו'הפלג הירושלמי' יוצא בהאשמות חמורות נגד הממסד החרדי ורבניו: "דיינים בעלי שוחד מצירים ומריעים ליראי החטא הזועקים מרה כנגד לימודי אקדמיה והצבא" • "המצב במפלגות החרדיות שלא צריך שיהיה אידישקייט. צריך רק שיהיה נקרא ונחשב שיש אידישקייט על ידי הכשר של הרבנים שפרנסתם מהמפלגה". האזינו

הסלמה במאבק הליטאי: הגאון רבי ישראל יצחק קלמנוביץ מרבני חוגי הקנאים, מראשי 'אתרא קדישא' ומי שלאחרונה הפך לרבם של אנשי 'הפלג הירושלמי' נתן את האות והתבטא בחריפות, נגד המפלגות החרדיות שלטענתו נותנות יד לגיוס חרדים לצה"ל, את הדברים אמר במהלך שיחה שמסר לאברכים הנמנים על חוגי 'הפלס' בבית הכנסת 'צעירים' בבני ברק.

בדבריו אמר: "כולם יודעים שההליכה לצבא בכל טצדקי ומסלול. זה איסור גמור. זה טרף חזיר. זה דבר ברור ופשוט. ואץ בזה חידוש כלל. גם ידוע לכל שהצבא הוא בית תלמוד לפריקת עול ולשלש עבירות חמורות. גילוי עריות שפיכות דמים וכפירה בעיקר".


הרב קלמנוביץ הוסיף: "אך כעת אנו עומדים במצב הרבה יותר חמור. שכעת כל עיקר המטרה של המגייסים למיניהם היא כמטרד, ברורה. בדווקא כדי לקלקל את החרדים. וכפי שהם אומרים שרוצים שאחר כך לא יחזרו ללמוד בכולל. שלא ילמדו תורה אלא ייצאו לשוק החופשי. והם טורחים הרבה בשביל זה. ולדאבוננו יש להם מסייעים משולי המחנה. הלא הם רוצים לשבור את המחיצות ולפרוץ הגדרים והגבולות".

בהמשך דבריו יצא בחריפות נגד מפלגת 'יהדות התורה' ורבניה שלטענתו משתפים פעולה עם גיוס בחורי ישיבות: "היאך יתכן שראשי העם אינם זועקים מרה. ואדרבה עוד משתיקים ומפרסמים שעכשיו אינו עת צרה היא ליעקב כלל, ואותם דייני ראשי עם, הם בעלי שוחד 'החרדים' מצירים ומריעים ליראי חטא הזועקים מרה כנגד לימודי אקדמיה או כנגד הצבא. אוי, כמה רודפים אותם! כבר אסור למחות ולזעוק את האמת וכל זה למה? כי זה נגד 'המפלגה' שנעשה כמו 'עבודה זרה' רח"ל".

הרב קלמנוביץ הוסיף: "לכאורה כך המצב היום במפלגות החרדיות. שלא צריך שיהיה אידישקייט. צריך רק שיהיה נקרא ונחשב שיש אידישקייט על ידי הכשר של הרבנים שפרנסתם מהמפלגה. ועל פי מהלך זה גם מובן היטב איך מכשירים 'אייפון' על ידי שכותבים עליו שהוא 'כשר' אף על פי שכל אחד יודע כמה מכשול יש בו".

13 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בוא ניהיה ריאלים מאיפה הבן אדם יוגע על קווי ניעס ?
  מאיפה הוא יודע מה זה אייפון?
  מאיפה הוא יודע את סיפורי הבדים על הגיוס ?
  יושב לידו איזה נתיל'ה או דומה לו ומוכר לו סיפורי בדים ללא כל בדיקה והאיש קונה וקונה ללא אחריות
  נו זה נשמע לכם רציני ?
  את רבני תורה ויראה כבר שמענו מסםר רב של פעמים

  ישראל |
  הגב
  • לא מבין על מה בדיוק יצא הקצף….הרי כל דבריו אמת, כפי שפורסם היום בעיתון ״הפלס״ אמר דברים פשוטים ,שכל הציבור החרדי אמור להזדהות עם כל מילה ….אם יש למישהו טענה על הנאמר,שיקום ויאמר…..דרך אגב מודעה על הכינוס התפרסמה בכל העיתונים כולל יתד נאמן, ומדובר באיש קדוש מורם מעם שאין לו שייכות לשום צד פולטי….אז מדוע לתקוף בלי שום טעם……הזהרו בגחלתו!!!!! (בדקו ,יש אברכים שזקוקים לישועה כיוון שלא נזהרו בכבודו מספיק)

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 2. לפלג אין שום אידולוגיה חוץ מלחלוק ולהילחם עם גדולי ישראל

  מי היו אלו שלחמו ברב וואזנר שלא עשה מה שהם רצו אתה יודע ?

