רב הכושר:חדר כושר ראשון המותאם למגזר החרדי נחנך השבוע בנתיבות והוא הראשון מסוגו בדרום

"הנפש היא הנכס היקר ביותר של האדם – ובעבור נפש בריאה יש לדאוג לגוף בריא", אמר הרב נתנאל שריקי

נחנך בנתיבות חדר כושר חדיש ורחב ידיים המותאם למגזר החרדי. חדר הכושר הראשון מסוגו בדרום הנו אחד מתוך רשת שצפויה לקום באזור הדרום. למתחם הכושר ישנם שתי כניסות , אחת לציבור הדתי ,ואחת לציבור הכללי. עוד בחדר הכושר מערכת החוגים מותאמת גם לאימונים וחוגים נפרדים לנשים וגברים. "החלטנו להתאים את חדר הכושר לדתיים ולקחנו הכל בחשבון", מסביר אלרואי בוכניק, מקים חדר הכושר יחד עם שותפו אבייתר עמשלום.

עם פתיחתו של חדר הכושר נקרא הרב נתנאל שריקי מנתיבות, המוכר גם כ'רב המנהרות' לתקיעת מזוזות בחדר הכושר. לאחר טקס התקנת המזוזה סייר הרב ברחבי המתחם ואף התנסה בהליכה על הליכון. "הנפש היא הנכס היקר ביותר של האדם – ובעבור נפש בריאה יש לדאוג לגוף בריא", אמר הרב נתנאל שריקי.

חדר הכושר משתרע על פני 1250 מ"ר ויעניק שירות לכ 2000 מנויים, תושבי נתיבות והסביבה. "החלטנו להקים חדר כושר מאובזר וייחודי באזור הדרום על מנת להעמיק את תחום הכושר באזור כולו", מספר אלרואי בוכניק. הילדים שיגיעו עם הוריהם לחדר הכושר יוכלו לבלות במתחם משחקים ייעודי לילדים אשר בו יבלו בעת שהוריהם מתאמנים במתחם.

לדברי בעלי המתחם הם נועצו ברב נתנאל שריקי למן הרגע הראשון והא ליווה כל החלטה שקיבלו במהלך תכנון חדר הכושר. "לרב שריקי סגולות שאני לא יכול להסבירם אך אני מכיר באמיתותן ומברך על ליוויו הקרוב במהלך הקמת חדר הכושר", אומר אלרואי בוכניק.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.