  מי היו אלה שלחמו ברב ניסים קרליץ שלא חשב כמותם אתה יודע? אכן ניחשת נכון ,

  מי לחם ברב מיכל פינשטיין

  מי לחם ברב בינימין זילבר

  מי לחם ברב עובדיה

  מי לחם ברבדוד פוברסקי

  והוריד חייהם ביגון שאולה

  מי הילך אימים על ר' דוב לנדאו שיחי'

  מי הילך אימים על ר' חיים גרינימן במשך עשרות שנים

  ב"ה הגיעו ימי שחרור מעול העריצות שלכם

  והמחיר דורש לחימה ללא כל פשרה בכם

  היום כולם מבינים שאין לכם שום אידולוגיה חוץ משינשאתכם לגדולי ישראל להילחם על גדולי ישראל

  שולם |
  הגב
  • מדהים אותי כל פעם מחדש שינאתכם העזה למרן האבי עזרי שצצה בכל דיון ועדיין אינכם מתביישים להגיד שאתם ממשיכיו ולכן יתד ושארית ודגל [מפעלותיו] הם שלכם….דיסנונס בלתי מוסבר…..

   מביט מהצד |
   הגב
   • אהבת הציבור למרן האבי עזרי אינה קשורה לחובת השינאה לאלה שתחת גלימתו דאגו לחרחר ריב ומדון בינות כל שדרות הציבור החרדי לכל חוגיו ללא כל קשר לדעה כל שהיא
    והם – מושחתי נצח נתי ושות'- אשר בזרוע קולמוסם ניסו להשליט טרור על כל גדולי ישראל
    מרן הרב שך לא ידע מכל מסעות הטרור שהם עשו בדיוק כמו שמרן הרב אלישיב לא ידע
    על תנסה לתת דופי במרן הרב שך זיע"א

    מנחם |
    הגב
 3. ידוע שינוי הגישות בין מרן החזון איש לבין ר' האלחנן וסרמן הי"ד וכפי שרואים בחריפות מכתביו לחזון איש בענין הרבנות הראשית אשר כידוע החזון בחש בה להציל כמה שיותר
  הרב הצדיק משוייך לרבני העדה החרדית כפי שעולה מלשונו בענין השותפות עם הציונים
  אנו כפופים למרנן החזון איש האבי עזרי הסטיפלער זיע"א אשר אמרו להצביע
  חבורת הפלג הירושלמי מצאו להם היום גדול אאחר והם מחליפים גדולים כמו גרביים

  מרדכי |
  הגב
 4. מרן הגאון הגרי״י קלמנוביץ שליט״א אינו שייך לפלג הירושלמי כלל….מדובר באדם גאון עצום אשר חידושיו העמוקים והישרים מודפסים בספריו המפורסמים…מיוחד מאוד בעבודת התפילה….מפורסם כירא חטא כאשר, הבית -ישראל העיד עליו על קדושתו….ברכותיו מתקיימות. !!!!!!! ענו ושפל ברך ,ולא מחזיק טיבותא לנפשיא….כיהן בעבר יחד עם מרן הגראי״ל בראשות ישיבת וולאזין בבני ברק..דובר אמת ואינו משתייך פוליטית לשום גוף…..הזהרו בגחלתו !!!!!!

  בני ברקי |
  הגב
  • הבן שלו מחבל והוא יושב וחופר לו כל היום, אגב בתור מחבל היתה צריך לכתוב שהוא לא שייך לפלג הנרדפים…

   רק הבן שלו |
   הגב
  • מדובר באנשים הזויים שמעולם לא ביצעו דבר למען עולם התורה.
   חסרי אחריות שרק יודעים לקלל ולגדף כל פעילות שמבוצעת על ידי גדולי הדור שכל עולם התורה קיים בזכות דאגתם!!!
   שיעשו משהוא ואח"כ ידברו!

   חרדי נורמלי |
   הגב
 5. מוכרים לו לוקשים כמו שקר הם יודעים למכור ומכאן אנו רואים את סיבת הלחימה העזה מצד מרן שר התורה נגדם

  שימי |
  הגב
  • חצוף !!!! ללא אמונת חכמים……חכם שהוא פתי, כלשונך מוכרים לו לקשים ,אינו חכם……היום תאמר עליו שהוא פתי ומחר יגיד פלוני על פלוני שהוא בס״ה פתי…..אך המבין ,יודע …..מיהו פתי יאמין לכל דבר, ומיהו החכם שנצטווינו בו לאמונת חכמים…….אך המבולבלים ההולכים אחרי שרירות ליבם יהפכו את החכמים כרצונם…

   נבון |
   הגב
  • הוא עצמו צדיק גמור ופרוש אולם אחד מבני משפחתו בטלן ופוקר המשוייך לנצח באופן קיצוני משתדל לספר תדיר סיפורי הבל כמיטב המסורת שלהם נגד גדולי ישראל ולכן הוא נשמע כך
   קחו לדוגמא "איפון עם הכשר" מישהו מכיר כזה דבר פשוט עובדים עליו לאור היום
   לכו תיראו איזה טלפון יש לבכירי נצח
   על חילולי השבת בירושלים הוא לא שמע?!
   על אירועי תואבה בעיר הקודש והמקדש בחסות ראש העיר מטעם הקנאים לא סיפרו לו
   בקיצור עכשיו מבינים למה הם נקראים כת ההשכלה

   איציק |
   הגב
 6. הגאון הנ”ל הוא אחד מגדולי ישראל בבני ברק שהרב קנייבסקי שליט"א רוחש לו כבוד עצום מפאת גדלותו בתורה, פשוט כל רז לא אניס ליה בנגלה ובנסתר, (שהלוואי תגיעו לכף קרסוליו) הזהרו בכבודן של חכמים שלא תכוו, נשיכתן נשיכת עקרב.

  מעשה שהיה עם המשגיח שלמה וולבה זצ”ל במלחמת ששת הימים. כאשר הבחורים ישבו ביחד במקלט, שאלו המשגיח האם לומר תהילים להצלחת חיילי צה”ל? תשובתו: צריך להתפלל שהמדינה הציונית תתפוצץ להם בפנים, ואם כתוצאה מזה אנחנו נמות, יהיה זה מוות על קידוש ד’. לאחר כמה ימים כאשר בישרו לו על שחרור הר הבית והכותל, האם להודות לד’ באמירת תהילים? ענה להם שיש לומר הפרק “אלוקים באו גויים בנחלתך "טימאו" היכל קודשך”. ואכן המשגיח העמיד תלמידים הרבה שהם היום משגיחים, ראשי ישיבות גאונים ותלמידי חכמים גדולים.
  ————
  “צריך להבין ולזכור” “שהציוני הרצל” ימ"ש פנה לאפפיור, ובקש לנצר את היהודים,
  בתהלוכה גדולה כדי לנצר את כל היהודים.
  “צריך לזכור” את בן גוריון ימ"ש וזכרו וההנהגה הציונית בדבריהם לנתק את היהדות מתורתנו הקדושה,
  “צריך לזכור” את חוסר הנאמנות של ציונות זו כדי לעזור להציל, דתיים שהושמדו בשואה.
  “צריך לזכור” את רצונם והחלטותיהם להעלות ארצה את עדות המזרח
  רק במטרה לנצל אותם בעבודות כפיים במקום הערבים.
  “צריך לזכור” את הרדיפות וההלשנות שלהם לבריטים , נגד בגין האצל והלחי, ואת ימי הסזון.
  “צריך לזכור” את האלטלנה ואוניות פליטים שלא הורשו על ידם להגיע לארץ
  כמו אוניות היהודים של היטלר שלא קיבלה אישור מהסוכנות.
  “צריך לזכור” את כל העוולות בהמשך אחרי ההכרזה על מדינת ישראל
  כמו חטיפת 5000 תינוקות וילדים יהודים מהוריהם. וכו’
  ועכשיו מכאן אפשר ללמוד ולהבין את האמת על מדינת ישראל ומנהיגה, מפורסמים כרשעים, רוצחים, שנאת הדעת מדברת מתוך גרונם, מחללי שבת, שכל כחמורים, אוכלים נבלות וטרפות ביום הכפורים, כופרים גמורים בד’ ובתורתו, ערב-רב ממש, אפיקורסים ומחללי שבת בפרהסיה, עמלקים גמורים, לצערנו אנו סובלים מהם, משום שהם מעקבים הגאלה, צה”ל-פרוץ לגמרי, מלא אינטרנט, מלא מלא מלא “זנות”, (ללא בושה) מלא תועבות, מלא אייפונים, חיילות שלובשות מדים צמודים וקצרים, משקיות ת”ש. יכולים להעיד על הרבה מקרים, בין מפקדים נשואים לחיילות צעירות… מחללי שם שמים, מתגרים מאומות, הם באו דווקא מהמקולקלים שבין הגויים, כולם מלא קנאה תאווה וכבוד שהוציא אותם מהעולם הזה ועולם הבא, ציונות ויהדות לא הולכים ביחד, כל ערכי הציונות נתדבדו והפכו לתועבות ושקר גס וגלוי, המדינה הציונית מסכנת חיי יהודים טובים ויקרים בכל העולם, בושה וחרפה, בושה וחרפה. הכל הרי מאת השם יתברך כדי שנחזור בתשובה, אבל הם מתעלמים ונעלמים מזה. בושה וחרפה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב